Skocz do zawartości


Zdjęcie

[Pedały Spd] Look Keo Classic 2 Luz W Pionie

look keo classic

4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Pywned

Pywned
  • Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 09 kwiecień 2016 - 00:09

Ahoi, kupiłem niedawno wyżej wymieniony sprzęt i po jakiś 150-200 km pojawił się problem, z tym, że pojawił mi się w prawym pedale luz pionowy co jest szczególnie widoczne przy ciągnięciu w górę oraz słychać denerwujące strzykanie. Podmieniłem lewy blok z prawym, żebym zweryfikować czy to nie jest czasem jego wina. Btw luz ten pojawia sie w przedniej części, nie przy sprężynie.

 

Jak myślicie, da się to jakoś naprawić czy zanieść pedałki do reklamacji ? 



#2 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 09 kwiecień 2016 - 07:57

Podmiana bloków coś dała? Jeśli tak to odpowiedzialny jest blok. Jeśli mają tak niski przebieg to punkty odpowiedzialne w bloku za trzymanie mechanizmu wpięcia nie powinny się zdeformować i trzymać jak trzeba.

Idź do sprzedawcy, najlepiej pojedź z rowerem i pokaż problem.



#3 Pywned

Pywned
  • Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 09 kwiecień 2016 - 09:23

Podmiana nic nie dała, miałem własnie nadzieje z tym, że to tylko bloki, ale w sumie wyglądają one jak nowe. W ogóle zauważyłem, że luz na boki w prawym również jest większy, noga lata i to mocno w porównaniu do lewego...



#4 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 10 kwiecień 2016 - 08:24

Jeśli jest luz na osi pedału to przy takim przebiegu jest to kwestia gwarancyjna. Look ma jedno łożysko maszynowe i ślizg, Może pedał wymaga małej rozbiórki i weryfikacji stanu części, a może wymiany.



#5 ddm

ddm
  • Użytkownik
  • 149 postów
  • SkądNowy Sącz

Napisano 24 kwiecień 2016 - 19:39

Mam ten sam problem. W prawym but lata jak ...





Dodaj odpowiedź