Skocz do zawartości

Zdjęcie

Propozycje zmian na forum.

208 odpowiedzi w tym temacie

#201 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2036 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 styczeń 2017 - 16:55

Możesz rozwinąć?, bo nic nie zauważyłem, a nie chciałbym żeby mi coś się zablokowało :D

"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

Ragazza Ravennesa

#202 robo

robo

ble ble

• Użytkownik
  • 2203 postów
  • SkądKońskie

Napisano 01 styczeń 2017 - 18:30

Nie wiem co się dzieje, ale nie mogę się zalogować dzisiaj na forum. Tak jakbym podawał błędne hasło lub login. Po którejś nieudanej próbie (a wiem na pewno, że wszystko wpisuję prawidłowo) pojawia się licznik, który ostrzega, że za 14 (?) min. moje konto zostanie zablokowane. 

Poradziłem sobie z tym wdrażając procedurę odzyskiwania hasła - fajnie, że jest przy tym test capcha.

Może też już jest capcha przy rejestracji nowych użytkowników - fajnie.

Rano (tzn. w południe) raz, a teraz znowu nie mogłem się zalogować pomimo tego, że zmieniłem hasło i znów wszystko wpisywałem właściwie. Nie wiem, czy coś się zapętliło i nie zapamiętuje zmian w profilu (nowe hasło) ? Ale dla sprawdzenia wylogowałem się i zalogowałem nowym hasłem - zadziałało. Teraz (po kilku godzinach) spróbowałem się zalogować i ... się nie udało.

Co się dzieje ? Wy też tak macie ?

Czy od dzisiaj będę musiał za każdym razem odzyskiwać hasło ?

"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen

#203 Siara_iwj

Siara_iwj

Zło Konieczne

• Moderator
  • 1756 postów
  • SkądSheffield

Napisano 03 styczeń 2017 - 14:16

Mi od jakiegoś czasu nie działała opcja zapamiętywania, żebym był stale zalogowany. Niedawno się naprawiło.
Dołączona grafikaLekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman Dołączona grafika

#204 FOBOS

FOBOS
  • Użytkownik
  • 319 postów
  • SkądReykjavík

Napisano 27 styczeń 2017 - 02:53

Proponuje otwarcie nowych działów, w forach w których uczestniczę są tzw gry myślowe, są one dla osób chętnych i np:

- ban dla osoby zaczynającej .. i tak lecą bany, gracze banują się nawzajem.

Najlepiej w offtopicku bym otworzył ten dziaL

#205 Siara_iwj

Siara_iwj

Zło Konieczne

• Moderator
  • 1756 postów
  • SkądSheffield

Napisano 27 styczeń 2017 - 14:27

Proponuję bany dla ludzi, którzy piszą bełkot.
  • kugel i Kekacz lubią to
Dołączona grafikaLekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman Dołączona grafika

#206 renton

renton
  • Użytkownik
  • 162 postów

Napisano 28 styczeń 2017 - 10:36

proponuję w dziale "Nasze zakupy" umieszczania postów tylko z ''real foto'' zakupionego towaru, żadnych grafik oraz zdjęć pobranych z netu od Dr. Googla.

Wpis bez  zdjęcia się nie liczy.

#207 Kresowiak

Kresowiak
  • Użytkownik
  • 446 postów
  • SkądNowa Huta

Napisano 15 marzec 2017 - 08:44

W subforum offtopic powstało dużo tematów o obco brzmiących nazwach. Czy zostały założone przez jakieś boty? Proszę administratora o sprawdzenie.

#208 grzybu_blaz

grzybu_blaz
  • Użytkownik
  • 116 postów
  • SkądRzeszów k. Błażowej

Napisano 13 czerwiec 2017 - 16:03

W subforum offtopic powstało dużo tematów o obco brzmiących nazwach. Czy zostały założone przez jakieś boty? Proszę administratora o sprawdzenie.

Dokładnie tak, jakieś boty sobie swobotnie piszą po rusku bez końca, a administracja i moderacja nic nie robi. Trochę tak jakbym zaprosił kogoś do domu i usadził przy brudnym stole.

#209 Siara_iwj

Siara_iwj

Zło Konieczne

• Moderator
  • 1756 postów
  • SkądSheffield

Napisano 17 czerwiec 2017 - 15:15

Masz jakieś dowody, że moderka nic nie robi, czy tak sobie piszesz..?

Moderatorzy usuwają tematy i blokują spamkonta, bo więcej nie mogą. Sugestie co do rozwiązania problemu były już podawane (zmiana nazwy działu z Offtopic, którą najczęściej wyszukują boty, na inną, capcha przy zakładaniu konta, itp.). Reszta w rękach administracji. 

• Malik lubi to

Dodaj odpowiedź