Skocz do zawartości


Zdjęcie

As Na Tour De France


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Patryk91

Patryk91
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 15 lipiec 2016 - 20:52

Witajcie Drodzy Forumowicze. 

 

Założyłem konto, bo bardzo zbulwersowało mnie zachowanie Krzysztofa Kubika aka kris91 na wczorajszym etapie Tour de France. Wiem, że wątek jest zamknięty, ale ja osobiście nie wierzę w przeprosiny tego człowieka.

 

Jeszcze wczoraj wraz z tatusiem zapierali się rękami i nogami żeby przyznać rację oskarżającym o brak szacunku internautom. Dzisiaj od biedy została wyrażona skrucha. Jeśli Wy w to wierzycie i wybaczacie to gratulacje. Jednak ten kto zna Krzysia wie, że gdyby wiedział o całym zajściu wcześniej i że zrobi się wokół niego taki szum, to zrobiłby to 2 razy "głośniej". Założę się że biegłby za Froomem do mety, żeby tylko być w TV. Co za próżny człowiek...Nie obchodzi mnie jego szanowna osoba, ale skacząc jak małpa przed kamerą zhańbim nie tylko siebie, ale także innych kibiców, Polskę - owijając się flagą jakby była kocem, a także klub Interkol. Naprawdę znam środowisko i wiem, że w Interkolu są w porządku ludzie z pasją, ale zdarzyła się taka czarna owca, a raczej baran, który jednym przebojem zaprzepaścił dobre imię budowane latami przez ten zespół. Tym większe zdziwienie z mojej strony na wieść, że nie pożegnano się z tym człowiekiem po tym incydencie. Reklama została wykonana, szkoda że negatywna :/

 

A jeśli wierzycie w przeprosiny to Wasza sprawa. Wg mnie sytuacja wyglądała następująco. Krzysiek został zjechany w necie z góry na dół. Wczoraj jeszcze do niego nie docierało jak podle i bez szacunku się zachował. Przespał się z tym, a rano dostał telefon od prezesa Interkolu: "Krzysiek, wiemy że jesteś najmądrzejszy, ale jeśli nie przeprosisz to wylatujesz z klubu". Potem zadzwonił szanowny Senator: "Krzysiu, widziałem co zrobiłeś...Pamiętaj, że czasem warto ugryźć się w język i przyznać rację innym - ludzie to lubią, ludzie to kupią. Za 10 lat nikt o tym nie będzie pamiętał, a o Tobie dalej będzie każdy wiedział - przeproś, to poprawisz swoją sytuację". No i Krzysiu z wielkim bólem dupy wystosował dzisiaj te pseudoprzeprosiny, na które większość się nabrała. Ludzie, kto zna Krzyśka ten wie, że nawet w 1 % nie żałuje tego co zrobił. Wiedział po co jedzie i wykorzystał swoje 5 minut w całości. Jakby wiedział o kraksie to by się lepiej przygotował na dłuższe ujęcie kamery i byłby bardziej efektowny. Szkoda tylko Interkolu, bo wiem że jeżdżą tam fajni ludzie a ten DEBIL - bo tak trzeba go nazwać, zachował się gorzej niż 3-letnie dziecko, a ma przecież już ćwierć wieku na karku. 

 

Podsumowując. Ważne że mówią, nieważne jak...On się nie zmieni. Do polityki mu blisko z takim parciem na szkło. Wstyd dla ojca że tak wychował dziecko. 

 

Pozdrawiam 

 

Patryk z Kalisza


  • Greek i Kanczelara lubią to

#2 clavdivs

clavdivs
  • Użytkownik
  • 392 postów
  • SkądGarwolin

Napisano 15 lipiec 2016 - 21:28

Jak wróci do Polski polecam ukrzyżować go.(to był żart).

 

Wszystko było już napisane i powiedziane.

 

Zrobienie z siebie idioty jest wystarczającą karą :).

 

 

 

 



#3 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 15 lipiec 2016 - 21:41

Nie zamierzam się bawić z Wami w chowanego! Zamknąłem temat i uważam sprawę za zakończoną, każdy podobny temat będę usuwał bez ostrzeżenia. 


  • KAEM i sempik lubią to
Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!