Skocz do zawartości


Zdjęcie

Czy Planet X Ec-130 Będzie Dobry Na Podjazdy?

Aero pozycja wyścigowa

3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Tomiko

Tomiko
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 01 październik 2016 - 22:17

Witam, pytanie kierowane do objeżdżonych osób nie teoretyków, którzy jeżdzili na aero rowerze w terenie górzystym.
Podoba mi się ten rower na Sram Force, cena atrakcyjna, waga chyba dobra.
Teren po jakim będzie używany, to Dolny Śląsk.
Poproszę o konkretne odpowiedzi czy to chory pomysł czy spokojnie da radę na pagórkowaty teren.
Dzięki za wszelkie rady.



#2 1415chris

1415chris
  • Użytkownik
  • 4482 postów
  • SkądSurrey

Napisano 02 październik 2016 - 06:49

Czemu chory? Rower jak kazdy inny, i ten sam nie pojedzie.
Jezdze tez po pagorkowaym terenie, w klubie jest kilkanascie roweow aero, w tym ten Planet X na FFWD chyba 60mm. Po przesiadce z normalnej na aeo rame, nie zauwazylem jakis roznic w pokonywaniu wzniesien.

  • mickey lubi to

#3 Tomiko

Tomiko
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 02 październik 2016 - 17:44

Dzięki za konkretną odpowiedz. Przeczytałem gdzieś, że najlepiej w góry rowery z geo enduro, tylko, że ja nie chce roweru który mi się nie podoba i ogranicza mnie na płaskim. Z planet x podoba mi się jeszcze tytanowa szosówka cięższa o 0,5kg. Nie mogłem nigdzie znalezc odpowiedzi co do żywotności karbonu. Czy te ramy są długowieczne? Bo rozumiem, że wiele pękniętych karbonowych ram jest przez zaliczenie dzwonu pozniej odrestaurowane są sprzedawane na allegro. Czy znacie kogos kto przez wiele lat jezdzil na tym samym karbonie bez problemu? To jest tez decydujące pytanie. Wtedy zmienię obiekt poszukiwań na np. Planet x titan

#4 Greek

Greek
  • Użytkownik
  • 2090 postów
  • SkądKraków

Napisano 02 październik 2016 - 18:27

To na pagórkowaty teren czy na podjazdy? ;)


"Najgorsze koło czyni najwięcej hałasu", Antoine de Rivarol

 

Ragazza Ravennesa

 




Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: Aero, pozycja wyścigowa