Skocz do zawartości


Zdjęcie

Northwave - Zbyt Ciasne Okulary


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 herbatniczek

herbatniczek
  • Użytkownik
  • 339 postów

Napisano 09 czerwiec 2016 - 19:49

Witam,

Kupiłem 2 tyg temu okulary, w sklepie były ok, przeszło mi przez myśl, że trochę ciasno wchodzą ale po paru minutach ich nie czułem. Na trasie muszę je poprawiać, bo boli mnie za uszami, zauszniki umieszczam nad uchem i pod wystającą kostką ale to i tak nie pomaga.

 

Czy macie pomysł co można z tym zrobić? One są podobne do tych, wymienialne szkła, dałem 199zł

 

72976_2.jpg



#2 Gosc_rowerowyninja_*

Gosc_rowerowyninja_*
  • Gość

Napisano 09 czerwiec 2016 - 20:36

Jako okularnik od 30 lat powiem, albo zmienić albo odgiąć co nieco. Ewentualnie same się ułożą.



#3 budka

budka
  • Użytkownik
  • 142 postów
  • Skądz Internetu

Napisano 09 czerwiec 2016 - 23:23

Nie uloza sie... mam podobny problem, bo mnie za prawym uchem napierdziela po dluzszej jezdzie. Moje nie sa raczej ciasne i wydaje mi sie ,ze to kwestia ich ksztaltu. Dziwnym trafem moje sa tej samej firmy tylko inny kolor i   maja 3 wymienne soczewki do ktorych sie przyzwyczailem.



#4 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 09 czerwiec 2016 - 23:37

Jeżeli naprawde są coś warte to optyk Ci wyreguluje.

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#5 soar

soar
  • Użytkownik
  • 219 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 00:08

Jeśli odgięcie zauszników nie pomoże to nic nie poradzisz. Mogą być na Ciebie zwyczajnie za małe. Nie wszystkie oprawki są uniwersalne, są modele mniejsze i i większe.



#6 joesatch

joesatch
  • Użytkownik
  • 355 postów

Napisano 10 czerwiec 2016 - 08:31

Spróbuj zauszniki wsadzić do ciepłej (gorącej) wody by się zrobiły plastyczne. Powinny się poddać i dać delikatnie ułożyć. 

 

Pozdrawiam





Dodaj odpowiedź