Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poczatek.


10 odpowiedzi w tym temacie

#1 deschek

deschek
  • Administrator
  • 113 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 lipiec 2006 - 22:09

Jakis czas temu doszedlem do wniosku, ze w polskim internecie nie ma praktycznie nic na temat sprzetu i ogolnie na temat kolarstwa szosowego, byly starania aby cos z tym zrobic na jednym z wiekszych forum rowerowych w polsce ale nic z tego nie wyszlo, stad wyszla inicjatywa zalozenia czegos wlasnego, forum jest w wersji beta, jesli macie jakies pomysly, znalezliscie bledy to piszcie, bede staral sie to poprawic.

#2 lukas_t1

lukas_t1
  • Użytkownik
  • 6 postów
  • SkądPoznań

Napisano 02 lipiec 2006 - 22:29

witam!
gratulację chłopaki! trzymam kciuki. w razie czego możecie na mnie liczyć ;-)

#3 Gosc_piotr_*

Gosc_piotr_*
  • Gość

Napisano 02 lipiec 2006 - 22:32

Dobry pomysł :)

To już na początku życzę powodzenia ;) Ale wiem, że dacie rade !! Wkońcu to zawodowcy 8-)

#4 bartex88

bartex88
  • Użytkownik
  • 3 postów
  • SkądLegnica

Napisano 05 lipiec 2006 - 08:48

Ja równierz trzymam za was kciuki :)

#5 Gosc_KubaWinter_*

Gosc_KubaWinter_*
  • Gość

Napisano 15 lipiec 2006 - 19:33

Witam!
Popieram inicjatywę i jeżeli potrzebowalibyście kogoś do pomocy z froum to się zgłaszam! :)

#6 Karbon

Karbon
  • Użytkownik
  • 1876 postów
  • SkądŁódź

Napisano 15 sierpień 2006 - 15:05

Wreszcie forum w pełni zgodne z moimi zainteresowaniami i pasją. Cokolwiek z mojej wiedzy przekażę wiem, że nikt nie napisze: "to jest forum/dział MTB".
Gratuluję i dziękuję.

#7 Gosc_BikerFG_*

Gosc_BikerFG_*
  • Gość

Napisano 30 październik 2006 - 07:49

bylo troche przerwy w dzialaniu forum, teraz trzeba dalej rozkrecac ten "interes" :mrgreen:

#8 deschek

deschek
  • Administrator
  • 113 postów
  • SkądPoznań

Napisano 30 październik 2006 - 10:53

Tak jak napisalem w mailu do uzytkownikow, nie bylo mnie na miejscu (wojsko :-D ) i stad problemy, juz wszystko jest ok i bedzie tak, w razie sugestii, jesli czegos brakuje, cos nie dziala prosze mi to zglaszac, pozdrawiam :)

You see lots of happy cyclists. When was the last time you saw a runner smiling?


#9 Gosc_dzarek_*

Gosc_dzarek_*
  • Gość

Napisano 21 listopad 2006 - 15:17

witam
po rozmowach wstepnych pomagam troche deschekowi w administracji i pozycjonowaniu forum.
mam nadzieje, ze forum szybko rozrosnie sie do nalezacego sie mu miana najlepszego z najlepszych ;)
tak czy siak w przypadku problemow zawsze "co dwie glowy to nie jedna"
pozdrawiam
dzarek

#10 horny

horny
  • Użytkownik
  • 530 postów
  • Skądmazowieckie

Napisano 23 listopad 2006 - 17:41

...mam nadzieje, ze forum szybko rozrosnie sie do nalezacego sie mu miana najlepszego z najlepszych ;)
dzarek

To, że forum jest dopiero w fazie rozwoju, ma też dobre strony.
Można śmiało pytać bez obawy, że moderator skarci słowami - a z funcji "szukaj" jeszcze nie nauczyli korzystać? :mrgreen:

#11 krystianess

krystianess
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądRumia

Napisano 25 listopad 2006 - 19:46

bardzo pyszna inicjatywa i koncepcja razem, już dawno myślałem o czymś takim, z nieba spadło mi to forum, wielkie DZIÊKI i także trzymam kciuki aby się udało POWODZENIA :-)



Dodaj odpowiedź