Skocz do zawartości


Zdjęcie

Cyclassics Hamburg


7 odpowiedzi w tym temacie

#1 bogcz

bogcz
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 28 marzec 2016 - 19:38

Witam. Z kilkoma znajomymi zapisaliśmy się na 100 km - na niemieckich forach porzednie edycje mają bardzo dobre opinie.  Czy ktoś z Szanownych forowiczów brał udział w którejś z porzednich edycji?  Jakieś przemyślenia, wrażenia...?



#2 szprot

szprot
  • Użytkownik
  • 122 postów
  • Skądkatzenfurt

Napisano 28 marzec 2016 - 19:50

czesc.nie wiem jak w hamburgu ale ja dwa razy startowalem we frankfurcie(w tamtym roku z wiadomych wzgledow nie)w zasadzie jest duzo ludzi no i najwazniejsze ze trasa jest zabezpieczona.w tym roku mam w planach startowac tam ostatni raz.mam nadzieje ze nie bedzie padac bo zjazd z Feldbergu staje sie troche niebezpieczny.



#3 bogcz

bogcz
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 28 marzec 2016 - 20:24

co do ilości osób,rzeczywiście, wg organizatorów będzie startować ok. 15 tys ludzi. Spora impreza...



#4 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 28 marzec 2016 - 20:24

Lecicie po trasie zawodowców?


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#5 szprot

szprot
  • Użytkownik
  • 122 postów
  • Skądkatzenfurt

Napisano 28 marzec 2016 - 21:38

w frankfurcie czesc trasy tak.lacznie z tym najwiekszym podjazdem(chyba Kronberg) ale musisz miec srednia min34km udowodniona w innych oficjalnych wyscigach.jak startujesz pierwszy raz to jestes automatycznie przesuniety do ostatniego bloku i jak masz pecha i jestes lepszy od reszty to ciagniesz cala grupe.



#6 bogcz

bogcz
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 28 marzec 2016 - 21:42

wg organizatora w hamburgu dystans 100 km jest częściowo połączony z dystansem 155 km. na stronie napisano, że trzeba mieć średnią min. 26 km/h (mowa oczywiście o odcinku 100 km)



#7 szprot

szprot
  • Użytkownik
  • 122 postów
  • Skądkatzenfurt

Napisano 28 marzec 2016 - 22:09

we frankfurcie rok temu mial byc extra 115km z podjazdem dla zawodowcow i tam mogles jechac jak miales min.34km.normalny dystans to 104km i tam niewazne jaka srednia.



#8 bogcz

bogcz
  • Użytkownik
  • 42 postów

Napisano 22 sierpień 2016 - 21:11

Cyclassic w Hamburgu zaliczony! Super impreza, perfekcyjna organizacja, ponad 15 tys uczestników. Polecam za rok. Ja będę na pewno!!!





Dodaj odpowiedź