Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stroje Pro Teamów Noszone Przez Amatorów


90 odpowiedzi w tym temacie

#21 Gosc_RafalPolo_*

Gosc_RafalPolo_*
  • Gość

Napisano 24 kwiecień 2016 - 08:36

Logo firm, która zrobiła ciuch to inna sprawa niż dodatkowe grafiki np producenta pralki.

Wysłane z Tapatalka



#22 jaroMKV

jaroMKV
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 24 kwiecień 2016 - 08:53

Sam sobie w jednej pomykam. Zakupiłem bo m się po prostu podobała. Z całym szacunkiem ale to ja się mam czuć dobrze, a nie mijający mnie ludzie. Ilu z was jako dzieci, albo ile waszych dzieci biega, jak ktoś już wspomniał w koszulkach "Ronaldo" "Messi" czy kogokolwiek innego.

Kupisz rower za 20 tys. a nie jesteś prosem to powiedzą, że jeździsz dla lansu, ubierzesz replikę teamowej koszulki to samo :)

Tak na prawdę sprzęt i ubiór nie ma znaczenia jeśli ktoś w życiu i na drodze jest chamem czy zwykłym prostakiem, a takich nawet na szosie również nie brakuje, i nad tym bym się zastanowił :)


  • RAFA.S lubi to

#23 Tomaszek

Tomaszek
  • Użytkownik
  • 84 postów

Napisano 24 kwiecień 2016 - 09:02

Kto jest chamem z Rosji?

 

Oleg.

 

http://www.theroar.c...es-oleg-tinkov/

 

"...along comes Oleg Tinkov, spewing bile and gushing chauvinism of a rather impressive range and breadth, taking in sexism and racism in a manner that combines audacity with stupidity in equal measure."



#24 przmor

przmor
  • Użytkownik
  • 500 postów

Napisano 24 kwiecień 2016 - 09:14

A ja jezdze w ciuchach z Lidla i sa super bo nie ma na nich zadnych reklam, nawet producenta :) A na powaznie to trzeba odpowiedziec sobie na pytanie: jezdzisz dla siebie i wlasnej przyjemnosci czy dla innych? Masz swoj gist, charakter i swoje zdanie czy jestes jak Hiacynta Bukietowa z serialu "Co ludzie powiedza?" ? Reklamowanie sponsorow teamow i placenie za to to slaby deal? Macie chyba przerosniete ego bo dla owego sponsora jestescie nieistotnym elementem biznesowej ukladanki. A w kwestii co wypada na rowerze szosowym a co nie wypada to jezdze z nakretkami zaworow w kolach a do tego nie mam bidonu bo do koszyka wsuwam butelki jednorazowe z gotowymi napojami i jeszcze nogi owlosione wiec chyba budze politowanie szosowcow z krwi i kosci ale sorry to ich problem nie moj.

#25 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 kwiecień 2016 - 09:17

Oleg.

 

http://www.theroar.c...es-oleg-tinkov/

 

"...along comes Oleg Tinkov, spewing bile and gushing chauvinism of a rather impressive range and breadth, taking in sexism and racism in a manner that combines audacity with stupidity in equal measure."

 

 

No i jakaś opinia napisana przez Australijczyków ma świadczyć o człowieku? Oleg jest po prostu sympatycznym i zabawnym gościem, który lubi robić tak, aby było go wszędzie pełno. Jego wypowiedzi niejednokrotnie są z przymrużeniem oka i w żartobliwym tonie.

 

No i na żadnym stroju nie ma jego nazwiska.

 

 

 

A w kwestii co wypada na rowerze szosowym a co nie wypada to jezdze z nakretkami zaworow w kolach a do tego nie mam bidonu bo do koszyka wsuwam butelki jednorazowe z gotowymi napojami i jeszcze nogi owlosione wiec chyba budze politowanie szosowcow z krwi i kosci ale sorry to ich problem nie moj.

A to już kwestia podejścia. W wielu dziedzinach życia istnieją pewne niepisane reguły, pewien rodzaj kultury - co jest w dobrym tonie, a co nie. Ja mogę  pójść do teatru w dresiku i  również mogę powiedzieć, że to nie mój problem, tylko innych.


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#26 przmor

przmor
  • Użytkownik
  • 500 postów

Napisano 24 kwiecień 2016 - 09:36

Jest takie powiedzenie "niech sie wstydzi ten co widzi".

#27 Kekacz

Kekacz
  • Użytkownik
  • 1081 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 24 kwiecień 2016 - 10:41

Mam strój CCC z obuwniczego. Jestem choinką reklamową. Mam w du...żej pogardzie co myślą inni. To przychodzi z wiekiem.


Trzepak 

"MAMIL"


#28 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 kwiecień 2016 - 10:41

 

Jest takie powiedzenie "niech sie wstydzi ten co widzi".

 

Cudownie, jadę jutro na trening na golasa :D


  • maad11 lubi to

"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#29 Gosc_adazz_*

Gosc_adazz_*
  • Gość

Napisano 24 kwiecień 2016 - 12:17

Jeszcze "pół bidy" jak ktoś ma oryginalne stroje ... nie wiem np. Sky, bo tam są extra materiały, wkładki itp. a z drugiej strony czy CCC płaci ludziom za pokazywanie ich logo? Nie lepiej sobie zamówić swoje/customowe stroje całe pomarańczowe z czarnymi wstawkami?

 

Podejrzewam że te ciuchy CCC z obuwniczych to raczej jakaś straszliwa tandeta, jeśli ktoś uważa że musi mieć koniecznie komplet jakiegoś teamu to niech ogarnie oryginały chociaż .....

 

Dostałem za friko oryginalny komplet Wiggins Team, ale go w życiu nie włożę ....chyba że ktoś mi poda umowę+kwotę $$$ za reklamowanie skąd inąd IMHO zacnego kolarza, identycznie jest w innymi "reklamami", dodam jeszcze że totalnie jest dla mnie żenujące zakładanie stroi "temowych" nawet w amatorskich drużynach gdzie często, gęsto taki zawodnik musi dopłacać do interesu ......to chyba powinno działać odwrotnie (?) "chcesz swoje logo na moim sprzęcie, ciuchach? ok płać płać płać"



#30 maad11

maad11
  • Użytkownik
  • 227 postów
  • SkądLublin

Napisano 24 kwiecień 2016 - 12:25

Podejrzewam że te ciuchy CCC z obuwniczych to raczej jakaś straszliwa tandeta, jeśli ktoś uważa że musi mieć koniecznie komplet jakiegoś teamu to niech ogarnie oryginały chociaż .....

 

 

To oryginały, dziwne by było gdyby CCC sprzedawało w swoich sklepach podróbki swoich strojów teamowych... :-o



#31 Kekacz

Kekacz
  • Użytkownik
  • 1081 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 24 kwiecień 2016 - 12:35

Podejrzewam że te ciuchy CCC z obuwniczych to raczej jakaś straszliwa tandeta, jeśli ktoś uważa że musi mieć koniecznie komplet jakiegoś teamu to niech ogarnie oryginały chociaż .....

 

"Nie znam się to się wypowiem"? Kariery jako prokurator raczej byś nie zrobił z takimi podejrzeniami.


Trzepak 

"MAMIL"


#32 mag...

mag...
  • Użytkownik
  • 590 postów
  • Skądpomorskie

Napisano 24 kwiecień 2016 - 12:43

Coś widzę, że nie trzeba napływu imigrantów, żeby fundamentalizm i radykalizm w różnej postaci oganiał część społeczeństwa :)

 

Albo po prostu na forum jest masa gwiazd, celebrytów i innych słynnych postaci, tylko przez anonimowość forum tego nie wiemy. To by wyjaśniało "słuszne" oczekiwanie - żadnego loga bez kasy - a tak na poważnie to się ludziom nieźle w głowach poprzewracało. 

 

Nie zapomnijcie tylko pozrywać jeszcze naklejek z ramy rowerowej, bo czym to się różni od napisów na koszulce ?

Nie zapomnijcie zamazać napisów na osprzęcie. Z bidonów też trzeba zetrzeć wszelkie loga i napisy. Jeśli nie idzie zerwać napisów lub loga z butów, to trzeba na buty zakładać skarpetki, ale oczywiście takie bez napisów i logotypów.

Odwiedza czasem ktoś was w waszym domu ? koniecznie zamalujcie napisy z nazwą telewizora i na pilocie, na lodówce, kuchence mikrofalowej, piekarniku i wszędzie gdzie tylko jest. Nie bądźcie frajerami, nikt wam nie płaci za reklamę tego sprzętu, niesprawiedliwie musieliście jeszcze za niego zapłacić, a jak ktoś zobaczy że go sobie kupiliście, to już przecież reklama - pamiętajcie - no money, no logo !

No i jeszcze jedna bardzo ważna uwaga - KONIECZNIE zerwijcie wszelkie oznaki producenta ze swojego samochodu. 



#33 Gosc_adazz_*

Gosc_adazz_*
  • Gość

Napisano 24 kwiecień 2016 - 12:43

"Nie znam się to się wypowiem"? Kariery jako prokurator raczej byś nie zrobił z takimi podejrzeniami.

 

Cześć ....

 

 

miło, jestem prawnikiem z zawodu, i tym bardziej mi miło gdyż w CCC Team mam pracujących na etat znajomych .... i WIEM jakie są ciuchy w team;ie, a jakie w obuwniczych ......

 

 

to cześć..... nie pykło tym razem @Kekacz



#34 Kekacz

Kekacz
  • Użytkownik
  • 1081 postów
  • SkądRzeszów

Napisano 24 kwiecień 2016 - 13:01

Najpierw podejrzewałeś, ale wystarczyło, że ktoś poddał pod wątpliwość Twoje zdanie i nagle zmieniło się w "WIEM" przywołując kolegę na pomoc?

Pokrętny tok rozumowania.

 

Po czym poznać prawnika? Nie trzeba, sam o tym powie.


Trzepak 

"MAMIL"


#35 Gosc_adazz_*

Gosc_adazz_*
  • Gość

Napisano 24 kwiecień 2016 - 13:03

Najpierw podejrzewałeś, ale wystarczyło, że ktoś poddał pod wątpliwość Twoje zdanie i nagle zmieniło się w "WIEM" przywołując kolegę na pomoc?

Pokrętny tok rozumowania.

 

Po czym poznać prawnika? Nie trzeba, sam o tym powie.

 

Wywołujesz do tablicy a potem się dziwisz....? Ja nawet tego nie nazwę jakimkolwiek myśleniem, rozumiem Twoje obawy i uprzedzenia, ale widzę że ferowanie opinii bez sprawdzenia wcześniejszego jest Twoją mocną stroną ....miłej zabawy. Dalej coś nie pyka...

 

Czy nawiązując do rzekomej :pomocy" przez kolegę chcesz imię, nazwisko, stanowisko? Proszę bardzo:

 

Bartłomiej Czerwiński - fizjoterapeuta, dodaj jeszcze "od czasu, do czasu" kolarzy z grupy CCC spotykanych na tych samych drogach którymi jeżdżę, a czasami nawet wspólnych treningach.

 

Dodaj sobie w końcu amatorską drużynę Wulkan która jeździ całą w ciuchach i sprzętach z CCC - bo to ich sponsor, i kilku moich znajomych też tam jeździ .....mam podać nazwiska, wyniki itp?

 

Napisałem delikatnie sugerując żeby "ogarniać oryginały", Ty natomiast masz jakiś bliżej nie określony problem z metodologią interpretacji tego co się pisze w sposób oczywisty ....no offence i idź na rower.

 

 

 



#36 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 24 kwiecień 2016 - 13:31

 

Dostałem za friko oryginalny komplet Wiggins Team, ale go w życiu nie włożę ....chyba że ktoś mi poda umowę+kwotę $$$ za reklamowanie skąd inąd IMHO zacnego kolarza, identycznie jest w innymi "reklamami", dodam jeszcze że totalnie jest dla mnie żenujące zakładanie stroi "temowych" nawet w amatorskich drużynach gdzie często, gęsto taki zawodnik musi dopłacać do interesu ......to chyba powinno działać odwrotnie (?) "chcesz swoje logo na moim sprzęcie, ciuchach? ok płać płać płać"

 

Haha, sądzisz że Wiggins potrzebuję żebyś prawnik "reklamował" jego nazwisko? :D Akurat owe stroje są bardzo subtelne, a jedyna komercha to subtelne logo Sky na kołnierzykach i ramionach ;)

Jaki to rozmiar i za ile byś sprzedał? ;)


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#37 Gosc_adazz_*

Gosc_adazz_*
  • Gość

Napisano 24 kwiecień 2016 - 13:35

Haha, sądzisz że Wiggins potrzebuję żebyś prawnik "reklamował" jego nazwisko? :D Akurat owe stroje są bardzo subtelne, a jedyna komercha to subtelne logo Sky na kołnierzykach i ramionach ;)

Jaki to rozmiar i za ile byś sprzedał? ;)

 

Rozmiar M, powiedzmy 80% ceny w sklepie Raphy - to nie jest "replica" tylko wersja Pro Team (zapakowane bibsy+koszul, metki-sretki itp).

 

BTW, nie interesuje mnie kto i jakiej reklamy potrzebuje, i kiedy .... dbajmy o swoją samoocenę ;))

 

ps. ps. ciach bajera, swoje zdanie wyraziłem - jestem starej daty a więc "Stop jeżdżeniu w ciuchach teamowych - drużyn których nie jestem częścią" - identycznie jest z elementami tęczy na czymkolwiek jeśli nie byłem/jestem MŚ w jakiejś konkurencji kolarskiej.

 

ps. ps.ps. jak ktoś chce bibsy i koszul Wiggo Team to prv, 

 

ps.ps.ps.ps. jak ktoś chce mi dowalić od ortodoksów, imigrantów, pokrętnie myślących, to też PRV. Tak jestem "lewakiem", tudzież "lemingiem", tudzież "internacjonalistą" ... jak komuś sprawi przyjemność to "niezdrową tkanką narodu" - teraz jest modna "dobra zmiana".

 

 



#38 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 24 kwiecień 2016 - 13:47

Coś widzę, że nie trzeba napływu imigrantów, żeby fundamentalizm i radykalizm w różnej postaci oganiał część społeczeństwa :)

 

Albo po prostu na forum jest masa gwiazd, celebrytów i innych słynnych postaci, tylko przez anonimowość forum tego nie wiemy. To by wyjaśniało "słuszne" oczekiwanie - żadnego loga bez kasy - a tak na poważnie to się ludziom nieźle w głowach poprzewracało. 

 

Nie zapomnijcie tylko pozrywać jeszcze naklejek z ramy rowerowej, bo czym to się różni od napisów na koszulce ?

Nie zapomnijcie zamazać napisów na osprzęcie. Z bidonów też trzeba zetrzeć wszelkie loga i napisy. Jeśli nie idzie zerwać napisów lub loga z butów, to trzeba na buty zakładać skarpetki, ale oczywiście takie bez napisów i logotypów.

Odwiedza czasem ktoś was w waszym domu ? koniecznie zamalujcie napisy z nazwą telewizora i na pilocie, na lodówce, kuchence mikrofalowej, piekarniku i wszędzie gdzie tylko jest. Nie bądźcie frajerami, nikt wam nie płaci za reklamę tego sprzętu, niesprawiedliwie musieliście jeszcze za niego zapłacić, a jak ktoś zobaczy że go sobie kupiliście, to już przecież reklama - pamiętajcie - no money, no logo !

No i jeszcze jedna bardzo ważna uwaga - KONIECZNIE zerwijcie wszelkie oznaki producenta ze swojego samochodu. 

 

Czym innym jest reklama i wielkie logo Lidla na ciuchach Etixx, niż logo producenta tego stroju, czyli Vermarc. Nie miałbym problemu jeździć w ubraniach tego producenta jeśli mi się podobają i są dobre jakościowo. Niech sobie wrzucają na nie swoje logo, z przyjemnością taką firmę zareklamuję jeśli spełnia moje oczekiwania. A co ma ten nieszczęsny Lidl do kupionego przeze mnie stroju? No właśnie nic i tu się pojawia problem.

 

Inaczej. Tak naprawdę nie miałbym problemu z tymi strojami teamowymi jakby wyglądały jak koszulki piłkarskie. Jeden duży logotyp sponsora na brzuchu, logotyp producenta ciuchów i nazwa/herb klubu. Być może teraz to się zmieniło, bo nie śledzę piłki, ale pamiętam doskonale stroje Manchesteru z logiem Sharpa czy Realu z Teka. Proste, rozpoznawalne. A u kolarzy można oczopląsu dostać jak dowalą napisów/logotypów po całej koszulce. Podobne fatalne podejście mają w koszykówce i siatkówce europejskiej. Co to w ogóle ma być?: http://goldap.org.pl...ra-Gruszki1.jpg

Na plus wyróżnia się jeszcze NBA, ale za 2 sezony i do nich wchodzi 'dobra zmiana' i pojawią się małe loga sponsora drużyny i producenta strojów.
 



#39 dywyn

dywyn
  • Użytkownik
  • 702 postów

Napisano 26 kwiecień 2016 - 19:12

Stroje profesjonalnych zespołów są brzydkie i właśnie dlatego ich nie używam. Gdyby kiedyś któraś grupa wyprodukowała coś ładnego to pewnie bym się zastanowił nad zakupem, ale do tego raczej nie dojdzie.



#40 dywyn

dywyn
  • Użytkownik
  • 702 postów

Napisano 26 kwiecień 2016 - 19:28

Brzydkie może nie, ale też nie podobają mi się jakoś bardzo.





Dodaj odpowiedź