Skocz do zawartości


Zdjęcie

Sklep Stacjonarny - Londyn


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 pimpf

pimpf
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądwAw

Napisano 03 listopad 2016 - 21:49

Witam

polećcie jakiś dobry sklep z ciuchami rowerowymi. Tak żeby można było przymierzyć powybierać. Będę w Londynie tydzień więc może gdzie będę mógł zajrzeć i jakiś prezent sobie sprawić :)


każdy dźwiga swoje brzemię
HongFu HF-FM039 - 6871,2g
Radon ZR Race - 8222,8g


#2 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 03 listopad 2016 - 22:27

http://pages.rapha.c...ondon/club-cafe

 

Ciekawe czy ceny kawy i ciastek są na tym samym poziomie co ciuchów. :)



#3 haligówka

haligówka
  • Moderator
  • 853 postów
  • SkądRzeszów/Kraków

Napisano 04 listopad 2016 - 00:01

Chain reaction cycles, rowerów niewiele, ale strojów już dużo więcej. Przynajmniej, tam gdzie ja byłem. No i ceny dość znośne, tendencja jest taka, że niektóre marki są tańsze niż w PL.

Jest jeszcze fajny sklepik na Embankment place. Tylko nie pamiętam nazwy, z zewnątrz wygląda jak jakaś niezła speluna, ale w środku Zippy 404 tylko czekają, aż je sobie dokładnie pooglądasz :D 

 


  • pimpf lubi to
Strava
Instagram
Z blatu po świecie- zapraszam na mój fotoblog!

#4 1415chris

1415chris
  • Użytkownik
  • 4482 postów
  • SkądSurrey

Napisano 04 listopad 2016 - 00:27

Z tym wybieraniem to sie nie nastawiaj na niewiadomo co. Raczej nie znajdziesz jakis wielkopowierzchniowych sklepow z mega wyborem. Od tego jest internet. Jak bedziesz w okolicy City i Whitechapel masz kilka dobrych sklepow Swift Cycles i po sasiedzku na tej samej ulicy Cycle Surgery. Doslownie pare krokow dalej Spitalfields Market, Rapha i Evans Cycles, ktory ma ok 10 sklepow w centrum Londynu. Nie tak daleko bardziej hipsterski Brick Lane Bikes.
Warto zagladnac do The Bike Rooms na Lower Regent Street, pomiedzy Piccadilly Circus i Charing Cross.
Sigma Sport ale to juz kawalek za centrum, w Kingston.

A i jak lubisz napic sie dobrego espresso, to Rapha na Spitalfields (nie bylem w ich drugim sklepie w Soho wiec nie wiem co tam leja).
Espresso jest w normalnej cenie ;)
  • pimpf lubi to

#5 pimpf

pimpf
  • Użytkownik
  • 415 postów
  • SkądwAw

Napisano 04 listopad 2016 - 22:40

dzięki. takiej pomocy szukałem :)


każdy dźwiga swoje brzemię
HongFu HF-FM039 - 6871,2g
Radon ZR Race - 8222,8g




Dodaj odpowiedź