Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wspólny Trening W Ok. Rzeszowa. Jest Ktoś Chętny?


13 odpowiedzi w tym temacie

#1 grzesiekc96

grzesiekc96
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 23 marzec 2016 - 07:55

Witam. Jest ktoś chętny pojeździć ze mną na rowerze? Wiadomo, we dwóch to zawsze ciekawiej i lepiej. Ja mieszkam w okolicach Rzeszowa, ewentualnie dojadę autkiem do Leżajska/Łańcuta/Kolbuszowej itd. Jeszcze dodam, że nie jestem jakimś wyczynowcem, po prostu mam szosówkę i chciałbym pojeździć. Cały poprzedni rok mało co jeździłem, natomiast dwa lata temu naprawdę sporo. Pozdrawiam.



#2 Kekacz

Kekacz
  • Użytkownik
  • 1086 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 23 marzec 2016 - 11:29

W weekendy o 10:15 startują zbiórki z ul. Kwiatkowskiego. Sezon jeszcze wczesny więc tempo spokojne.

 

https://www.facebook.com/Zbiorka


Trzepak 

"MAMIL"


#3 Arturzenhabit

Arturzenhabit
  • Użytkownik
  • 48 postów
  • SkądRZ

Napisano 23 marzec 2016 - 14:51

W weekendy o 10:15 startują zbiórki z ul. Kwiatkowskiego. Sezon jeszcze wczesny więc tempo spokojne.

 

https://www.facebook.com/Zbiorka

Kekacz jak wyglada dolaczenie do tej zbiorki ? Nie ma animozji jak ktos pedaluje ze srednia 26 km / h ?



#4 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 23 marzec 2016 - 15:06

Jak dajesz zmianę <30km/h to wyprzedzają i spychają Cię na pobocze, jak puszczasz koło, a masz ogon, to ban na miesiąc, a jeśli zwolnisz na zjeździe poniżej 50 kilosów to wpierdziel ;)

A, byłbym zapomniał: kadencja minimum 100rpm lub wyższa, jak zejdziesz poniżej to nikt się do trzepaka nie będzie odzywał :D


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#5 Kekacz

Kekacz
  • Użytkownik
  • 1086 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 23 marzec 2016 - 15:26

Kekacz jak wyglada dolaczenie do tej zbiorki ? Nie ma animozji jak ktos pedaluje ze srednia 26 km / h ?

 

No to dasz radę pojechać za plecami te 30 km/h. Na szczytach większych podjazdów zawsze czekają na ostatniego aż do skutku. Chyba, że akurat jest zbiórka wyścigowa, wtedy nie ma przeproś :), ale odpowiednie informacje są zawsze na FB, z podanym profilem i długością trasy.

 

Wystarczy przyjechać na przystanek na tą 10:15 i to wszystko.


Trzepak 

"MAMIL"


#6 Arturzenhabit

Arturzenhabit
  • Użytkownik
  • 48 postów
  • SkądRZ

Napisano 23 marzec 2016 - 18:47

Jak dajesz zmianę <30km/h to wyprzedzają i spychają Cię na pobocze, jak puszczasz koło, a masz ogon, to ban na miesiąc, a jeśli zwolnisz na zjeździe poniżej 50 kilosów to wpierdziel ;)

A, byłbym zapomniał: kadencja minimum 100rpm lub wyższa, jak zejdziesz poniżej to nikt się do trzepaka nie będzie odzywał :D

Tego się właśnie obawiam %-) ...

 

 

No to dasz radę pojechać za plecami te 30 km/h. Na szczytach większych podjazdów zawsze czekają na ostatniego aż do skutku. Chyba, że akurat jest zbiórka wyścigowa, wtedy nie ma przeproś :), ale odpowiednie informacje są zawsze na FB, z podanym profilem i długością trasy.

 

Wystarczy przyjechać na przystanek na tą 10:15 i to wszystko.

Dzięks za info. W takim razie podjadę kiedyś w kwietniową lub majową niedzielę o 10:15 na kwiatkowskiego, mam niedaleko ;).



#7 grzesiekc96

grzesiekc96
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 20:39

Dzięki za odpowiedzi. Jeśli chodzi o zbiórkę w Rzeszowie - wiem, o tym że coś takiego jest. Być może spróbuję tam pojechać. Każdy z Was tam się dobrze zna? Bo w sumie dziwnie tak, ja nikogo tam nie znam. Przede wszystkim nie jestem tak jak Wy, zapaleńcem kolarskim. Ot, mam kolarkę i chcę się poruszać, żeby nawet trochę i schudnąć, a przy tym i dobrze się bawić, więc nie wiem czy dałbym radę...A tak poza tą zbiórką naprawdę nie ma nikogo, kto mógłby pojeździć na tyg.?



#8 zur555

zur555
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 30 marzec 2016 - 19:07

Tez bym na te zbiórkę wpadł ale boje sie ze na podjazdach nie dam rady a nie chciałbym aby na mnie czekano długo xd

Ja w tym roku planuje trochę zbudować formę, i tak jak grzesiekc96 poszukuje kompana:d Tylko ja jestem z okolic Rzeszowa ale bardziej w kierunku Strzyzowa. A dokładnie z Czudca :D

Na te chwilę co oczywiście weekendy, co drugą srodę, czwartek i każdy Piątek mógłbym jeździć:D



#9 Arturzenhabit

Arturzenhabit
  • Użytkownik
  • 48 postów
  • SkądRZ

Napisano 30 marzec 2016 - 20:28

jestem w podobnej sytuacji co wy, może się jakoś spikniemy w trójkę ?

W Czudcu piękne podjazdy (szczególnie ten na niechobrz koło cmentarza).



#10 Kekacz

Kekacz
  • Użytkownik
  • 1086 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 30 marzec 2016 - 20:45

Możemy się pokręcić. Lubię okolice Niechobrza, Czudca, Lubeni, Mogielnicy.


Trzepak 

"MAMIL"


#11 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 30 marzec 2016 - 21:42

https://www.facebook...68129/?fref=ts 

 

A na zbiórkę zapraszam, ostatnio były dwie dziewczyny i też spokojnie dały radę 


Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!

#12 zur555

zur555
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 05:21

jestem w podobnej sytuacji co wy, może się jakoś spikniemy w trójkę ?

W Czudcu piękne podjazdy (szczególnie ten na niechobrz koło cmentarza).

 

Jestem jak najbardziej za;)

 

 

Możemy się pokręcić. Lubię okolice Niechobrza, Czudca, Lubeni, Mogielnicy.

Ja najwięcej jeżdżę w okolicy Lubeni to znaczy: straszydle, Hermanowa itd.  Bardzo lubię tez podjazd Pod Wisniową przez Pstrągowę Wolę(Bardzo ładne widoczki, czasami widać Tatry-ja jeszcze nie widziałem).



#13 grzesiekc96

grzesiekc96
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 02 kwiecień 2016 - 07:45

Panowie, z chęcią wbiję tam do Was. Ja mieszkam z kolei 25 km na płn. od Rzeszowa, więc zapraszam w moje tereny. Tutaj dosyć płasko, dla Was z płd. Rzeszowa może to być ciekawe doświadczenie (wiem bo mam dziewczynę na płd. od Rzeszowa, to same górki tam :D). 

 

 

Odnośnie zbiórki: można się dołączyć w każdym momencie czy to tak nie wypada za bardzo ;p?



#14 Kekacz

Kekacz
  • Użytkownik
  • 1086 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 02 kwiecień 2016 - 10:47

W każdej chwili sezonu jak i przejazdu w konkretnym dniu.

Tu nie ma żadnego formalizmu.


Trzepak 

"MAMIL"




Dodaj odpowiedź