Skocz do zawartości


Zamykanie tematów


10 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 03 kwiecień 2010 - 19:03

Zamknąć temat jest najprościej, ale czy w każdym przypadku najlepiej ?
W tym nowo założonym dziś temacie niewiasta, która będąc tu pierwszy raz chciała uzyskać rady na temat spodenek. A nie było by bardziej fachowo i elegancko temat przenieść tam gdzie jego miejsce i delikatnie zwrócić Magdalenie uwagę ;-)
I znów po raz kolejny panowie pokazali kobiecie kto chodzi w spodniach.
Nie ładnie i duży minus od Arnoldzika.

#2 moly

moly
  • Użytkownik
  • 296 postów
  • SkądPoznań

Napisano 03 kwiecień 2010 - 19:27

ha ha, Karbon, Ty dżentelmenie! Spróbuj ze mną taki numer :D

A na poważnie to nie trzeba być mężczyzną, żeby wejść na forum rowerowe i znaleźć temat o strojach kolarskich. Zakładanie nowego również mija się z netykietą.

#3 GrzegorzP

GrzegorzP
  • Użytkownik
  • 1130 postów
  • SkądLeszno

Napisano 03 kwiecień 2010 - 21:25

To zdjęcie chciałem umieścic w temacie '' sposób na klamkomanetki'' , ale okazał się zamkniety http://images41.foto...88b5f66fmed.jpg

#4 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 kwiecień 2010 - 09:34

Sam jestem za ewentualnym scalaniem, lub podaniem linku do odpowiedniego tematu i dopiero zamknięciu nowego.


#5 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 04 kwiecień 2010 - 11:09

a potem się dziwić czemu mnożą się te same tematy :roll:

#6 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 04 kwiecień 2010 - 12:05

Jeśli są jakieś tematy, które uważacie, że trzeba podlinkować to mówiłem, prosiłem, gadałem, jęczałem i wspominałem - piszcie do modów żeby wrzucili to do tematu, który jest spisem najważniejszych.

Poza tym dublowanie tematów jest nie tylko niezgodne z netykietą, ale i regulaminem forum, który obowiązuje każdego piszącego.

#7 Deadi

Deadi
  • Użytkownik
  • 2567 postów
  • SkądOpolskie

Napisano 04 kwiecień 2010 - 13:14

Ja proponuje zrobić tak: wy*****lić wszystkie tematy które mają mniej niż 10 odpowiedzi, chyba, że jest mniej, a odpowiedzi czy w ogole problematyka tematu jest ważna i ciekawa to wtedy ja podpiąć w odpowiednie miejsce.

#8 Karbon

Karbon
  • Użytkownik
  • 1876 postów
  • SkądŁódź

Napisano 04 kwiecień 2010 - 17:27

Pisanie tematów z pytaniem o podstawowe zagadnienia jest karygodne, tym bardziej na forum o niezbyt wielkiej objętości. Mógłbym jeszcze zrozumieć, że trudno znaleźć odpowiedź na tak dużym i często nieprofesjonalnym forum jak forumrowerowe.pl.

#9 berski

berski
  • Użytkownik
  • 574 postów
  • SkądMałopolska

Napisano 04 kwiecień 2010 - 17:42

Nikt z Panów dżentelmenów nie zauważył, że o spodenki pytała Niewiasta - odpowiedź np.: "Było już wiele tematów o ciuchach, jak już kupować to tylko z szelkami" jest chyba zbyt lakoniczna, zwłaszcza, że pewnie 99% tych spodenek z szelkami dostępnych w Polsce jest dla mężczyzn (może się mylę?).

#10 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 04 kwiecień 2010 - 17:48

Było już wiele tematów o ciuchach, jak już kupować to tylko z szelkami" jest chyba zbyt lakoniczna, zwłaszcza, że pewnie 99% tych spodenek z szelkami dostępnych w Polsce jest dla mężczyzn (może się mylę?).

Nie, nie mylisz się... To prawda, ponieważ kobiety mają piersi. Szelki w przypadku większości kobiet bardzo przeszkadzają i powodują dyskomfort.

[ Dodano: 2010-04-04, 18:50 ]

Nikt z Panów dżentelmenów nie zauważył, że o spodenki pytała Niewiasta

Zauważyłem, tylko z powodu zamknięcia tematu nie miałem możliwości wyrażenia swojej opinii.

#11 Karbon

Karbon
  • Użytkownik
  • 1876 postów
  • SkądŁódź

Napisano 04 kwiecień 2010 - 17:59

Ale macie zmartwienia. Jajeczka i reszta już strawione? Niech koleżanka zapyta po prostu w temacie o ciuchach, który zresztą jest na pierwszej stronie w dziale sprzętowym.



Dodaj odpowiedź