Skocz do zawartości


Zdjęcie

4000 - 4500 Pln - Pierwsza Szosa Help!


48 odpowiedzi w tym temacie

#41 Cyklo Ziutek

Cyklo Ziutek
  • Użytkownik
  • 1050 postów
  • SkądPuławy

Napisano 12 kwiecień 2016 - 18:04

Zastanawiam się jeszcze nad tym: 

 

http://szybkierowery.../cube-agree-pro

 

Jeśli macie jakieś swoje propozycję - będę wdzięczny! :-)

Porządna firma. Ładna przerzutka z krótkim wózkiem. Kaseta przy podjazdach możne być kłopotliwa. No i przód trochę, mnie zastanawia. 52/39T - na początek dość ambitnie. Rozmiar ramy OK.

Gdybym miał 6 000zł, to dzisiaj jeździłbym Trekiem Emonda S 5 :).



#42 Elze

Elze
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 13 kwiecień 2016 - 08:19

Dzięki za pomoc! 

 

chyba wezmę jednak cube'a oprócz osprzętu na duży plus jest wygląd :-) 

 

Wczoraj jeszcze oglądałem Ridleya (carbon, ultegra) lekki, ładny wygląd - ale ma rysy, a do carbonu podchodzę z ostrożnością i obawiam się, że mogę nie rozróżnić rysy od postępującego pęknięcia. 

 

 



#43 Monowiec

Monowiec
  • Użytkownik
  • 835 postów
  • SkądKraków

Napisano 13 kwiecień 2016 - 13:05

Przt carbonie nie ma chyba czegoś takiego jak postępujące pęknięcia, carbon po prostu pęka, nagle, bez ostrzeżenia

Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka



#44 Elze

Elze
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 13 kwiecień 2016 - 19:01

Właśnie do końca nie wiem bo gdzieś przeczytałem i słyszałem również, że można to zauważyć...ale jak pęka niespodziewanie bez ostrzeżenia, to nieładnie z jego strony ;-)

#45 roweras88

roweras88
  • Użytkownik
  • 725 postów

Napisano 14 kwiecień 2016 - 14:37

http://allegro.pl/Sh...ars_socket_id=7

Trochę ciężkawy...



#46 Zachar

Zachar
  • Użytkownik
  • 10 postów
  • SkądKrk

Napisano 16 kwiecień 2016 - 21:20

Dziękuje wszystkim za pomoc, dziś zaliczyłem pierwsze 20 km (burza złapała i trzeba było wracać) na swoim Fuji Gran Fondo 2.7 c . Oczywiście to mikry odcinek ale na razie jestem mega zadowolony, Tigra śmiga jak trzeba, nie czekam na wrzutkę, głośna nie jest, postawa jest endurancowa ale taką chciałem, może mógłbym mieć 1 - 2 cm dłuższą ramę, ale wszystkie możliwe kalkulatory mówią że jest ok a jak sam w sumie czuje się dobrze :)

Generalnie spędziłem chyba z 30 h na czytaniu, szukaniu i myślę że było warto, na pewno polecam usiąść na rowerze przed kupnem (ja mogłem).

Dodam, że jeździłem przedtem chwilę na vento 6.0 i mam wrażenie że ten mój fuji znacznie lepiej tłumi drgania, ale może mi się zdaje.



#47 Monowiec

Monowiec
  • Użytkownik
  • 835 postów
  • SkądKraków

Napisano 16 kwiecień 2016 - 22:00

Własny rower to najlepszy rower :)
Kilometrów, szerokości i przyczepności życze!

Wysłane z mojego SM-G800F przy użyciu Tapatalka



#48 muzycom

muzycom
  • Użytkownik
  • 159 postów
  • SkądWrocław

Napisano 17 kwiecień 2016 - 15:12

Nie zachęcam specjalnie do kupienia Treka. Ale jest jeden plus. Firma daje dożywotnią gwarancję na ramę. Znajomy korzystał z tej opcji rok temu i cała sprawa trwałą 10 dni kalendarzowych w szczycie sezonu.

Można teraz kupić jakieś takie mieszane rowery szosowe z 2015 roku. Np malowanie ramy 300 OCLV Carbon jak w Emonda S 6 ze sprzętem S 4 - Shimano Tiagra. Dokładnie to tak to wygląda:

 

 

To są nowe rowery?



#49 Cyklo Ziutek

Cyklo Ziutek
  • Użytkownik
  • 1050 postów
  • SkądPuławy

Napisano 18 kwiecień 2016 - 05:26

To są nowe rowery?

Tak.





Dodaj odpowiedź