Skocz do zawartości


Zdjęcie

Merlin Na 105

zakup maks 4000 PLN Merlincycles

23 odpowiedzi w tym temacie

#21 paput_w

paput_w
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 29 czerwiec 2016 - 13:23

Witam,

proszę o pomoc w wyborze pierwszej szosy. Mam 172cm wzrostu, potrzebuję do jazdy rekreacyjnej. (dziennie ok 30-50km)

 

Zastanawiam się nad zakupem jednego z tych modeli:

 

http://www.scott.pl/...r-Speedster-20/

 

vs

 

http://unibike.pl/athlon.html

 

 

który z nich polecacie??



#22 zuczek222

zuczek222
  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 29 czerwiec 2016 - 13:47

Unibikie nawet w najmniejszym rozmiarze jest dla  Ciebie za duży.



#23 Rowerowymaniak

Rowerowymaniak
  • Użytkownik
  • 11 postów

Napisano 29 czerwiec 2016 - 13:48

Jak kilka miesięcy temu szukałem roweru dla siebie, to też rozważałem te dwa modele. Scott ma niezłe opinie, odnośnie Athlona nikt nic nie wiedział. Jeszcze miałem na oku Focusa Cayo na 105 i już prawie go kupowałem ale jednak ostatecznie zdecydowałem się na Fuji Roubaix, gdyż wagą bił inne modele na głowę. Muszę dodać że koła zamontowane w tym rowerze są w miarę lekkie, co w tej grupie cenowej należy do rzadkości. Wbrew nazwie jest to rower o bardziej sportowej geometrii. Rzuć okiem na porównanie rowerów szosowych za ok 4000 PLN w tegorocznym styczniowym numerze BB. Ja jestem bardzo zadowolony z zakupu. Jeśli się zdecydujesz na rower Fuji to polecam spróbować w sklepie bike11.pl ;-)

Wysłane z mojego D5503 przy użyciu Tapatalka



#24 Gosc_Nikt Ważny_*

Gosc_Nikt Ważny_*
  • Gość

Napisano 29 czerwiec 2016 - 16:22

Mam Scotta Speedstera 20 z 2015 roku i jestem zadowolony. Nic złego się z nim nie dzieje, a koła na oponach 23 mm wytrzymują wszystko, choć ważę 80 kg. Model 2016 ma nieco zmienioną geometrię i jest bardziej komfortowy jeśli chodzi o pozycję. Ten Athlon jest trochę lżejszy, ale niższa waga jest wynikiem m.in. lżejszej korby i opon. Zwróć uwagę na to, że Scott ma gładzone spawy. Ważną różnicą na korzyść Scotta jest karbonowa sztyca.





Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: zakup, maks 4000 PLN, Merlincycles