Skocz do zawartości


Zdjęcie

Edycja postów.


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 xArEs

xArEs
  • Użytkownik
  • 43 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 kwiecień 2010 - 13:55

Mam pytanie do adminów
Czy nie można by jakoś przedłuzyć okresu mozliwości edycji swoich własnych postów ??? Czasem człek byka walnie aż razi albo literówkę zrobi , czy chce uzupełnić temat o istotne dane i nie może tego poprawić bo mineło 60 min.
Zróbcie np. tak z 12 godzin albo dobę, bo jak na moję 1 godzina to stanowcz za mało.
Na wszytkich forach w których uczestniczę te okresy są znacznie dłuższe lub nie mają wcale ograniczeń. Są jakieś przeciwwskazania ku temu żeby ten okres wydłuzyć ??

#2 drakon

drakon
  • Użytkownik
  • 50 postów
  • SkądParczew

Napisano 22 kwiecień 2010 - 15:31

Także jestem za wydłużeniem, jednak nie za kompletnym usunięciem.

#3 tomiek

tomiek
  • Użytkownik
  • 270 postów
  • SkądMałopolska ok.Gorlic

Napisano 22 kwiecień 2010 - 15:41

Również jestem zaa 8-)

#4 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 kwiecień 2010 - 18:04

To już w gestii Malika jest, edycja w późniejszym czasie ma jeden minus, gdyż były asy na forum, które rozpętały burzę, następnie edytowały post i wychodziło, że co złego to nie ja. Co do byków, zdarza się, czasem poprawiam na czerwono :mrgreen:


#5 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 22 kwiecień 2010 - 18:35

To już w gestii Malika jest, edycja w późniejszym czasie ma jeden minus, gdyż były asy na forum, które rozpętały burzę, następnie edytowały post i wychodziło, że co złego to nie ja. Co do byków, zdarza się, czasem poprawiam na czerwono :mrgreen:


Właśnie, i dlatego nie będzie możliwości edytowania postów.
Jak ktoś by chciał wedytować swojego posta wystarczy, że naskrobie do któregoś z modów (karbon, maciej).

#6 xArEs

xArEs
  • Użytkownik
  • 43 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 kwiecień 2010 - 21:27

OK. krótko , jasno i na temat. Przyjmuję Waszą argumentację i szanuje decyzje :-).

Kris



Dodaj odpowiedź