Skocz do zawartości


Propozycje zmian na forum.


230 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 16 marzec 2010 - 17:17

Proszę byście zamieszczali tutaj swoje konkretne propozycje zmian struktury forum.

Każda propozycja winna składać się z jasno określonej propozycji i bardzo mile widziane uzasadnienie lub wskazanie potencjalnych korzyści.

#2 Mati213

Mati213
  • Użytkownik
  • 153 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 marzec 2010 - 21:17

To może ja pierwszy.

Proponuję stworzyć forumowego shoutbox'a, czyli mini-czat na stronie głównej forum. Przydaje się, jeśli trzeba zadać krótkie pytanie, do pogawędek o wszystkim i o niczym, do pochwalenia się, co się właśnie kupiło... Shotbox'a można znaleźć na wielu forach, np. na tym: http://www.mod-planet.com/forum oparte na tym samym silniku.

Co Wy na to?

#3 radek_3131

radek_3131
  • Użytkownik
  • 453 postów
  • SkądPabianice

Napisano 17 marzec 2010 - 17:04

A ja sugeruję zrobić jakąś porządniejszą wyszukiwarkę tematów, bo ta nie zachęca do korzystania z niej. Choćby taka jak na http://www.bikestats.pl/

Proponuję stworzyć forumowego shoutbox'a, czyli mini-czat na stronie głównej forum.


Jestem za.

#4 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 marzec 2010 - 20:59

Fakt ta wyszukiwarka nie jest za ciekawa, osobiście używam googli żeby coś wyszukać, ale forumowa wyszukiwarka wymaga poprawy.


#5 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 17 marzec 2010 - 22:00

Chcieli SB? No to mają ;-)

#6 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 17 marzec 2010 - 23:11

Podpnijcie "Ważne i przydatne tematy" na samą góre i najlepiej pogrubcie i dajce capslokiem by było bardziej widoczne

#7 Sebastian_Nah

Sebastian_Nah
  • Użytkownik
  • 33 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 18 marzec 2010 - 08:53

zrobmy zrzute i kupcie skrypt forum IPB albo vBulettin, bo wyszukiwarka na phpbb to chyba jeden z najmniejszych problemow na ogromnej liscie ;)

w najgorszym wypadku zrobcie migracje na phpbb 3.0

#8 xGx

xGx
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • SkądWrocław

Napisano 19 marzec 2010 - 17:58

Brakuje mi funkcji odznaczania konkretnych tematów jako przeczytane,jak juz to wszystkie trzeba! Chyba że ja forum nie umiem obsługiwać? :mrgreen:

#9 men behind

men behind
  • Użytkownik
  • 22 postów
  • SkądRadom

Napisano 20 marzec 2010 - 17:12

A ja sugeruję zrobić jakąś porządniejszą wyszukiwarkę tematów, bo ta nie zachęca do korzystania z niej. Choćby taka jak na http://www.bikestats.pl/

Proponuję stworzyć forumowego shoutbox'a, czyli mini-czat na stronie głównej forum.


Jestem za.

TEZ JESTEM ZA

#10 travisb

travisb
  • Użytkownik
  • 1761 postów
  • Skąd54.351 �N 18.645 �E

Napisano 20 marzec 2010 - 17:20

TEZ JESTEM ZA

Ale SB już jest na głównej :) Przewiń na sam dół.

#11 Xorlarrin

Xorlarrin
  • Użytkownik
  • 286 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 09 lipiec 2010 - 22:15

Może do tak do profilu dodać pole wzrost? Wtedy nowych, którzy będą chcieli aby dobrać im rower, nie trzeba będzie ciągle upominać aby go podali.
Zasadniczo to pole jest chyba ważniejsze niż wiek.

#12 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 09 lipiec 2010 - 23:05

eee dodałebym obwód pasa ( bioder ) i klatek , no bo niby ciuchów takze szukają na rozmiar. ulubione potrawy - zaplanowanie od górnie diety , ulubione kolory - no to oczywiste , bo ramy sa kolorowe przecie, hm to tak przy okazji
, pozdrowionka.

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#13 rafalwspin

rafalwspin
  • Użytkownik
  • 118 postów
  • SkądUK

Napisano 16 listopad 2010 - 10:58

Przeglądając internet trafiłem na taką stronę http://www.kfd.pl/ba...czne-15534.html Chodzi mi o zdanie

Jeśli ktoś chce opinii dotyczącej produktu musi podać jego nazwę lub/i opis a nie link do sklepu.

umieszczone na górze strony. Wiele razy wertując archiwum trafiam na pytanie: Co sądzicie o tym rowerze/ciuchu/etc.? i link do allegro lub nie istniejącej strony przedmiotu w sklepie. Poniżej oczywiście kilka odpowiedzi, tylko nie mam pojęcia o co chodzi...

#14 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 listopad 2010 - 18:24

Uwaga cenna, z resztą już ktoś na ten temat wspominał. Chyba przyszedł czas żeby zacząć to stosować.


#15 xGx

xGx
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • SkądWrocław

Napisano 16 listopad 2010 - 19:26

Tak,właśnie i jeszcze może wprowadzić możliwość pisania w dziale giełda od XXpostów?

#16 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 16 listopad 2010 - 19:56

Bardzo bym chciał aby powstał kącik poświęcony bardziej rekreacyjnemu spędzaniu czasu na rowerze, gdzie brak jest tej nieobiektywnej rywalizacji i wykonywania treningów za wszelką cenę. Kącik poświęcony w pełni naszym jesienno-zimowym (nie tylko) wyprawom opatrzony w ciekawe aczkolwiek krótkie opisy tras, miejsc, zabytków z fotkami. ;-) Myślę, że dodało by to nieco kolorytu naszemu forum bo czytanie czasami przydługich dyskusji na temat wyższości Campy nad Shimano ect. przyznam może już nudzić. ;-)

#17 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 16 listopad 2010 - 21:51

Jestem ZA. Coś w rodzaju "turystyka rowerowa".

#18 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 listopad 2010 - 22:31

Arnoldzik już założył temat:) teraz czas na ciekawe opisy, mile widziane zdjęcia, ślad trasy i opis ciekawych miejsc do obejrzenia, oczywiście trasy które da się przejechać szosówką;p


#19 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 16 listopad 2010 - 22:45

A o mnie to ani słowa co ? Widzę, że temat ma mój tytuł :evil:
Tak czy siak wkład mój jest i kit WAM w oko :-P

#20 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 16 listopad 2010 - 23:05

Tak czy siak wkład mój jest

No i właśnie liczę, że drugi wpis będzie Twojego autorstwa. ;-)



Dodaj odpowiedź