Skocz do zawartości


Zdjęcie

Puchar Ustronianki


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
52 odpowiedzi w tym temacie

#21 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 14 maj 2010 - 12:32

UWAGA!

Ze względu na trudne warunki atmosferyczne (mokro, zimno, ślisko) SKRÓCENIU ulegają dystanse Pucharu Ustronianki:

73 km kategoria K1, K2, E,M: 2 rundy + podjazd na Równicę
98 km pozostałe kategorie: 3 rundy + podjazd na Równicę

Prognoza na sobotę jest raczej dobra, bez deszczu, ale podjęliśmy decyzję mają na uwadze przede wszystkim bezpieczeństwo uczestników oraz zalecenia służb zabezpieczających trasę maratonu.

#22 Gosc_mariuszmtb_*

Gosc_mariuszmtb_*
  • Gość

Napisano 14 maj 2010 - 13:46

hmmm wydaje mi się że to znaczne skrócenie trasy chyba trochę na wyrost. W sobotę ma być bezdeszczowo z temperatura sięgającą 16 stopni
http://new.meteo.pl/...ntype=0u&id=735

co to jest 98 km na szosie z jednym podjazdem? :-(
szkoda no ale mówi sie trudno

#23 Gosc_orbea29er_*

Gosc_orbea29er_*
  • Gość

Napisano 14 maj 2010 - 15:11

Na którym kilometrze będą bufety?

#24 Rafa³SC

Rafa³SC
  • Użytkownik
  • 27 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 14 maj 2010 - 18:21

hmmm wydaje mi się że to znaczne skrócenie trasy chyba trochę na wyrost. W sobotę ma być bezdeszczowo z temperatura sięgającą 16 stopni
http://new.meteo.pl/...ntype=0u&id=735

co to jest 98 km na szosie z jednym podjazdem? :-(
szkoda no ale mówi sie trudno


Mariusz marudzisz, jak ci będzie mało to se zrobisz 3 x Równicę jako rozjazd po :mrgreen:

#25 jedroll1

jedroll1
  • Użytkownik
  • 357 postów
  • SkądSidzina

Napisano 14 maj 2010 - 18:49

Panie Wiesławie,

czy to już ostateczna decyzja co do skrócenia dystansu? bo nie wiem ile "prowiantu" ze sobą zabierać ;-)

#26 szalony ¶limak1

szalony ¶limak1
  • Użytkownik
  • 385 postów
  • SkądZabrze

Napisano 15 maj 2010 - 20:01

Impreza fajna, trasy fajne, ogólnie dobrze.
Czas 3:08:07 i 12 miejsce w kategorii z tym już nie najlepiej.
Podziękowania dla B02 Tomkowi, B04 Wieśkowi i B08 Szymonowi? za pomoc na trasie.
Bez was byłoby 3:30 ;-)

#27 mickrz

mickrz
  • Użytkownik
  • 423 postów
  • SkądKatowice

Napisano 15 maj 2010 - 20:12

Rzeczwiście impreza bardzo fajna - chyba perfekcyjne zabezpieczenie trasy, strzałki na kartkach mogłyby być większe - ale to już szczegół. Choć jeżdże trochę po Beskidach miałem pierwszy raz okazję wjeżdżać na Równicę i muszę przyznać że pomysł z umieszczeniem tam mety to strzał w dziesiątkę (ale dobrze, że nie było upału i setek aut).

Jeszcze raz dzięki za imprezę.

#28 jedroll1

jedroll1
  • Użytkownik
  • 357 postów
  • SkądSidzina

Napisano 15 maj 2010 - 20:18

Impreza świetna, dzięki wielkie i do zobaczenia w Istebnej.
Mam jeszcze pytanko odnośnie dyplomów. Nie mogłem niestety zostać aż do rozdania dyplomów dla wszystkich spoza najlepszych szóstek w kategoriach. Dosyć długa droga powrotna do domu i trzeba było niestety wracać.
Czy istniała by szansa przesłania tego dyplomu pocztą? Oczywiście koszty przesyłki pokryje w całości. A taki dyplom to zawsze miła niespodzianka.
pozdrawiam

#29 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 15 maj 2010 - 21:56

W sprawie dyplomów piszcie na adres [email protected] - doślemy pocztą lub ostatecznie do odbioru na kolejnej imprezie w beskidach czyli PętliPętli

#30 Rafa³SC

Rafa³SC
  • Użytkownik
  • 27 postów
  • SkądSosnowiec

Napisano 16 maj 2010 - 07:59

Podsumowując : fajna impreza.
Wszystko organizacyjnie ok, najwyżej strzalki na drodze były malo widoczne ale rozumiem że ze względów atmosferycznych trudno było malować.
No i wkońcu coś się ruszyło z imprezami na śląsku!

#31 Gosc_orbea29er_*

Gosc_orbea29er_*
  • Gość

Napisano 16 maj 2010 - 08:17

Video z dekoracji.
Fajna impreza, dobre przetarcie przed Pętlą Beskidzką i Rajczo. Czekamy na wyniki.

#32 saint

saint
  • Użytkownik
  • 160 postów
  • SkądKraków

Napisano 16 maj 2010 - 10:14

strzałki przydałoby się rysować przed skrętem, szczególnie jak one mają formę "skręt za znakiem"... trasa super! dzięki!

#33 krist

krist
  • Użytkownik
  • 2 postów
  • SkądKato

Napisano 16 maj 2010 - 10:30

Witam,
Podziękowania dla organizatorów za Puchar Ustronianki. Bardzo fajna trasa , szybka , pogoda dopisała ( choć mogło być troche cieplej ). Podziękowania dla trzeciej grupy kategorii A :D
PS. Kiedy będą wyniki na stronie ?

#34 jedroll1

jedroll1
  • Użytkownik
  • 357 postów
  • SkądSidzina

Napisano 16 maj 2010 - 10:43

Witam,

właśnie kiedy będą wyniki na stronie? A fotki które robiły nam przemiłem Panie, gdzie będzie można oglądnąć, ewentualnie ściągnąć sobie na dysk czy też kupić?

#35 wjagus

wjagus
  • Użytkownik
  • 195 postów
  • SkądMysłowice

Napisano 16 maj 2010 - 11:55

Strzałki większe, przed skrętem i przy ulicy. Przez to, że jedna była jakieś 2m od jezdni dwie grupy jej nie zauważyły. Nadrobiliśmy z 8km. Dopiero potem ktoś włożył je do kratki na ulicy.
Generalnie bardzo fajna impreza ;) Współczuliście tym co dostali fanty z Gatorade'a - ja im zazdroszczę, że przynajmniej to wygrali :P
Dziękuję Karolowi A23 za pomoc. Bez niego pewnie nie dojechałbym do mety nawet jeśli bym się nie zgubił :P

#36 Przem59

Przem59
  • Użytkownik
  • 222 postów
  • SkądKraków

Napisano 16 maj 2010 - 14:42

To był mój debiut w zawodach kolarskich. Bardzo mi się spodobało. Sprawna recepcja, rzeczowa odprawa, widoczne zabezpieczenia. Oznakowanie też w porządku - tylko w jednym miejscu komunikat głosowy o skręcie w prawo, jeśli ktoś jechał sam i nie dosłyszał, mógł się pogubić. Poza tym sportowa atmosfera, wzajemna życzliwość - to, czego często brakuje na co dzień. Nawet udało mi się przejechać kilka kilometrów wspólnie z dwoma kolegami z grupy A...
Z zazdrością patrzyłem na szosówki współzawodników :). Chociaż mój Scott, trochę ciężkawy, nie zawiódł.
Ale udało mi się dojechać do mety, mimo kryzysu, który przeżywałem około 60 kilometra.
Odżyłem po bufecie - banan i ciasteczka postawiły mnie na nogi.

Podjazd na Równicę - świetny pomysł.

Wielkie podziękowania dla organizatorów, strażaków, policjantów i sponsorów. wszyscy włożyli sporo trudu i efekt był naprawdę świetny.
Do zobaczenia na następnej imprezie

#37 Kiwaczek

Kiwaczek
  • Użytkownik
  • 87 postów
  • SkądDąbrowa Górnicza

Napisano 16 maj 2010 - 16:59

Impreza super, nawet dziura w opadach specjalnie dla nas :-) błyskawicznie zdjęcia w galerii (chyba każdy miał jakąś fotkę) na dodatek dużo gadżetów. Dzięki wielkie dla organizatorów. Mam takie spostrzeżenie, że duża część uczestników zupełnie nieświadomie skróciła jadąc w kierunku Równicy główną drogą Cieszyn- Ustroń, bo oznakowanie zakrętu w prawo było niewidoczne, a strażak z rana poszedł do remizy chyba... ale dla równowagi równie duża część nadrobiła drogi, więc bilans wyszedł na zero ;-) Pozdrowienia i do zobaczenia w Parczewie.

#38 jedroll1

jedroll1
  • Użytkownik
  • 357 postów
  • SkądSidzina

Napisano 16 maj 2010 - 17:16

są fotki błyskawicznie, dzięki wielkie

#39 szalony¶limak 2

szalony¶limak 2
  • Użytkownik
  • 45 postów
  • SkądBytom

Napisano 16 maj 2010 - 20:14

Będę się powtarzał , ale impreza bardzo fajna więc pochwały się należą. I co ważne kolejna imprez na Śląsku. Tak trzymać !!

#40 Wiesiek Legierski

Wiesiek Legierski
  • Użytkownik
  • 613 postów
  • SkądIstebna

Napisano 16 maj 2010 - 20:16

Trzeba Bogu dziękować za pogodę. Dni kilka przed maratonem lało, teraz w niedzielę znów ściana deszczu. W sobotę nie spadała na nas kropla deszczu - drogi były suche, zjazd z Równicy bezpieczny. Chłodno, ale sucho, bezpiecznie i bez wiatru. Czyż to nie Boska opaczność?

Do zobaczenia na Pętli!