Skocz do zawartości


Zdjęcie

Morska Bryza [Lato 2016]


12 odpowiedzi w tym temacie

#1 chris_01

chris_01
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • SkądLublin

Napisano 07 marzec 2016 - 12:46

Plan jest taki, żeby jednorazowo bez noclegów wykręcić trasę nad morze, odwiedzając przy okazji Grunwald i Malbork[inne ciekawe miejsca tez można rozważyć] i zaciągnąć się bałtycką bryzą. Zależnie od trasy można przyjąć że wyjdzie 560km [moja ekipa - wstępnie 3 osoby ruszamy z Lublina, chetnych z innych miejscowości zapraszam do dołączenia w trakcie, dystans obliczony w przybliżeniu Lublin-Grunwald-Malbork-Gdańsk]. Do lata jest jeszcze dużo czasu, dużo spraw może sie pozmieniać dlatego jest to wstępna propozycja. 100% szosa. Wszystkie szczegóły do obgadania, chetne osoby proszę o zapodawanie pomysłów i uwag. 



#2 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 07 marzec 2016 - 18:29

W sumie bym się pisał, tylko sprawa braku noclegów nieco mnie odrzuca. Ale przemyślę jeszcze sprawę


Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!

#3 Paput

Paput
  • Użytkownik
  • 594 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 07 marzec 2016 - 19:39

Możecie nie kończyć w Gdańsku tylko jechać na hel,i nazwać wyprawę " ROAD TO HELL" ;-) 

Jak będziecie kilka dni przed wyjazdem i będzie znali trasę i dokładną datę to napiszcie.  Może wyjadę gdzieś na trasę.



#4 chris_01

chris_01
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • SkądLublin

Napisano 12 marzec 2016 - 13:27

W sumie bym się pisał, tylko sprawa braku noclegów nieco mnie odrzuca. Ale przemyślę jeszcze sprawę

jest jeszcze trochę czasu, to nie bedzie wyścig więc srednia bez spiny, zeby rozłożyć siły... ew nocleg na miejscu, jeżeli sie zdecydujesz to dogadamy sie odnośnie startu tak żebyś spokojnie do nas dołączył
 

 

Możecie nie kończyć w Gdańsku tylko jechać na hel,i nazwać wyprawę " ROAD TO HELL" ;-)

Jak będziecie kilka dni przed wyjazdem i będzie znali trasę i dokładną datę to napiszcie.  Może wyjadę gdzieś na trasę.

Gdańsk to tak umownie, zobaczy sie jaki bedzie rozkład PKP i skad bedziemy mieli wygodny powrot do domu, odezwe sie na pewno jak bedziemy wiedzieli coś więcej o trasie i czasie :D



#5 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 12 marzec 2016 - 14:35

Okej, ja w sumie mam propozycję długiego weekendu, w którym wypada Boże Ciało


Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!

#6 chris_01

chris_01
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • SkądLublin

Napisano 12 marzec 2016 - 14:56

Coś wcześnie Boże Ciało wypada w tym roku ;p obawiam się że w przypadku takiego weekendu ruch na drodze będzie wiekszy niż normalnie szczególnie w kierunku w którym jedziemy, ale jeszcze sie rozpatrzy i ten termin ;/



#7 chris_01

chris_01
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • SkądLublin

Napisano 10 sierpień 2016 - 20:41

Było troche problemów z dopasowaniem terminu i ostatecznie całą trase jedziemy we 2 osoby. Mamy dodatkowo skromną eskorte na odcinku Lublin-Warszawa. Wyruszamy 13.08 o 9. Poniżej wrzucam trase, jezeli ktoś po drodze chciałby nam potowarzyszyć bedziemy super szczęśliwi :P

 

http://www.gpsies.co...bmrbviocepvykbs



#8 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 10 sierpień 2016 - 21:54

Łatwizna, generalnie trasa z górki ;)

 

Powodzenia


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#9 sts

sts
  • Użytkownik
  • 290 postów
  • SkądMazowsze

Napisano 10 sierpień 2016 - 22:11

Cała trasa w 1 dzień? Jaka średnia bedzie? Co na miejscu? Od razu pkp  czy nocleg i zwiedzanie?

Wiecej info.


Nie liczy się sprzęt tylko serce.


#10 chris_01

chris_01
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • SkądLublin

Napisano 11 sierpień 2016 - 11:15

Jedziemy bez noclegów, z postojami na obiad, jakas mniejsza szamke i zakupy, zależnie od tego na którą uda sie zajechać przejedziemy sie jeszcze pewnie po Gdańsku, jakieś fotki, plaża te sprawy, w niedziele o 18;50 łapiemy pociąg "słoneczny" do Warszawy. W miedzyczasie zdecydujemy czy mamy siłe wracac do Lublina na kołach czy łapiemy dalej pociąg. Śpimi na zmiane czekajac na pociag/w pociagu. Średnią bezpiecznie liczyłem na 25km/h

 

 

@ROZMIAR jestem po zatruciu także bedzie mega ciężko :P



#11 Slon78

Slon78
  • Użytkownik
  • 37 postów
  • Skądlubelskie/mazowieckie

Napisano 12 sierpień 2016 - 10:52

Przejazd krajową 17 na odcinku do Warszawy jest dla ludzi o stalowych nerwach i niemytych uszach.

Polecam trasę Puławy-Deblin- Góra Kalwaria. Asfalt w 90% bardzo dobry a ruch zdecydowanie mniejszy.

 



#12 chris_01

chris_01
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • SkądLublin

Napisano 12 sierpień 2016 - 13:47



Przejazd krajową 17 na odcinku do Warszawy jest dla ludzi o stalowych nerwach i niemytych uszach.

Polecam trasę Puławy-Deblin- Góra Kalwaria. Asfalt w 90% bardzo dobry a ruch zdecydowanie mniejszy.

 17 mi nie straszna :D

 

 

2igjdki.jpg



#13 sts

sts
  • Użytkownik
  • 290 postów
  • SkądMazowsze

Napisano 12 sierpień 2016 - 19:59

Slon78

Dobrze prawi, mniejszy ruch.

 

Uwaga ważne, jest 21:00 a temp na roweku +13 (było 22) zmarzłem, wiatrówka/cieplejsze ciuchy  wskazane.

 Także do letniej bryzy troche brakuje  :-D


Nie liczy się sprzęt tylko serce.




Dodaj odpowiedź