Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dt Swiss Rc 38 Spline


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 kadomb

kadomb
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 13:40

witam. planuje zakup kól o stożku okolo 40 mm. jezdze głównie po plaskim. moja waga 87 kg. znalazlem na stronie dt4you kola dt swiss rc 38 spline. czy ktos mial doswiadczenia z tymi kolami lub moze ewentualnie polecic cos innego? 



#2 Gosc_adazz_*

Gosc_adazz_*
  • Gość

Napisano 23 sierpień 2016 - 14:04

Ja właśnie doświadczam doświadczenia z tymi kołami.

 

Ciężko mi się odnieść konkretnie ponieważ to mój drugi set w pełni karbonowych kół na szytkę, pierwsze to były ultralekkie chinole - ale zero sztywności jaką lubię.

 

Oglednie, koła dość sztywne, 38mm rozsądny stożek na różne warunki i drogi, trzymają centre *(pierwszy ich sezon, a nie mają łatwo), o piastach się nie wypowiem ... jeszcze mają czas na serwis jakikolwiek - ale mówią że dobre ;)

 

Limit wagowy 100kg mają DT Swissy, parę dziur zaliczyłem, ale bez szczególnego katowania ...



#3 kadomb

kadomb
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 14:06

Te kola sa pod szytke? Bylem pewien ze pod opone


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#4 renton

renton
  • Użytkownik
  • 430 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 16:34

Są dwie wersje kół DT SWISS RC38, mianowicie RC38 T od tubular czyli szytka , oraz RC 38 C od clincher  czyli opona.



#5 kadomb

kadomb
  • Użytkownik
  • 3 postów

Napisano 23 sierpień 2016 - 17:50

Ok. Nie zauwazylem roznicy w opisie. Co polecacie w budzecie do 3 tys?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

#6 dywyn

dywyn
  • Użytkownik
  • 703 postów

Napisano 01 październik 2016 - 13:22

Mam RC38 C Spline i zasadniczo koła bardzo dobre. 15k km w różnych warunkach pogodowych. Zero problemów. Ostatnio wyłamałem szprychę, ale to nie wina kół bo stało się przy transporcie roweru.





Dodaj odpowiedź