Skocz do zawartości


Zdjęcie

Wyjazd Do Muszyny


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 Vargun

Vargun
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 01 sierpień 2016 - 10:26

Czołem wszystkim !

 

Za tydzień wybieram się z rowerkiem do Muszyny i chciałem się dowiedzieć od Was forumowicze, czy znacie jakieś trasy na szosę godne polecania w tamtej okolicy?

 

Muszę zaznaczyć, że to mój pierwszy atak w góry (w łódzkim niestety tych brak)  i mam pewne obawy, czy dam radę (ale jak nie spróbuję to się nie dowiem :P )

 

Także jak macie jakieś fajne trasy tak do 150 km to chętnie się im przyjrzę :) A może będzie ktoś między 6 a 16 sierpnia w okolicy i miałby ochotę wspólnie pokręcić?

 

Pozdrawiam!



#2 celar

celar
  • Użytkownik
  • 211 postów
  • Skądkraków

Napisano 01 sierpień 2016 - 12:17

ten kawałek szosy jest bardzo fajny:

https://www.strava.c...egments/1782734

 

Ogólnie od DW 981 na wschód są dobre tereny, na zachód to głównie MTB bo góry:). Miejscowości jak Berest, Kamianna, Czarna, Hańczowa aż po Uście gorlickie i jezioro Klimkowskie polecam.

 

pzdr



#3 mucher

mucher
  • Użytkownik
  • 283 postów

Napisano 01 sierpień 2016 - 13:07

Na Słowację w jedną stronę masz Kurovske Sedlo czyli Przełęcz Tylicką, możesz polecieć do Bardejowa i wrócić przez Żegiestów (o ile pamiętam asfalt na odcinku Krzyżówka-Granica kiepski, po słowackiej stronie OK. W drugą stronę możesz śmignąć do Piwnicznej wzdłuż Popradu - choć nie dam głowy jak tam teraz z ruchem - a z Piwnicznej bardzo fajny podjazd na Vabec i potem do Starej Lubovli.

 

Generalnie - na Słowacji szosy dobre a puste, można się powozić.



#4 kr1s1983

kr1s1983
  • Użytkownik
  • 829 postów
  • SkądNowy Sacz

Napisano 01 sierpień 2016 - 14:08

ten kawałek szosy jest bardzo fajny:

https://www.strava.c...egments/1782734

 

Ogólnie od DW 981 na wschód są dobre tereny, na zachód to głównie MTB bo góry:). Miejscowości jak Berest, Kamianna, Czarna, Hańczowa aż po Uście gorlickie i jezioro Klimkowskie polecam.

 

pzdr

 

ano ja tez polecam nawet KOMa jeszcze utrzymuje:)generalnie z Muszyny to na leluchów i pozniej na bardejow,mozesz wlasnie wracac przez Muszynke i Tylicz do Muszyny.Masz DOline Popradu ale tam nie ma podjazdów.



#5 Vargun

Vargun
  • Użytkownik
  • 4 postów

Napisano 03 sierpień 2016 - 09:56

Dzięki ! Poukładałem sobie kilka tras ;) 





Dodaj odpowiedź