Skocz do zawartości


Zdjęcie

Rower Trek Emonda Slr


24 odpowiedzi w tym temacie

#21 Arek74

Arek74
  • Użytkownik
  • 138 postów
  • SkądDuszniki Zdrój

Napisano 13 czerwiec 2016 - 11:11

Już się zaczął sezon na pierwsze obniżki, we wrześniu przeważnie zostają nietypowe rozmiary. Mając >10 tyś będziesz interesującym klientem dla sprzedających :) Odpuść sobie tylko Allegro i OLX, nie warto ryzykować.


  • Xelius lubi to

#22 Arek1986

Arek1986
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • SkądWołomin

Napisano 13 czerwiec 2016 - 21:33

Ogólnie muszę wam podziękować bo co by nie powiedzieć ostudziliście mi trochę głowę :) Wybór jest ogromny wśród producentów to wiedziałem a taki zakup trzeba naprawdę dobrze przemyśleć :) Oczywiście ja do swojego tribana nic nie mam (przehulałem nim wiele tysięcy km i w zasadzie wszystko jest oryginalne prócz klocków i tylnej opony, jak dla mnie rower ma jeden słaby punkt tylne koło po za tym w tej cenie wszystko jest w tym rowerze jak najbardziej w porządku) jeżeli człowiek nie posmakował niczego lepszego to tak naprawdę nawet taki triban może cieszyć latami ja jednak chciał bym pójść parę kroków na przód i z pewnością dużo lepszy rower mi w tym pomoże :)



#23 Arek1986

Arek1986
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • SkądWołomin

Napisano 25 czerwiec 2016 - 12:56

Mogę mieć ten rower za ok 4400zł-4500zł oczywiście nowy z sieci decathlon z pełna gwarancja co wy na to:

https://www.decathlo...id_8311384.html

Z tego co już udało mi się wyczytać to Campa Athena daje radę, koła Campagnolo Khamsin Asymetric też niczego sobie. Jedyne co mnie zastanawia to czy btwinowskie węglowe ramy są ok, lekkie nie są 1150g są też lżejsze z wagą 850 w droższych wersjach. Więc teoretycznie chyba nie powinno być problemów z tą cięższą? ogólnie wydaje mi się że jest to nie zła okazja. Poprawcie mnie jeśli się mylę? :) Rower mam zarezerwowany w rozmiarze 57 do jutra więc liczę na szybkie odpowiedzi.

Pozdrawiam.



#24 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 25 czerwiec 2016 - 13:49

Całkiem niebrzydka rama, bardzo fajny osprzęt. Cena świetna. Do tego 5 lat gwarancji na ramę. Jeśli nie przeszkadza ci, że to "rower z Decathlonu" to bym kupował. Mi to nie przeszkadza, ale znajdą się pewnie tacy co się będą czepiać.


  • Arek1986 lubi to

#25 Arek1986

Arek1986
  • Użytkownik
  • 9 postów
  • SkądWołomin

Napisano 25 czerwiec 2016 - 15:05

Mi na szczęście nie przeszkadza że na ramie pisze Btwin a nie Trek czy Spec, jestem zdania że nalepka nie jeździ tylko kolarz :) No rama całkiem całkiem  na żywo wydaje mi się że jest ciut ładniejsza. Natomiast to co mi przeszkadza to klamkomanetki Campy trochę inny system działania niż w shimano, ale to zapewne kwestia przyzwyczajenia. Ogólnie biegi wchodziły zdecydowanie bardziej twardo z takim jak by uderzeniem ale oczywiście bardzo precyzyjnie i od razu na swoje miejsce. Inny minus sieci decathlon: chciałem od razu zamienić mostek 120mm na 100mm ale jest to nie możliwe. Rower jest sprzedawany z pedałami spd sl z systemem look od razu mogę powiedzieć że te pedały bardzo szybko tracą precyzję działania, juz po 5000km noga lata w pedale jak szalona, do zmiany :)   Linki są puszczone w ramie miły akcent. Ogólnie rowerem przejechałem się po sklepie (inne testy nie wchodzą w grę) i wydawał mi się parę klas lepszy od mojego tribana. Chyba nie mam zbytniego wyjścia i się skuszę na tego Macha.





Dodaj odpowiedź