Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyjazd Na Tdf Mont Ventoux


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
148 odpowiedzi w tym temacie

#141 kryniu

kryniu
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądKórnik

Napisano 15 lipiec 2016 - 19:03

Mam wrażenie, że pan Kris ma w swojej naturze tzw. "parcie na szkło " w związku z zaistniałą sytuacją,ma okazję w pełni zakosztować życia celebryty. 😁 Nie potępiam w czambuł tego co zrobił, młodość ma swoje prawa, jeżeli żal za występ jest szczery tym bardziej OK. Każdy czasem robi głupstwa ale rzadko pokazują to na całym świecie w TV. Nie można zniszczyć (nawet w wirtualnym świecie ) kogoś tylko dlatego, że palnął głupotę.Oby ten numer był przestrogą dla innych młodych, żadnych sławy kolarskich blogerów.
  • Greek i Robert74 lubią to

#142 patolog

patolog
  • Użytkownik
  • 621 postów
  • SkądWa-wa

Napisano 15 lipiec 2016 - 19:16

Wystarczy raz w zyciu obejrzeć jakikolwiek wyscig kolarski, żeby się zorientować co najbardziej denerwuje zawodników i kibiców przed TV.
Właśnie pajace z przesłaniem dla świata za blisko drogi i polawiacze selfie.

Kudos!


#143 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 15 lipiec 2016 - 19:37

A ja jestem ciekawy co się nagrało na GoPro :D


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 


#144 Tomo

Tomo
  • Użytkownik
  • 315 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 19:48

W jakim celu dalej ciągniecie ten temat? Kris popełnił kolarski kryminał, ale gdy ochłonął przyznał się do błędu i chyba wystarczy wylewania pomyj?

 

Mnie zastanawia kiedy zrobią porządki z motocyklistami i kierowcami samochodów. Wchodzenie w zakręty z dużymi prędkościami tuż przed/za kolarzami, trąbienie na kolarzy czy też niezliczona ilość wypadków. to przecież nie nowość. Ten kto był chociaż raz na etapie któregokolwiek wyścigu wie co mam na myśli. 



#145 piotrkol

piotrkol
  • Użytkownik
  • 1989 postów
  • SkądBrzesko

Napisano 15 lipiec 2016 - 19:49

"Młodość ma swoje prawa" - nie lubię tego stwierdzenia bo stanowi ono wymówkę do robienia głupich rzeczy. Ja i wielu moich znajomych nie robiliśmy głupich rzeczy tylko dlatego, że byliśmy (albo jesteśmy :P) młodzi. Mi i wielu innym by do głowy nie przyszło w taki sposób przeszkadzać uczestnikom wyścigu i nie ważne czy mielibyśmy 10, 20 czy 50 lat i myślę, że większość z nas może to o sobie stwierdzić. Najbardziej dziwi, że zrobił to gość, który też jeździ i się ściga na szosie. Powinien wiedzieć najlepiej, szczególnie biorąc pod uwagę dość intensywne kampanie prowadzone przez samych kolarzy przeciwko takim zachowaniom. No ale jeden jedzie na wyścig podziwiać swoich bohaterów, a inny machać tabliczką przed kamerą. Tego nie da się zmazać zadnym kiepskim wpisem z "przeprosinami " wklejanym wszędzie i naginającym fakty. 


  • Mac i Greek lubią to


53608702113_1697d8a0bf_o.png 53650540372_5d02396ecc_o.png 41936344895_5d8a499da7_o.png 50927423167_21cc9455fd_o.png 51000815092_a2fafceb67_o.png 49380949278_d7c6896025_o.png


#146 Knopfler

Knopfler
  • Użytkownik
  • 111 postów
  • SkądMorąg

Napisano 15 lipiec 2016 - 19:50

Chłopaka poniosło i tyle. Pojechał na legendarny wyścig i legendarny podjazd i wyłączył myślenie. Za wszelką cenę chciał się pokazać, no i się pokazał. Nie on pierwszy i nie ostatni. Mam nadzieję, że czegoś go to nauczy.

 

Nasza reakcja, choć słuszna, też jest nieco przesadzona. Myślę, że gdyby był to jakiś nieznany nam kibic z Australii nikt by nawet słowa nie napisał. Ale że to Polak, kolarz i w dodatku aktywny członek forum to został prawie publicznie zlinczowany.

 

W historii kibicowania kolarzom byli znacznie gorsi od Krissa. Sam pamiętam jak na Giro 2014 na etapie kończącym się na Zoncolanie Poels zdjął innemu "kibicowi" z Polski okulary z twarzy i wyrzucił je do rowu. Pech naszego bohatera polegał na tym, swój "występ" wykonał w momencie kraksy największych faworytów wyścigu. Stąd to całe zamieszanie.

 

Kriss ogarnij się chłopie. Przemyśl sprawę i nie rób tego więcej.


  • ROZMIAR lubi to

#147 astronom

astronom
  • Użytkownik
  • 1366 postów
  • SkądBurzyn

Napisano 15 lipiec 2016 - 20:08

Mógł pomóc z łańcuchem, albo rozdawać gazety (wiem, to był podjazd, bez zjazdu...) albo wodę do polewania.

Zdjęcie zrobiłem równe 13 lat przed wydarzeniami z wczoraj:

https://picasaweb.go...093283154696834

Kto rozpozna jak największą ilość kolarzy z imienia i nazwiska, w niedzielę w nagrodę przejedzie sobie 200-tkę :D

 


www.youtube.com/user/AstronomzBurzyna

 

"Myślę też, że podatek paliwowy powinien być też od rowerów pobierany. Bo jak jedziesz rowerem, to nie jedziesz autem. A jakbyś jechał autem, to byś go zapłacił, czyli oszukujesz państwo nie jadąc autem. Czyli ergo powinieneś płacić na rowerze ekwiwalent mediany spalanego paliwa na 100km po cenach PKN Orlen..."


#148 Kanczelara

Kanczelara
  • Użytkownik
  • 10 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 20:08

W szczególności niech się nie owija polską flagą, bo to nie jest koc. I niech nie pcha tektury Froomowi w twarz, a na koniec niech uważa na klęczących Australijczyków żeby ich nie zadeptać jak naprawiają rower.

  • piotrkol, patolog, Lukasz Kwiatkowski i 1 inna osoba lubią to

#149 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 15 lipiec 2016 - 20:30

Panowie,
Kris przeprosił, poznaliśmy zdanie każdej ze stron i dalsze roztrząsanie tematu uważam za zbędne.

Zamykam więc temat.
Jeśli chcemy sobie pogadać o TdF to załóżmy osobny wątek i dyskutujmy o sportowych aspektach.

Ps. Niech ta sytuacja da nam wszystkim nauczkę na przyszłość!

Wysłane z mojego GT-I9506 przy użyciu Tapatalka


  • poziom79 lubi to
Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!