Skocz do zawartości


Uchwyt Pod Licznik


6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 05 maj 2016 - 20:18

Koledzy mam mały albo i duży problem nie stać mnie zbytnio na wydanie 600 na garmina który ma uchwyt przystosowany pod kierownice zintegrowaną . Jaki mogę kupić tańszy licznik pod taką kierownicę by licznik a raczej uchwyt nie był na mostku tylko przed nim .



#2 Paput

Paput
  • Użytkownik
  • 594 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 05 maj 2016 - 20:53

Sigma rox 5,6 i 10. Można do nich dokupić takie uchwyty. Nazywa się to uchwyt z wysięgnikiem.

#3 Gosc_wojtek10611_*

Gosc_wojtek10611_*
  • Gość

Napisano 05 maj 2016 - 23:15

To ja podepnę się pod wątek bo szukam rozwiązania jak przymocować Xperię X8 tak aby licznik zostawić na mostku. Bo większość osób wybierająca Xperię jako nawigację rezygnuje z licznika i wrzuca ją na mostek ale ja chciałbym mieć oba komputerki i tutaj pada pytanie jak to rozwiązać. Myślę nad jakimiś prowadnicami tak by przykręcić je do górnego mocowania kierownicy do mostka na dwie górne śruby i żebym mógł opaskami do nich przymocować obudowę i całą xperię ale nie wiem czy jakieś takie elementy jako półprodukty są i czy to ma sens. Może ktoś ma jakiś pomysł bo ostatnio na forum ktoś wrzucał fotkę takiego zintegrowanego licznika z mostkiem właśnie mocowanego do śrub zacisku kierownicy. Ktoś pomoże jakoś ?

 


Chyba jednak daruje sobie to rozwiązanie, licznik pójdzie na kierownicę a nawigacja na mostek trudno :D



#4 funf

funf
  • Użytkownik
  • 87 postów

Napisano 06 maj 2016 - 09:26

Ja tak zrobię, licznik mam na mostku, a telefon będzie na wysięgniku przed mostkiem. Można kupić gotowy mocowany na śruby mostka, lub tańszy taki wysięgnik montowany do kierownicy

 

Wysłane za pomocą tapatalk.

 

 

Jak chcesz do mostka telefon, to ja w krn miałem przyklejony na taśmę klejąca z rzepem.

 

Wysłane za pomocą tapatalk.



#5 Jastrzi

Jastrzi
  • Użytkownik
  • 76 postów

Napisano 06 maj 2016 - 10:00

Mam uchwyt do wysięgnika jakby ktoś potrzebował http://www.allegro.p...item=6172184518

#6 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 06 maj 2016 - 20:06

Tylko ja mam kierownice time i nie obejmie mi ta obejma od podstawki muszę mieć taką gdzie się da przykręcić od dołu mostka tam jest mocowanie na dwie śrubki



#7 lamersky

lamersky
  • Użytkownik
  • 29 postów
  • SkądRadom

Napisano 26 maj 2016 - 19:56

Tylko ja mam kierownice time i nie obejmie mi ta obejma od podstawki muszę mieć taką gdzie się da przykręcić od dołu mostka tam jest mocowanie na dwie śrubki


Jak sobie poradziles?



Dodaj odpowiedź