Skocz do zawartości


Zdjęcie

Stroje Pro Teamów Noszone Przez Amatorów


90 odpowiedzi w tym temacie

#81 jaroMKV

jaroMKV
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 30 kwiecień 2016 - 18:14

 

 

Dalej myślę sobie, czy ten ktoś nie wie, że te stroje to w większości słabej jakości wyroby z Chin (oczywiście mogą to być dobrej jakości rzeczy, ale tego stwierdzić nie mogę), które swoim wyglądem (PRO) mają skusić do zakupów jak największą ilość mniej świadomych amatorów kolarstwa ?

 

Jak pisałem wcześniej, sam posiadam taką koszulkę, ale nikt nie mówił, że jest to tani chińczyk. Bo dla mnie jednak również liczy się funkcjonalność. Ja akurat mam taką jak widać w avku firmy Vermarc i sprawdza się bardzo dobrze. Swoją drogą, do tych wszystkich, którzy nie chcą robić za reklamę jak to piszą.

Czy Wy naprawdę myślicie, że jadąc szosą wszystkie oczy przechodniów czy postronnych osób są zwrócone na Was i namiętnie czytają co macie napisane na koszulkach :) na moje jakoś 99 % ma pewnie na to wywalone. Tak, że spokojnie nie macie się co martwić :)



#82 Robert74

Robert74
  • Użytkownik
  • 543 postów
  • SkądSANOK

Napisano 30 kwiecień 2016 - 18:46

Nie jezdzicie  w strojach teamowych ? Pozaklejajcie też nazwy producentów ram i osprzętu,przecież to też darmowa reklama za którą nikt Wam nie płaci.Nie którym się z nudów w głowach po przewracało.



#83 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 30 kwiecień 2016 - 19:26

jw. 

To było już poruszane w temacie, więc zachęcam do przeczytania całego tematu, a dopiero późniejszego komentowania. 

Kolejne posty w stylu powyższego będą usuwane bez ostrzeżenia. 

 

Co do robienia reklamy przez amatorów... najpierw trzeba swoimi osiągnięciami coś prezentować, by zwrócić uwagę innych, a następnie myśleć by brać za to kasę. Większość z Was (Nas) pewnie nie za często wygrywa wyścigi, więc warto pomyśleć, czy to czasem nie jest antyreklama ;) 

 

EOT


Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!

#84 bajkerone

bajkerone
  • Użytkownik
  • 86 postów
  • SkądPolska

Napisano 30 kwiecień 2016 - 20:25

Sorry dla mnie najsłabsze są stroje reprezentacji Polski.. a już kolarz z nadwagą + jakieś teamowe stroje / repry to jakaś groteska.

Nie wiem po co to komu, jeśli można mieć milion ciekawszych ciuchów, lepiej wykonanych albo wygodniejszych, bez reklam na całej powierzchni.. 

 

Tak jak nie kupie Santini Giro tylko zwykłe Castelli lub jakieś stonowane Santini, tak też nie kupię koszulki mistrzowskiej... to mi się kojarzy z dzieciakami na podwórku w koszulce Ronaldo :)



#85 Gosc_wojtek10611_*

Gosc_wojtek10611_*
  • Gość

Napisano 03 maj 2016 - 17:29

zostałem oficjalnym trzepakiem bo dorwałem okazję i spodenki ccc kupiłem :D



#86 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 14 maj 2016 - 19:36

Pytanie do speców od stylówy: nogawki na skarpetkach czy pod? To, że pod spodenkami to wiem, ale ciekawy jestem jak powinno być na dole wg. pro.



#87 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 14 maj 2016 - 19:48

nogawki na skarpetach, pozdr


  • Greek lubi to
Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!

#88 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 14 maj 2016 - 19:56

To nie jestem PRO bo zawsze mam skarpetki na nogawki bo są bardzo krótkie ;)



#89 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 14 maj 2016 - 20:01

nikt z nas tu obecnych nie jest PRO i żaden strój tego nie zmieni


  • smolar16, Kekacz i piotrek1906 lubią to
Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!

#90 z wiatrem we włosach

z wiatrem we włosach
  • Użytkownik
  • 85 postów

Napisano 15 maj 2016 - 12:01

amen

#91 Senninho

Senninho
  • Użytkownik
  • 1382 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 24 maj 2016 - 14:56

Kurczaki, wykrakałem i dostałem na urodziny strój Orica Crafta i wyboru nie ma. Zostanę trzepakiem bo szczęśliwy jestem jak dziecko a sam komplet prezentuje się świetnie. Wykonanie i materiały też pierwsza klasa. Reklamować będę chętnie drużynę i jej sponsorów bo to jaki wizerunek kolarstwa oni kreują zasługuje na reklamę.

Wysłane z mojego LIFETAB_P831X.2 przy użyciu Tapatalka


  • Arked lubi to



Dodaj odpowiedź