Skocz do zawartości


Zdjęcie

Projekt Charytatywny Pomocy Dzieciom


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1 RafalSzcz

RafalSzcz
  • Użytkownik
  • 2 postów

Napisano 08 listopad 2016 - 17:27

Witam serdecznie,
To będzie małe zaproszenie o charakterze non  profit.  Liczę na to, że nikt nie poczuje się nim urażony – choć to  temat odrobinę na marginesie problematyki tego forum.
Chodzi o to, że fundacja Training Projects, z którą jestem związany zaprasza każdego zainteresowanego do tegorocznej edycji akcji „HRowcy Dzieciom”.  Jeśli w ramach działań społecznych w swojej firmie wspierasz domy dziecka – możesz w nagrodę wygrać bezpłatne szkolenia dla swojej firmy.  Wszystkie szkolenia pokrywa co do ich kosztu nasza fundacja.  Tutaj zasady uczestnictwa : http://www.szkolenia....pl/HRdzieciom 
W zeszłym roku warsztaty otrzymały m.in. Mostostal Zabrze, SKC HAAS, Conbelts.  Ciekawe było to, że prezentowano zaskakująco nietypowe akcje dla domów dziecka: od remontów świetlic przez wymianę międzynarodową po leczenie i rehabilitację. Nie jedynie wsparcie finansowe. 
Jeżeli zainteresowany kandydat nie da rady aplikować w najbliższej rundzie projektu, zachęcamy do udziału w następnych. Rekrutacja odbywa się co roku.  
Czołem,
Rafal
PS. Nie odbierajcie prosze powyższego wpisu jako darmowej promocji – chodzi o niekomercyjne szkolenia dla stowarzyszeń i fundacji.