Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trek Czy Specialized


82 odpowiedzi w tym temacie

#41 jaroMKV

jaroMKV
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 09 sierpień 2016 - 13:36

Jak będzie trzeba skomponuje sobie silną ekipę na jeden wyścig, która będzie się starała pomóc wygrać wyścig. Pięciu dobrych pomocników będzie wstanie doprowadzić moją osobę do zwycięstwa.

 

 

:) jeszcze nie zaczęłaś jeździć na szosie, a już komponujesz sobie pomocników. Tą wypowiedzią skojarzyła mi się zeszłoroczna drużyna Kataru w piłce ręcznej :) też sobie pięknie skomponowali ekipę na jedne zawody hehe. Ale kto bogatemu zabroni :)

 

A rowerek marzenie :)



#42 Pywned

Pywned
  • Użytkownik
  • 117 postów

Napisano 09 sierpień 2016 - 15:58

Jak dla mnie ten temat to jakaś prowokacja. Szkoda strzępić klawiatury.

Właśnie też myślałem bo co wejdę do tego topicu to śmieszniej xd


  • Prozor lubi to

#43 Gosc_kobrys_*

Gosc_kobrys_*
  • Gość

Napisano 09 sierpień 2016 - 22:03

Miałam na myśli pomoc w utrzymaniu odpowiedniego tępa jazdy na dystansie +/- 80km z prędkością 40-42 km ( płaski teren) to chyba jest do wykonania. Najpierw muszę nauczyć się jeździć na szosowym rowerze, mam swój plan do wykonania i postaram się go wykonać.

 
Byli tutaj (i pewnie są jeszcze) tacy, którzy robili treningi po 4-6h ze średnimi 40km/h... a potem na wyścigu przyjeżdżali już po dekoracji...
A czemu pewnie się zastanowisz? No bo niestety wyścig to nie maraton gdzie liczy się średnia, a tempo jest równe...
42km/h średniej przez 3h to często sumarycznie 2h jazdy po 30km/h i 1h ognia... wyścig to skoki, zrywy, jazdy na rantach, spawanie oraz pewna jazda na kole...
To są rzeczy, których nie zrobi za Ciebie rower, nie zrobi za Ciebie pomocnik nawet gdyby Kwiatek użyczył Ci Michała Gołasia.
 
 

wiem że bardzo dobry rower daje te 10-15%, łatwiej osiągać większe prędkości przy mniejszym wysiłku.

 

Nie wiem czym jeździsz na co dzień, jak super sprzętem to wiesz co mam na myśli, jak nie, to jak zamienisz swój na super sprzęt to będziesz wiedział co mam na myśli.

 

Jeżdżę na rowerze skrojonym na miarę - takim, który spełnia moje wymagania i pasuje do predyspozycji mojego ciała, dziesięciokrotnie więcej wartym od mojego poprzedniego, a nie chcącym nawet jechać 1% łatwiej/szybciej.

 

Natomiast każdy mój rower jeździ szybciej jak się porządnie wyśpię, ale dawno się nie wyspałem :)

 

 

Jak dla mnie sam Ernesto Colnago może dla Ciebie rower składać - ja o kolarstwie szosowym nie mam pojęcia, ale ty wiesz jeszcze mniej... powodzenia!



#44 renton

renton
  • Użytkownik
  • 431 postów

Napisano 10 sierpień 2016 - 08:53

Rower jest,ekipa do jazdy też jest.Dokup jeszcze SRM i jedną nogą będziesz prawie w World Tourze:-)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka



#45 Frania.Bania

Frania.Bania
  • Użytkownik
  • 73 postów
  • SkądWielkopolska

Napisano 19 sierpień 2016 - 21:46

Cześć,

 

Dzisiaj dotarł Rower, nic więcej nie mogę napisać jutro będzie fota z Trek Madona 9.?



#46 Siara_iwj

Siara_iwj

    Zło Konieczne

  • Moderator
  • 2263 postów
  • SkądSheffield

Napisano 20 sierpień 2016 - 00:21

Droga zabawka, chętnie obejrzę, chociaż skłaniam się powoli ku postowi #40 w tym temacie.


 Lekkie. Tanie. Mocne. Wybierz dwa - C. Boardman


#47 lukeuszlfc

lukeuszlfc
  • Użytkownik
  • 127 postów

Napisano 20 sierpień 2016 - 09:24

Teraz trwają poszukiwania fotki na google grafika :D



#48 marcin.

marcin.
  • Użytkownik
  • 325 postów
  • SkądBielsko-Biała

Napisano 20 sierpień 2016 - 10:36

Dlaczego? nie wierzysz, że koleżanka zakupiła rower? Niby dlaczego miałaby farmazony pisać?

Jak szukała roweru mtb to w końcu kupiła stumpjumpera s-works, kto jej zabroni jeśli ją stać?



#49 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 20 sierpień 2016 - 11:46

Na 90% to jest troll konto lub multikonto kogoś stąd. Zdziwię się jeśli będzie inaczej. :)



#50 Frania.Bania

Frania.Bania
  • Użytkownik
  • 73 postów
  • SkądWielkopolska

Napisano 20 sierpień 2016 - 12:42

Droga zabawka, chętnie obejrzę, chociaż skłaniam się powoli ku postowi #40 w tym temacie.

 

Mam nadzieje że będziesz miły i przeprosisz za swoje podejrzenia

 

Na 90% to jest troll konto lub multikonto kogoś stąd. Zdziwię się jeśli będzie inaczej. :)

 

Do Trolla to mi daleko, chętnie zobaczę twoją zdziwioną Minę

 

Teraz trwają poszukiwania fotki na google grafika

 

Znalazłam grafikę, jestem ciekawa co teraz jesteś skłonny napisać ?

 

 

Jestem ciekawa co teraz skomentujecie, wiem sama co w Rowerku jet nie tak przyjdzie czas będą zmiany.



#51 lukeuszlfc

lukeuszlfc
  • Użytkownik
  • 127 postów

Napisano 20 sierpień 2016 - 13:00

Mam nadzieje że będziesz miły i przeprosisz za swoje podejrzenia

 

 

Do Trolla to mi daleko, chętnie zobaczę twoją zdziwioną Minę

 

 

Znalazłam grafikę, jestem ciekawa co teraz jesteś skłonny napisać ?

 

 

Jestem ciekawa co teraz skomentujecie, wiem sama co w Rowerku jet nie tak przyjdzie czas będą zmiany.

 

 

Rower kupiłaś dla siebie czy aby innym nim zaimponować? Temat podchodzi(ł) pod kategorię "cześć Janusz, jestem Grażyna zobacz jaki mam rower cebulaku" jak większość hiperbolizowanych tekstów z Twojej strony w tym temacie + ciągłe kręcenie.  Masz rower ok :) my też mamy i z nich się cieszymy. Na tym forum już były przypadki fotek z alledrogo lub olxa, wiec każdy mógł przypuszczać po wiekszości Twoich postów, że może być podobnie lub ucichnie po jakimś czasie  :)

 

Teraz życzyć tylko kilometrów, +"10-15%" do speeda i zespołu niczym Sky, który wygra wyścig swojemu (Tobie) liderowi :)

 

PS. Chyba za wysoko siodło :)


  • sirkozi lubi to

#52 jaroMKV

jaroMKV
  • Użytkownik
  • 234 postów
  • SkądŚląsk

Napisano 20 sierpień 2016 - 13:18

Ehh pojeździłbym na takim rowerku :) fajny prezent :)

 

Pomyśl nad kołami pełen carbon. I jak dla mnie ta plastikowa osłona za kasetą do wywalenia. Nie wiem, może to praktyczne ale jak dla mnie po prostu brzydkie.



#53 dywyn

dywyn
  • Użytkownik
  • 703 postów

Napisano 20 sierpień 2016 - 13:26

Bardzo ładny Trek. Czerwone rowery są bardzo szybkie :)


  • Kamil Wójcik lubi to

#54 Frania.Bania

Frania.Bania
  • Użytkownik
  • 73 postów
  • SkądWielkopolska

Napisano 20 sierpień 2016 - 13:35

Ehh pojeździłbym na takim rowerku :) fajny prezent :)

 

Pomyśl nad kołami pełen carbon. I jak dla mnie ta plastikowa osłona za kasetą do wywalenia. Nie wiem, może to praktyczne ale jak dla mnie po prostu brzydkie.

 

Koła pełno karbonowe mam w MTB, tam mam tarczowe hamulce, może kiedyś zmienię,  sprzedawca udzielił prostej że jak będę często hamowała to z karbonu szybko nic nie zostanie

Uczciwie dla amatorki, wszystko jest na wyrost,

 

Rower kupiłaś dla siebie czy aby innym nim zaimponować? Temat podchodzi(ł) pod kategorię "cześć Janusz, jestem Grażyna zobacz jaki mam rower cebulaku" jak większość hiperbolizowanych tekstów z Twojej strony w tym temacie + ciągłe kręcenie.  Masz rower ok :) my też mamy i z nich się cieszymy. Na tym forum już były przypadki fotek z alledrogo lub olxa, wiec każdy mógł przypuszczać po wiekszości Twoich postów, że może być podobnie lub ucichnie po jakimś czasie  :)

 

Teraz życzyć tylko kilometrów, +"10-15%" do speeda i zespołu niczym Sky, który wygra wyścig swojemu (Tobie) liderowi :)

 

PS. Chyba za wysoko siodło :)

 

Rowerkiem jest dla mnie, siodełko jest w 100% ok, przed zakupem był zrobiony Bike Fitting



#55 Lukeskywalker

Lukeskywalker
  • Użytkownik
  • 374 postów

Napisano 20 sierpień 2016 - 14:45

Fajna szosa właścicielka też :) widać, że w sta.....  yyyy to znaczy w dojrzałym piecu ogień bucha ;) ale najlepsze to i tak "dżapanki" szosowe B)

PS. Prezent dał, ale trawy to już nie skosił. 

 

 

#56 Frania.Bania

Frania.Bania
  • Użytkownik
  • 73 postów
  • SkądWielkopolska

Napisano 20 sierpień 2016 - 18:16

 

Fajna szosa właścicielka też :) widać, że w sta.....  yyyy to znaczy w dojrzałym piecu ogień bucha ;) ale najlepsze to i tak "dżapanki" szosowe B)

PS. Prezent dał, ale trawy to już nie skosił. 

 

 

 

 

Ten co kosi trawę to pojechał na wakacje



#57 spec

spec
  • Użytkownik
  • 287 postów
  • SkądKraków

Napisano 20 sierpień 2016 - 18:27

 większość na tym forum zazdrości bo taki sprzęt to mogą pomacać w sklepie tylko , przerabiałem już temat pokazywania roweru na tym forum , szkoda czasu i tak obsmarują :),  będą się mądrzyć i wymyślać cuda , nie przejmuj się etap ustawiony prawidłowo rozumiem z garminem :), gratki rower miód malina !! , tu się takich sprzętów nie pokazuje :)


  • kaloo lubi to

#58 1415chris

1415chris
  • Użytkownik
  • 4482 postów
  • SkądSurrey

Napisano 20 sierpień 2016 - 18:39

To utarłaś parę nosów :)
Zrób więcej zdjęć, niekoniecznie z tą kokardą.
Napisz jaki to jest model ramy, może krótka specyfikacja?

#59 Gosc_Nikt Ważny_*

Gosc_Nikt Ważny_*
  • Gość

Napisano 20 sierpień 2016 - 19:09

Rower kupiłaś dla siebie czy aby innym nim zaimponować?

 

Trochę dziwnie to zabrzmiało... Myślę, że to nie nasza sprawa.


  • Look lubi to

#60 lukeuszlfc

lukeuszlfc
  • Użytkownik
  • 127 postów

Napisano 20 sierpień 2016 - 19:19

Trochę dziwnie to zabrzmiało... Myślę, że to nie nasza sprawa.

 

Nawiązałem do arogancji z jaką odpowiedziano na parę postów powyżej.

 

To utarłaś parę nosów :)
Zrób więcej zdjęć, niekoniecznie z tą kokardą.
Napisz jaki to jest model ramy, może krótka specyfikacja?

 

To chyba model H2 bo jest duzy (niekoniecznie estetyczny sloping), H1 wygląda lepiej według mnie, ale trudniej dopasować rozmiarówkę wtedy. 

 

Nieukrywam, że się zdziwiłem, że ten temat to nie trolling :P Rower kapitalny, pytanie brzmi czy czy nie rozsądniej byłoby kupić jakiś niższy- tańszy model, którego potencjał w dużo większej mierze się wykorzysta. 





Dodaj odpowiedź