Skocz do zawartości


Propozycje zmian na forum.


230 odpowiedzi w tym temacie

#81 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 luty 2012 - 18:08

Ale ja usuwałem tematy z lat 2007-2008 które pozostały bez odpowiedzi, mało tego było, a tu ludziom po 200-300 postów pouciekało. Doszedł do tego śmietnik i nienaliczające się wypowiedzi z OT i giełdy.

Dla zainteresowanych...
http://www.forumszos...ewprofile&u=477
http://www.forumszos...thor=maciej1986

Czyli 289 postów w moim przypadku się nie zalicza.

Szkoda, że niektórzy podejmują decyzje pochopnie i takie pierdoły mają na to wpływ...

Giełda - 5 modów, wstawiam ogłoszenie i nie pokazuje się ono od razu tylko czeka na akceptację moderatora. Nie ma zdjęć czy ceny czy opisu lub jaka forma kontaktu to ogłoszenie jest usuwane i nie ma po nim śladu. Jak jest wszystko OK (zgodnie z regulaminem) to ogłoszenie się ukazuje. Jak się ukazało to temat automatem jest zamknięty. Dzięki temu mamy brak niepotrzebnych komentarzy (są takich setki mimo ciągłego upominania przez modów). Kontakt tylko przez e-mail czy pw czy telefon (jak wygodniej sprzedającemu). Sprzedający informuje moda, że sprzedaż jest zakończona (nie musi podawać powodu). To tak w skrócie o giełdzie.


Jak dla mnie strzał w dychę.


#82 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 17 luty 2012 - 18:31

maciej1986 dla jasności ;-)
Nie neguję Waszych porządków jeżeli chodzi o stare posty/tematy. Nie wstawiam się także za tymi co sytuacją są oburzeni.
Nie wierzę w to, że "skasowali mi setkę postów więc uciekam stąd...kurczę a miałem już ponad 500, tak znowu muszę siedzieć nocami...".
Tutaj chodzi raczej o to, że "Kowalski" chciałby wrócić do swoich postów sprzed roku czy dwóch lat w jakimś określonym celu a tutaj ich nie ma...ale tak jak napisałem wcześniej: różnie można na to spoglądać i tyle.
Dla jednych (np. dla autora) post miał jakąś wartość, dla innych (modów) już nie...i konflikt gotowy...dla mnie to są tylko posty, ale dla innych (czytaj j.w.).

#83 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 17 luty 2012 - 19:56

Tylko naprawdę przeglądałem te tematy i usunąłem może ze 100-150 postów, więc te które ludziom z licznika zeszły to dział OT i giełda....


#84 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 17 luty 2012 - 21:28

te Wicklowman idź no zrób sobie porządku u siebie w domu teraz a nie zarządzaj forum i co kto ma robić, miałeś na to sporo czasu będąc moderatorem .
Jako chłopina nie radziłeś sobie z użytkownikami i zrezygnowałeś tego powodu .
Może Tobie ograniczymy dostęp do forum , bo rządzisz sie jak Administrator, a w tej chwili obrażasz innych użytkowników .

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#85 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 17 luty 2012 - 21:39

Tylko naprawdę przeglądałem te tematy i usunąłem może ze 100-150 postów, więc te które ludziom z licznika zeszły to dział OT i giełda....


I stąd wielka obraza wśród dorosłych ludzi.
Gdyby narzekały 10-12 latki to jeszcze bym to zrozumiał.

Dołączona grafika


Jeśli tak Wam zależy na cyferkach to chyba wartościowsze od samych postów są punkty "pomógł".

#86 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 17 luty 2012 - 23:12

wicki, zdechłego psa to poszukaj w domu, bo na forum to takowego chyba nie ma...

co do porządków to mam pytanie za browara: do jakich postów można wrócić, które zostały napisane lata temu, o których wszyscy zapomnieli? Jest to zwykłe bicie piany i ciąg dalszy marudzenia i jęczenia na władze forum, jakie to one są be.
Ja przypadkowo wywaliłem jebitny temat o Naszych rowerkach, który miał jebitną wartość sentymentalną i jakoś to przeżyliśmy, ba powstał na jego miejsce dział, w którym każdy ma swój temat ze swoim rowerku, wiec wyszła z tego w sumie korzyść. Teraz nagle wielkie oburzenie, bo zgineło kilkanaście tematów z kilkuset postami różnej treści i na forum posypał się dziewiczy lament.

W ogóle to mam wrażenie, że od jakiegoś czasu na forum panuje nagonka na jakieś zmiany jakby na forum było tragicznie. Ja mam wrażenie, że jest fajnie, rejestruja sie nowi userzy, każdy znajdzie czego szuka i jest cacy. Natomiast forumowi emeryci dostali sraczki i ciągle im coś nie pasuje. A najbardziej przykre jest to jak byli modowie srają w swoje gniazdo i udają teraz prawych i wielkich ojców forumowych - żenada. Aha, a bunty przeciwko stosowaniu się modów do regulaminu i respektowania go w stosunku do userów są wręcz "miszczowskie".

Moja propozycja zmian na forum jest taka by zmieniać na lepsze, a nie na gorsze ;-)

Przydałoby się wyciepać wszystko z giełdy, zapiąć nowy regulamin i zacząć zabawe na nowo :) akceptacja mi sie bardzo podoba, bo własnie jedno juz odrzuciłem, tylko nie wiem gdzie to znikło ;)

#87 Gosc_KeNaJ_*

Gosc_KeNaJ_*
  • Gość

Napisano 17 luty 2012 - 23:34

Taka uwaga techniczna - czy dałoby się zrobić by posty w giełdzie oczekujące na akceptację, nie pojawiały się w opcji "zobacz posty nieprzeczytane"? Dopiero po akceptacji mogłyby tam zawitać bo obecnie wskakują bez żadnej treści.

#88 wiki

wiki
  • Użytkownik
  • 2190 postów
  • SkądOzorków k/Łodzi

Napisano 18 luty 2012 - 04:49

SPIKE Twój post świadczy jedynie o tym, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem i o braku "profesjonalizmu". Temat brzmi "Propozycje zmian na forum" i takowe propozycje !!! przedstawiłem.

a w tej chwili obrażasz innych użytkowników

Pokaż w którym miejscu ??? Śmiało !

Deadi !!! używaj słów na poziomie...potrafisz w ogóle ? Kolejny post nic nie wnoszący do tematu...to jest żenada.

Propozycje szanowni moderatorzy, to są propozycje :-P Polecam zajrzeć do słownika języka polskiego jak ktoś nie rozumie tego słowa.

#89 thorian

thorian
  • Użytkownik
  • 858 postów
  • SkądRoztocze

Napisano 18 luty 2012 - 07:22

Akceptacja tematów na giełdzie ok... tak jak mówiłem wcześniej, ale niech ktoś odsunie SPIKE od tego działu, bo inaczej to już w ogóle nikt nie będzie miał wglądu w jego decyzje i widzimisię...

#90 krzysztof1985

krzysztof1985
  • Użytkownik
  • 1682 postów
  • SkądWLKP

Napisano 18 luty 2012 - 09:15

Troche jednak trwa ta akceptacja w sumie , czy ona byla potrzebna jak ktos napisze zle to usuwac taki post .

SPT_20130518_SOT_053_27640268_I1.jpg


#91 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 18 luty 2012 - 10:32

Każdy kto będzie pisał tam zgodnie z regulaminem giełdy nie będzie miał żadnych problemów .

Jeśli zakładany temat będzie wzbudzał kontrowersje , lub będzie niekompletny w wymagane informacje , nie będzie akceptowany .

Narzekaliście na forum kiedyś że syf , narzekacie ze moderatorzy porządkują , narzekacie i tak czy siak .

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#92 thorian

thorian
  • Użytkownik
  • 858 postów
  • SkądRoztocze

Napisano 18 luty 2012 - 10:52

SPIKE, tyle ze dalej nie ma sprecyzowane co jest sprzedażą pojedyncza a "hurtową".
Np mam dwa komplety Veloce nówki, w pudelkach. To co mogę je sprzedać czy nie? O takie widzimisię chodzi.

#93 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 19 luty 2012 - 22:38

Drodzy forumowicze.
Powtórze może , prosze przeczytać regulamin giełdy.
Najczęściej popełniacie jeden błąd - próbujecie pisać odpowiedzi tam w tematach.
Otóż do kontaktu , albo porady służy PW, mail , telefon itp,.
Sposób kontaktu przedstawia w poście sprzedający/kupujący.
Prosze o tym pamiętać, gdyż odpowiedzi tam nie będą akceptowane.

Inna sprawa , do zakładajacych tam temat:
Jeśli nie chcecie mieć setek tych samych pytań o sprawy związane ze swoją "wystawką" typu - kolor, waga, rozmiar, bębenek shimano/campa , ilość szprych, itd, czyli podstawowe informacje , to prosze je zamieszczać od razu , tak samo zdjęcia - im lepszej jakosći i ilość, tym szybciej znajdzie sie potencjalny kupiec, to chyba proste.
Jeśli zakończycie sprzedaż, zakup, czy też aukcje , prosze dać znać, zamykamy teamat..

Thorian, hm a muszisz pisać że masz dwa komplety ?? przecież nie musimy o tym wiedzieć , prawda ? i że absolutne nówki i w pudełkach .

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#94 thorian

thorian
  • Użytkownik
  • 858 postów
  • SkądRoztocze

Napisano 21 luty 2012 - 18:57

I z dupy działa ta giełda znowu... a tyle było gadania o wywalaniu postów niezgodnych z regulaminem
Tematy takie jak ten http://www.forumszos...p=186888#186888 przechodzą akceptacje a jak xubix chce napisać, że zamówił opaski to "oczekuje na akceptacje". Po co w ogóle w dziale KUPIE potrzebna akceptacja? Jak jest jakaś promocja np i trzeba szybko zebrać ludzi na grupowe zamówienie to trzeba czekać, aż ktoś spojrzy na ogłoszenie? Bez sensu trochę.

#95 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 21 luty 2012 - 19:38

Co do zamówień grupowych niedługo ma powstać oddzielny dział.


#96 xubix

xubix
  • Użytkownik
  • 1552 postów
  • SkądKrotoszyn

Napisano 28 luty 2012 - 21:47

http://www.forumszos...wforum.php?f=72

zablokujcie możliwość pisania GOŚCIOM [niezarejestrowanym użytkownikom] w dziale.. co ? ;-) pozdro :)

#97 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 28 luty 2012 - 21:57

Noooooooo, widzielim to już wcześniej i obserwujemy co to za twór, poszło info do admina .

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#98 KubaG

KubaG
  • Użytkownik
  • 278 postów
  • SkądKrk

Napisano 14 marzec 2012 - 21:50

Jaki sens ma oczekiwanie na akceptacje tematu w Giełdzie ? Na zdrowy rozum, mod musi zaakceptować temat czy spełnia regulamin - ok. Ale gdyby było jak kiedyś, że nie ma akceptacji, to mod i tak musiał wejść w każdy temat, sprawdzić czy spełnia regulamin, czyli na jedno wychodzi. Różnica jest taka, że np. dzisiaj było 5-6 tematów "oczekuje na akceptacje" w "Sprzedam", nikt sie nie kwapił żeby je sprawdzić a ja jak debil czekam cały dzień, żeby sprawdzić co ktoś chce sprzedać. Wchodzę teraz i patrze, że z 6 do akceptacji zostało 2 nowe. Czy modzi mają w tym jakiś interes ? Usuwają konkurencję czy jak jest okazja sami kupują ? Czy to z akceptacja czy bez i tak i tak musicie tam wejść i czytać każdy temat więc po co to zmieniliście ? Wystarczy, że dostęp do giełdy mają tylko zalogowani.

#99 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 14 marzec 2012 - 22:17

bo tak jest .
Tak mamy interes, robimy biznesy na boku wcześniej zanim zostanie zaakceptowany temat , wybieramy szpeja tańsze i dajemy na Allegro :-P .

przeczytaj regulamin giełdy, żaden punkt z niej praktycznie nie był respektowany przez użytkownika , a potem kasowanie , kasowanie dodatkowych komentarzy , wysłuchiwanie w tematach " dlaczego skasowano mój post " obelg itd itp.

a niezaakceptowanie posta daje do myślenia , dlaczego ?? co zrobiłem nie tak ?? mod nie jest od tego aby prowadzić za rączke wkólko.

A propo mod nie siedzi " jak debil " na forum i nie wyczekuje na posty , ma swoje życie także.

Ha siedzisz na forum oczekując co kto wystawi ?? weź przestań :lol:

Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#100 krzysztof1985

krzysztof1985
  • Użytkownik
  • 1682 postów
  • SkądWLKP

Napisano 14 marzec 2012 - 22:45

Co do tych modow widze jest w dziale gielda Dedhorse i xgx ktorzy wogle , sa nie obecni a posiadaja prawa czyli wychodzi na to ze Spike o maciej1986 zarzadzaja gielda dlatego tak to wolno funkcjonuje ;-)

Moze znalesc ze tych 2 panow godnych zastepcow , ktorzy forum czytaja a nie widac wcale tych dwoch panow xgx i dedhorse wtedy moze gielda bedzie ze tak powiem bardziej ogarnieta ;-)



Dodaj odpowiedź