Skocz do zawartości


Zdjęcie

Klamkomanetka Nie Odbija.


1 odpowiedź w tym temacie

#1 jaszi

jaszi
  • Użytkownik
  • 63 postów
  • SkądŚwiętokrzyskie

Napisano 05 maj 2016 - 20:17

Od miesiąca jestem posiadaczem Tribana 520 i od początku miałem problem z lewą klamkomanetką. Ciężko było na początku wyregulować tak żeby chodziła lekko i obsługiwała trzy blaty. Efekt był taki że jak wrzucałem na większy blat to potem przy zrzucaniu ciężko się to robiło. Trzeba było bardzo silnie naciskać dźwignię, tak, że aż głośno strzelała i niosła wibracje po całej ramie. Po jakimś czasie to wyregulowałem. Teraz natomiast mam taki problem, że przy z rzucaniu na niższy dźwignia mi się blokuje taką wystającą gumką o dźwignię hamulca i nie odbija do końca. Próbowałem to jakoś rozginać, ale nie daje to rady na dłuższą metę. Może ktoś pomóc, sprzęt do wymiany na reklamację czy da się to jakoś kosmetycznie załatwić? Oczywiście osprzęt Sora.



#2 Senninho

Senninho
  • Użytkownik
  • 1383 postów
  • SkądSzczecinek

Napisano 06 maj 2016 - 05:23

Sory 3500 tak mają, że na początku się lekko mogą blokować o wspomniane gumki. Miałem tak w obu rowerach na Sorze i w obu problem sam się rozwiazał po jakimś czasie. Rozginaniem mogłeś tylko pogorszyć sprawę ale możesz jeszcze pojeździć i zobaczyć, może po jakimś czasie będzie ok. Nie wiem czy coś da reklamacja, bo serwis może powiedzieć Ci to samo co ja, że tak ma być. Próbuj reklamować, Decathlon słynie z polityki reklamacji a następnym razem najpierw poczytaj a potem działaj na własną rękę.

Wysłane z mojego LIFETAB_P831X.2 przy użyciu Tapatalka





Dodaj odpowiedź