Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aerodynamiczne konusy w Campa Shamal


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 wezuwiusz

wezuwiusz
  • Użytkownik
  • 23 postów
  • SkądGorzów Wlkp / Kraków

Napisano 01 kwiecień 2010 - 09:20

Tyle tu mądrości pokoleń zgromadzone że pozostaje mi tylko mieć nadzieję że w dobrym miejscu stawiam pytanie.

Mam takie koło Campagnolo Shamal przednie i koło złapało luzy dość poważne na pieście. Niestety ona jest zaczopowana jakimiś tajemniczymi (aerodynamicznymi?) konusami którym nie wiadomo jak ruszyć. Poprzedni właściciel zdaje się zdał się na młotek i śrubokręt ale jeżeli ktoś zna orginalny zamysł konstruktorów z Campagnolo w sprawie zdjęcia tych elementów albo zetknął się z tym problemem i ma własne rozwiązanie wykraczające ponad młotek. Inaczej nie ma dostępu do regulacji piasty. Z góry dziękuje i pozdrawiam

Dołączona grafika

#2 wunderfaust

wunderfaust
  • Użytkownik
  • 455 postów
  • Skądz neta

Napisano 01 kwiecień 2010 - 10:37

no bo to ustrojstwo to chyba wciskane jest i dlatego ktoś wcześniej użył inwazyjnych narzędzi. z takiego zdjęcia to raczej nikt prochu nie wymyśli chyba że miał identyczne kółka. może podaj jakiś numer modelu albo jakieś ine foty to ktoś pomoże bo tak to trudno coś powiedzieć

#3 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 01 kwiecień 2010 - 11:17

No prawie na pewno wciskane. Ja w podobnych kołach mam tam tam uszczelkę która wygląda jak standardowy oring, więc może brudu nalazło i nie chce zejść.

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 




Dodaj odpowiedź