Skocz do zawartości


Zdjęcie

De Rosa Rybnik Whistle Team - Nowa Grupa Kalarska


10 odpowiedzi w tym temacie

#1 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 31 marzec 2016 - 17:46

Z kronikarskiego obowiązku informuję, że powstała nowa polska grupa kolarska - dowiedziałem się przypadkiem, będąc w sklepie u Andrzeja Sypytkowskiego:

 

https://www.facebook...stleteampolska/

 

Podobno dziś odbyła się prezentacja i konferencja prasowa, a ja na żywo widziałem rower, co prawda bez kół. Rama robi wrażenie.

 


"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen


#2 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 31 marzec 2016 - 18:43

To jest Ultegra czy 105? Malowanie jak dla mnie tragiczne, a logo tej firmy to bardziej przypomina azjatycką twórczość, a nie włoską. No, ale powodzenia w wyścigach. :)



#3 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 31 marzec 2016 - 18:56

Malowanie rzecz gustu - pewnie za rok się zmieni. Rurki są fantazyjnie uformowane, np. napis De Rosa jest na wklęsłej powierzchni, całość wygląda lekko, choć widziałem rower bez kół wiszący na haku na ścianie. Jaki miał osprzęt ? - też ci nie powiem, nie zwróciłem uwagi.

 

No ale będzie nowa marka rowerów u mnie w mieście - przynajmniej do poogladania, bo to nie są tanie rzeczy: http://www.sypytkows...t.pl/82-de-rosa


"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen


#4 RAFA.S

RAFA.S
  • Użytkownik
  • 182 postów
  • SkądGolub - Dobrzyń

Napisano 31 marzec 2016 - 19:26

No malowanie rzeczywiście kupy się nie trzyma, ale kij z tym. Najważniejsze, że kolejna polska grupa powstała, co cieszy. 



#5 Kresowiak

Kresowiak
  • Użytkownik
  • 532 postów
  • SkądKraków

Napisano 01 kwiecień 2016 - 21:28

De Rosa to kultowy włoski sprzęt. Fajnie, że postawili na klasykę.

#6 1415chris

1415chris
  • Użytkownik
  • 4482 postów
  • SkądSurrey

Napisano 02 kwiecień 2016 - 07:48

Najlepsze malowanie dla zespolu jakie mogli wybrac ze standardowych opcji.
Jak logo De Rosa kojarzy sie z azjatycka tworczoscia.... no coz, marka moze niezbyt znana na polskim podworku ale De Rosa wygrywala wszystko co bylo do wygrania w swiecie szosowym. Merckx, Moser, mowia cos te nazwiska?


#7 d rosa

d rosa
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 09 kwiecień 2016 - 20:55

To jest Ultegra czy 105? Malowanie jak dla mnie tragiczne, a logo tej firmy to bardziej przypomina azjatycką twórczość, a nie włoską. No, ale powodzenia w wyścigach. :)

mam ten rower od dzisiaj De Rosa Idol a te kolory to wersja Santini - to kult - pisze Frankie Andreu, jeden z najlepszych kolarzy USA w pismie BikeRadar

 

file:///Users/michal%201/Desktop/Pro%20test:%20De%20Rosa%20Idol%20review%20-%20BikeRadar.webarchive



#8 maccacus

maccacus
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 11 kwiecień 2016 - 10:27

Sirkozi lekka wtopa z tą De Rosą :) De Rosa miała już na koncie masę zwycięstw i kilkadziesiąt lat doświadczenia w tworzeniu ścigantów, w czasie gdy taki Specialized budował swój pierwszy szoso-podobny rower...



#9 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 11 kwiecień 2016 - 10:48

Wiem doskonale, że to marka z tradycjami. Stwierdziłem tylko, że ich design (w tym logo) do mnie nie trafia.



#10 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 11 kwiecień 2016 - 19:27

Set w malowaniu drużyny - 2000,- Euro ? - jeśli dobrze zapamiętałem, co mi pani w sklepie powiedziała.

 

Jeśli ktoś by był zainteresowany ....


"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen


#11 robo

robo

    ble ble

  • Użytkownik
  • 2600 postów
  • SkądKońskie

Napisano 26 marzec 2017 - 19:37

W relacji z Wyścigu dookoła Katalonii o tym wspomniano, wiec zacząłem szukać.

 

Nie wiem, może powinienem założyć nowy temat - wtedy szybciej można by wyszukać taką informację na Forum, ale to chyba tylko takie przekształcenie, no i zmiana nazwy.

 

http://naszosie.pl/2...wkracza-do-gry/


"Wieczność jest bardzo nudna, szczególnie pod koniec" - Woody Allen




Dodaj odpowiedź