Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka Rama 'aero' - Canyon Aeroad Vs Cervelo S5


26 odpowiedzi w tym temacie

#21 1415chris

1415chris
  • Użytkownik
  • 4482 postów
  • SkądSurrey

Napisano 07 październik 2016 - 17:21

Nowy

#22 Emilo

Emilo
  • Użytkownik
  • 423 postów

Napisano 07 październik 2016 - 21:51

Poza paroma drobnym szczegółami nawet bardzo :)

To fajny bajk jeśli się bardzo lubi grzebać albo ma się kumatego serwisanta któremu chce się płacić za grzebanie. 

Sporo niedopracowanych szczegółów które potrafią do oporu zirytować.

 

Wg mnie rower który w najniższej wersji kosztuje ponad 20 tysięcy zł powinien być perfekcyjnie dopracowany i zrobiony z rewelacyjnego materiału, skoro ma wiele dedykowanych części zrobionych tylko i wyłącznie do tego roweru.

Bez przesady składasz ustawiasz i śmigasz pewnie nie ma idealnych rowerów ale konstrukcja jest jak najbardziej przemyślana pod względem jezdnym i czuć to podczas jazdy



#23 Gosc_tobo_*

Gosc_tobo_*
  • Gość

Napisano 07 październik 2016 - 22:16

Ile tych rowerów zlożyłeś i serwisowałeś? Ja w mijającym roku 6. Dwa z nich były w ciągu 4 miesięcy regularnie serwisowane bo użytkowane jako sprzęt startowy i treningowy olimpijczyków z Rio. Poza tym dwie 9.2ki i dwa 9.9.
Poza tym ja nie napisałem ani jednego złego słowa o właściwościach jezdnych tylko o szczegółach konstrukcyjnych i serwisie. Ja nimi nie jeżdżę więc nie muszę na siłę pisać dobrze o moich zakupowych pomyłkach. Ja nie płacę za ich obsługę serwisową, nie muszę nikogo przekonywać do zakupu i jego sensowności. Jednak na pewno dla mnie sprzęt za 25-60 tysięcy powinien działać perfekcyjnie a dedykowane do niego części, zaprojektowane i zdobione tylko do tego modelu powinny być rewelacyjnej jakości i dopracowane. Nie znoszę firmowej tandety.

#24 Gosc_AntoshkaCic_*

Gosc_AntoshkaCic_*
  • Gość

Napisano 03 listopad 2016 - 08:14

Witam czy rama w GT avalanche rozm. L 19cali to bedzie odpowiednik rozmiaru M, 19cali w marce Kross? Bo ustalilem ze potrzebuje ramy 19 w Krossie jest to rozm M19 natomiast w GT L19 i teraz nie wiem czy ta 19 z GT bedzie dobra

#25 1415chris

1415chris
  • Użytkownik
  • 4482 postów
  • SkądSurrey

Napisano 03 listopad 2016 - 08:33

To zależy jak bardzo aero chcesz być na tym rowerze 😂

#26 Gosc_bartosh_*

Gosc_bartosh_*
  • Gość

Napisano 09 luty 2017 - 11:47

A co sądzicie o ramie Felt AR1? Chyba dość mało popularna w PL ale za granicą całkiem spoko opinie zbiera. Tylko coś jej wygląd nie bardzo mi pasuje, nie wiem o co chodzi ale wygląda jakość 'starawo' ;p



#27 klu88

klu88
  • Użytkownik
  • 133 postów

Napisano 13 luty 2017 - 16:46

Wie ktoś ile waży widelec od canyon aeroad cf slx a ile sztyca? Sama rama z tego co wyczytałem około 980g, ale nie ma danych ile waży cały frameset.





Dodaj odpowiedź