Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Nogawki] Poszukuję Wygodnych Nieocieplanych Nogawek


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Go-Ha

Go-Ha
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 19 marzec 2016 - 17:09

Przekopałam 12 stron tematów, ale nic nie znalazłam na temat nogawek, więc pozwoliłam sobie założyć kolejny temat.

 

Otóż poszukuję nogawek rowerowych (jak kto woli: ocieplaczy). Natura (i dieta, i przysiady z obciążeniem :D ) obdarzyły mnie niestety dosyć rozbudowanymi udami, więc miło by było, jakbym znalazła jakieś szersze (i niezbyt długie). Obecnie mam jedne, mają 63 cm długości i rozciągają się na nogę do 54 cm, czyli są ok, ale niestety ocieplane. Firma, w której je kupiłam, innych nie szyje :( Mam też jakieś inne, nieocieplane, ale jak na szerokość są dobre, to są za to zbyt długie :/

Szukam zatem cienkich nogawek do założenia w chłodniejsze letnie wieczory, które nie wrzynają się w nogę :P 

Może spotkaliście się gdzieś z nogawkami, które na górze nie są wykańczane silikonowym paskiem, tylko jakoś inaczej? (nie ukrywam, że w tych silikonach czuję się jak w pończochach samonośnych, czyli niezbyt przyjemnie).



#2 Go-Ha

Go-Ha
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 01 kwiecień 2016 - 18:35

Wiem, że post pod postem, ale nikt nic? :( Nikt się nie spotkał z nogawkami inaczej wykończonymi niż ten pasek silikonu?



#3 Emilo

Emilo
  • Użytkownik
  • 423 postów

Napisano 01 kwiecień 2016 - 18:40

możesz kupić większy rozmiar i u krawcowe skrócić do odpowiedniej długości zerknij na stronę Danielo tam znajdziesz fajne nieocieplane nogawki



#4 Go-Ha

Go-Ha
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 01 kwiecień 2016 - 18:48

Rozważałam już to ;) Jednak mnie po prostu denerwuje ta guma i szukam czegoś, co jest wykończone jak czasami kostiumy kąpielowe z nogawkami- ma od spodu takie jakby kropki z siliokonu, a nie jeden pasek. Wydaje mi się, że ktoś kiedyś mi o czymś takim wspominał.

 

No nic, będę szukać dalej ;)



#5 kudlaty801

kudlaty801
  • Użytkownik
  • 13 postów

Napisano 01 kwiecień 2016 - 20:02

Sprawdź ofertę Martombike, mają ocieplane i nieocieplane. Myślę, że i rozmiar by Ci uszyli jaki chcesz.



#6 Shmitt

Shmitt
  • Użytkownik
  • 119 postów

Napisano 02 kwiecień 2016 - 18:09

Znowu rozbija się wszystko o cenę, Są takie bez silikonowych pasków , ale tez odpowiednio droższe.
http://www.sklepbieg...-light-m-czarny



#7 Go-Ha

Go-Ha
  • Użytkownik
  • 49 postów

Napisano 03 kwiecień 2016 - 19:22

Ech, myślałam, że dam radę przyzwyczaić się do tych wykańczanych silikonem.

I w sumie nie wiem, czy to ich wina, czy nie pasuje mi pozycja na szosie (mam od miesiąca, wcześniej jeździłam na góralu) czy co innego, ale dzisiaj po 60 km zaczęły mnie takie skurcze w udach łapać, że musiałam pozmieniać plany i zamiast 140 km wyszło niecałe 100 :/ Pierwsza w życiu jazda w nogawkach- możliwe, że po prostu mnie jakoś uciskały i te skurcze to dlatego?





Dodaj odpowiedź