Skocz do zawartości


Zdjęcie

Szczecin - wspólne wypady te długie i te krótsze


48 odpowiedzi w tym temacie

#41 wober

wober
  • Użytkownik
  • 242 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 16 sierpień 2011 - 21:33

Szkoda kół na ten bruk, jechałem tam na szosie i żadna przyjemność tylko ręce bolą, ale jak ktoś chce zmieniać koła na zimę to super sprawa :D

#42 maccacus

maccacus
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 16 sierpień 2011 - 21:40

maxolo, z Bezrzecza uderzasz na Głębokie i dalej skręcasz w lewo na Dobrą. Jak dojedziesz do ronda w Dobrej zjeżdżasz drugim zjazdem i po kilkunastu metrach skręcasz na skrzyżowaniu w prawo. Po ok. 300 metrach masz następne skrzyżowanie gdzie odbijasz w prawo i dalej prosto do wioski Buk. Najpierw masz skrzyżowanie i skręcasz na nim w prawo wjeżdżając na mega chu..... nawierzchnię. Po kilkuset metrach w centrum wioski skręcasz w lewo lekko pod górkę na znowu fatalną drogę i po 1-2 kilometrach jazdy na wprost dojeżdżasz do miejsca gdzie szosa lekko skręca w prawo a w lewo odbija ścieżka wyłożona kostką polbrukową. Skręcasz na tą ścieżkę i po minucie jesteś w Niemczech gdzie cieszysz się kapitalnej jakości asfaltami... To chyba najkrótsza droga do dobrej jakości tras.
Ja praktycznie zawsze jadę na treningi za zachodnią granicę bo szkoda mi kół na polskie dziury.
Mieszkam teraz niedaleko Bezrzecza więc jak chcesz możemy się kiedyś ugadać na jazdę to pokaże Ci jak dojechać do szosowego eldorado :D

#43 Bury

Bury
  • Moderator
  • 799 postów
  • SkądZłocieniec

Napisano 16 sierpień 2011 - 21:43

Tyle tylko, że jadąc dalej w Niemczech natrafiasz na wioskę z brukiem. Ale jest tam z boku chodnik (prawdopodobnie). Kiedyś tam trenowałem, ustawki z Głębokiego też tamtędy lecą.

#44 maccacus

maccacus
  • Użytkownik
  • 494 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 16 sierpień 2011 - 21:51

Bury, dokładnie, Niemcy często zostawiają bruk w środku wioski aby wariaci w blaszakach za szybko nie jeździli, ale jak sam mówisz spokojnie da się to ominąć chodnikami. A między wioskami drogi są pierwszorzędnej jakości a ruch aut znikomy...

#45 wober

wober
  • Użytkownik
  • 242 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 17 sierpień 2011 - 10:38

Można tak pojechać żeby ominąć bruk :)
Nie jedna droga prowadzi przez Niemcy :)

#46 Bury

Bury
  • Moderator
  • 799 postów
  • SkądZłocieniec

Napisano 17 sierpień 2011 - 16:32

Coraz ciekawiej robi się w Szczecinie ;)Czytajcie.

#47 wober

wober
  • Użytkownik
  • 242 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 17 sierpień 2011 - 19:06

Tak słyszałem o tym od Damiana Zielińskiego. Będzie ostro :)
Szkoda tylko że ten bruk tam jest bo bym chętnie przejechał pętelkę...

#48 Bury

Bury
  • Moderator
  • 799 postów
  • SkądZłocieniec

Napisano 17 sierpień 2011 - 19:13

Pozdrów ode mnie "Zielinę" i "Mosbiego" ;)

#49 D2mian

D2mian
  • Użytkownik
  • 82 postów

Napisano 10 kwiecień 2016 - 17:07

Ktoś chętny na wspólne wypady na szosę? 

 





Dodaj odpowiedź