Skocz do zawartości


Zdjęcie

Obręcze Carbon


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Jarek-LT

Jarek-LT
  • Użytkownik
  • 413 postów
  • SkądKolberg

Napisano 20 maj 2016 - 06:24

Panowie

 

Założyłem ten temat w celu zakupu tanich lub relatywnie nie drogich i w miarę lekkich obręczy carbon do szosy. Robię mały projekt nowych kół więc prosił bym o wklejanie linków pod którymi można kupić obręcze.

 

Pewnie nie tylko mi przydadzą się takie informacje na temat miejsc zakupu obręczy.

Nie którzy z was też pewnie przewidują złożenie kół carbon w różnych konfiguracjach.

 

Jarosław-LT

LUXTECH

 



#2 SPIKE

SPIKE

    Spike

  • Użytkownik
  • 4683 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 maj 2016 - 09:47

Jarek zadzwoń do mnie w godzinach pracy to Ci powiem co warto .

Samo wklejanie linków nic nie daje , do mnie wcześniej na serwis wydzwaniają przy projektowaniu kół, jakie porfile zamówić, jakie szerokie, na jaką il otworów itd pod jaki mopdel szprych i piast itd ..... a to już temat rzeka dobierany indywidualnie pod każdego kolarza, Wiesz , montażysta bierze odpowiedzialność za całość, na tutaj to po prostu zacznie się kopia tematu który już jest o kołach .

Chcesz dobre info  odnośnie kół to dawaj, nawet Ci zaprojektuje  jakie potrzebujesz .....

 

tu masz link do bloga z wczoraj posta co pisałem własnie o karbonach  http://velotech-pl.blogspot.com/

 

w sumie nie ma tajemnicy są tylko dwie firmy  Flyxi i Lightbicycle, tyle że ta druga jest na poziomie high end!

 

jeszcze jedno, tanie to jest gó....o , za dobrą felge trzeba zapłacić, i to jest podstawa roweru, różnica 20 dolców nie jest różnicą aby sie skubać po kieszeni i oszczędzać, lepiej oszczędzić na fajkach i piwie.


Profesjonalny serwis i montaż kół do rowerów  www.velotech.pl   

Serwis rowerowy - Kraków  tel: 666-316-604[email protected]

Masz pytanie o koła - to zadzwoń najpierw !!!!!!!  w godz. - 12.oo - 19.oo


#3 xszymonx

xszymonx
  • Użytkownik
  • 142 postów
  • SkądKępno/Wrocław

Napisano 20 maj 2016 - 12:01

http://www.gigantex.com.twgdzieś mi się obiło o uszy, że dobre.



#4 wojtas7

wojtas7
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • SkądWrocław

Napisano 20 maj 2016 - 13:37

Light Bicycle to porządne obręcze.





Dodaj odpowiedź