Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rower Typu Gravel Do 2500 Zł

Gravel przełaj 2500

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 f3112

f3112
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 29 marzec 2016 - 21:44

Dzień dobry wszystkim.
Szukam od dłuższego czasu roweru typu Gravel jednak te nowe dostępne na rynku są dla mnie dość drogie.
Przeglądam pojawiające się używane gravel/przełaj, jednak ciężko coś trafić z odpowiednim rozmiarem i ceną. Wzrost 173, przekrok 77.
Przeznaczenie to 50/50 szosa i szuter, zero wyścigów.
Całkowita kwota jaką chciałbym na ten rower przeznaczyć to 2500 złotych.
Dlatego pomyślałem nad rowerem szosowym typu Endurance, jednak z możliwością zmieszczenia tam opon 33-35C, idealnych na miasto z dużą ilością dziur, krawężników o utwardzonych drogach leśnych nie wspominając.
Zdecydowana większość rowerów szosowych nie jest na coś takiego przystosowana, jednak może ktoś do swojego roweru (do 2,5 tysiąca), ostatnio zmieścił takie opony (może na zimę).
Zaznaczę od razu, że nie biorę pod uwagę crossa. Koniecznie kierownica szosowa i bez amora.
 
Dziękuję z góry i pozdrawiam.


#2 pan_piotr

pan_piotr
  • Użytkownik
  • 594 postów
  • SkądGōrny Ślōnsk

Napisano 30 marzec 2016 - 09:47

Accent Cx One , 2400zł.nowy na sorze.

 

http://biostern.abst...c97,p74,pl.html



#3 f3112

f3112
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 31 marzec 2016 - 10:00

Dziękuję za sugestię. Najbardziej biorę go pod uwagę, jednak ten biały kolor dość mnie odstrasza dlatego ciągle się zastanawiam i ciągle szukam :) jednak w tym segmencie cenowych chyba nic lepszego nie znajdę.



#4 pan_piotr

pan_piotr
  • Użytkownik
  • 594 postów
  • SkądGōrny Ślōnsk

Napisano 31 marzec 2016 - 14:32

apropo zdjęcia , na żywo prezentuję się zdecydowanie lepiej niż na fotkach komputerowych :)



#5 Gosc_marvelo_*

Gosc_marvelo_*
  • Gość

Napisano 31 marzec 2016 - 15:31

apropo zdjęcia , na żywo prezentuję się zdecydowanie lepiej niż na fotkach komputerowych :)

Ale przecież na zdjęciu Ciebie nie ma - ja widzę tylko rower. ;-)

 

Całkiem fajny ten Accent.

 

Jeśli chodzi o kolor, to kiedyś nie lubiłem białych samochodów, ale odkąd jeżdżę białym Peugeotem (peugeotowski biały jest naprawdę biały, nawet gdy ma ponad 20 lat) to jest to mój ulubiony kolor.  

Ten moment, gdy porządnie wypolerujesz taki lakier, że aż bije po oczach, jest nieoceniony. No i kurzu tak bardzo nie widać. 

Roweru białego jeszcze nie miałem ale też chętnie bym spróbował.


  • Prozor lubi to

#6 MaciekWawa

MaciekWawa
  • Użytkownik
  • 37 postów

Napisano 05 kwiecień 2016 - 09:45

Accent Cx One , 2400zł.nowy na sorze.

 

http://biostern.abst...c97,p74,pl.html

 

 

Osobiście na nim nie jechałem ale wydaje się to być całkiem przyzwoity rower jak na ta półkę cenową. Taki... zoptymalizowany :)



#7 f3112

f3112
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 05 kwiecień 2016 - 11:04

Całkiem fajny ten Accent.

 

Jeśli chodzi o kolor, to kiedyś nie lubiłem białych samochodów, ale odkąd jeżdżę białym Peugeotem (peugeotowski biały jest naprawdę biały, nawet gdy ma ponad 20 lat) to jest to mój ulubiony kolor.  

Ten moment, gdy porządnie wypolerujesz taki lakier, że aż bije po oczach, jest nieoceniony. No i kurzu tak bardzo nie widać. 

Roweru białego jeszcze nie miałem ale też chętnie bym spróbował.

 

Jak kupowałem samochód to też brałem pod uwagę biały, jednak tak samo jak w przypadku roweru wybrałem inny kolor.

Gdyby nie to malowanie to pewnie bym już dawno go kupił, szkoda że nie ma wyboru w innym malowaniu (gotowca, bez składania).

Zdecydowałem się na inny, też na sorze, jednak dużo taniej. Oczywiście używany, jednak w bardzo dobrym stanie to długo się nie zastanawiałem i teraz tylko czekam na przesyłkę.

 

Dziękuję za komentarze.

 

Ps. Szkoda, że w Polsce nie ma większego wyboru takiego typu roweru w niższych cenach. Ponieważ drogi w polskich miastach nie należą do najlepszych :)



#8 roweras88

roweras88
  • Użytkownik
  • 725 postów

Napisano 08 kwiecień 2016 - 22:45

2400 zł to dobra cena za tego Accenta. Niektórzy składają sami na tej ramie ale to wychodzi sporo drożej.



Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Gravel, przełaj, 2500