Skocz do zawartości


Zdjęcie

Fastroad Giant


Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 jago

jago
  • Użytkownik
  • 42 postów
  • SkądOkolice Czstochowy

Napisano 22 maj 2016 - 16:06

Szukam  kogoś kto  użytkuje  ten rower  obojętnie  który model SLR1 , 2  lub COMAX  tylko  że na ramie rozmiar XL. potrzebuje się przymierzyć  a  w żadnym sklepie w Polsce nie ma tego rozmiaru. Mam zamiar ściągnąć  go sobie z Niemiec ale  najpierw wolałbym  przymierzyć się do tej ramy

Co prawda mierzyłem L SLR-2 mój  wzrost to 194cm  i przy tym rozmiarze  o ile  długość górnej rury wydaje mi się ok to wysokość ramy mam wrażenie  że jest niewystarczająca  sztyca  wydaje mi się  zbyt wyciągnięta  i boję się że   przy mojej wadze 96 kg przy mocnej jeździe pod górę  będzie to mało stabilne  a nawet sztyca może się złamać.

Już raz  tak miałem  w Treku pożyczonym od teścia , rama 58 sztyca na maksa   podjazd pod pradziada i się złamało:(  dobrze że teść wzrostem nie grzeszy  i  nawet tak skrócona sztyca starcza mu z okładem:)

Więc jeśli ktoś  jest szczęśliwym:) posiadaczem  ramy XL   z tego modelu to  wdzięczny byłbym za kontakt, ja jestem z okolic Częstochowy  ale jak coś to jestem w stanie  sporo dojechać 





Dodaj odpowiedź