Skocz do zawartości


Zdjęcie

I Szosowy Maraton "O Beczułkę Miodu" w Kluczborku


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
44 odpowiedzi w tym temacie

#41 kubus_us

kubus_us
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • SkądOpole

Napisano 22 lipiec 2010 - 12:31

fotki:
http://www.kluczbork...s/DSC_0386.html

pozdrawiam

#42 wlodek111

wlodek111
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądToruń

Napisano 23 lipiec 2010 - 17:39

Nie wiem kiedy pojawią się poprawione wyniki na liście których znajdę swoje nazwisko bo jak
na razie nie mogę się tam znależć. Startowałem ,ukończyłem ale na liście wyników mnie nie ma a organizator milczy.

#43 tomacias

tomacias
  • Użytkownik
  • 208 postów
  • Skądopolskie

Napisano 25 lipiec 2010 - 22:38

ie wiem kiedy pojawią się poprawione wyniki na liście których znajdę swoje nazwisko bo jak
na razie nie mogę się tam znależć. Startowałem ,ukończyłem ale na liście wyników mnie nie ma a organizator milczy.


Włodek, nikt nie milczy, pisałem tobie w mailu że jesteś sklasyfikowany i twoje uwagi zostały uwzględnione.
Przyjęliśmy ten tydzień jako okres reklamacyjny i nie zmienialiśmy wyników.
Myślę że w poniedziałek opublikujemy wyniki ostateczne.

#44 wlodek111

wlodek111
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądToruń

Napisano 27 lipiec 2010 - 15:03

Dziękuję za poprawione wyniki.Jest wszystko ok.Do zobaczenia za rok.Pozdrawiam organizatorów.

#45 Janusz Jab³oñski

Janusz Jab³oñski
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SkądGliwice

Napisano 30 lipiec 2010 - 14:23

Z łamaniem Regulaminu to nie jest tak łatwo się wytłumaczyć, że to pierwszy maraton, że przypadkiem, że poprawimy się, że to tylko zabawa. A my mamy nie krytykować i się cieszyć, że maratony są organizowane.

Złamanie Regulaminu, że nie było grup startowych kategoriami wiekowymi, a były układane, dobierane czy jakoś tam napisane :) - BYŁO ŚWIADOME I CELOWE - zainteresowani wiedzą dlaczego, nie jesteśmy dziećmi ...

Startowanie jednych zawodników po pomyleniu trasy od czasu "0" a innym doliczenie czasu pogubienia trasy do całości czasu jazdy jest ŚWIADOMYM BAŁAGANEM !!! Wytłumaczenie takich sedziów: to tylko zabawa, nie róbmy z tego Mistrzostw Świata itd., nie chcieliśmy, stało się przez przypadek, trudno stało się ...

Start Mastersów oczywiście potrzebny, miły, jest nas więcej itd. = TAK; ale liczenie ich w klasyfikacji - dając im 90 czy 85 czy ileś tam PKT ROADMARATONOWYCH jest DZIAŁANIEM ŚWIADOMYM (tylko nie wiem po co ...); żeby zrazić jednak ileś tam osób do startu w przyszłości, np. w 2011 roku ??? Przecież właśnie miał to być cykl dla amatorów wyłączny, z Mastersami jako PK, w osobnej klasyfikacji (pamiętajmy, że w wielu zawodach Mastersów PK nie dopuszcza się amatorów ...)

Generalnie maraton fajny i tym organizatorom (sędziom), którzy nie popełnili błędów GRATULUJĘ !!!
Tym (ORG i SĘDZ), którzy popełnili błędny drobne, przypadkiem, nieświadomie GRATULUJĘ !!! W przyszłości poprawicie się, będzie lepiej :)
A tym (ORG i SĘDZ), którzy popełnili błędy ŚWIADOMIE, PRZEZ LEKCEWAŻENIE REGULAMINU i ... no niestety muszę to powiedzieć SAMYCH ZAWODNIKÓW też ... powiem PSUJECIE SPORT W IMIĘ MAŁYCH CELÓW albo wręcz bez celu ...
[miejcie świadomość, że wielu zawodników to widzi, artykuuje tu i tam, tylko po prostu NIE ROZUMIE, że można tak chcieć psuć sport - nawet w wymiarze amatorskim ... przykre]

JJ

I to by było na tyle ...