Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zamówienie Ubrań Kolarskich Zima-Wiosna 2017 - Zakończone


55 odpowiedzi w tym temacie

#1 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 20 listopad 2016 - 19:13

aaa



#2 Gosc_Bianconero_*

Gosc_Bianconero_*
  • Gość

Napisano 20 listopad 2016 - 21:29

Działajmy!

#3 newjunior

newjunior
  • Użytkownik
  • 158 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 21:51

Zainteresowany :)



#4 superfrog

superfrog
  • Użytkownik
  • 143 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 21:59

Jak planujesz zrobić bluzę?

#5 blazej

blazej
  • Użytkownik
  • 291 postów

Napisano 20 listopad 2016 - 22:34

+1

Wysłane z mojego SM-T815 przy użyciu Tapatalka



#6 exvicked

exvicked
  • Użytkownik
  • 37 postów
  • SkądŁódź

Napisano 20 listopad 2016 - 22:36

Hej,
Będziemy celować w czarne stroje, ciemniejsze (~granat) czy w żywe kolory (biel, czerwień)?



#7 vuc

vuc
  • Użytkownik
  • 354 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 06:28

+1

 

kolor:

EDIT: byłem na innym monitorze, na którym wyglądało to na czerń. NVMD

 

To ma być taki granat jak na wklejonej grafice Maapa? Czyli bardzo bliski czerni?

Czy może ten łączony często z pastelowymi kolorami? :

MAAP-Divide-Short-Sleeve-Jersey-back.jpg

 

 

poziomice:

Chcesz żeby to było bardzo zerżni… ekhm, PODOBNE :) do Maap ?

Jeśli tak, to raczej u nich wygląda to na poziomice bardzo drobnego kawałka góry a nie większego fragmentu, jak u Ciebie. 



#8 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 21 listopad 2016 - 09:17

Hej,
Będziemy celować w czarne stroje, ciemniejsze (~granat) czy w żywe kolory (biel, czerwień)?

Jak na załączonym obrazku.

 

Rękawy w bluzie wstępnie bez nadruku, ale będę eksperymentował. Ewentualnie takie coś jak tutaj, czyli białe ściągacze: http://atout.cc/prod...t-level-jersey/Chociaż moim zdaniem średnio to wygląda.

 

@vuc, wydaje mi się, że oni (prawie) wszędzie używają tego samego odcienia granatu. Nie widziałem na żywo tych ciuchów, ale zdjęcia na to wskazują. Tak, będzie to zerżnięte, ale z "twistem", bo nie słyszałem, żeby ktoś wrzucał na koszulkę konkretne miejsca. Odległości między poziomicami się dogra. Na tych co wrzuciłem widać mniej więcej jak będą wyglądać różne gęstości poziomic.Kto od kogo zrzyna to ciężko stwierdzić, bo widziałem już koszulki co najmniej 4 producentów z tego typu wzorem. :P Maap jest najpopularniejszy, ale na pewno nie jest to unikat.

 

Planuję wrzucić niewielką notkę na temat tego co przedstawia koszulka, np. na kawałku jednej z kieszonek. Coś w stylu "Passo dello Stelvio 2758m" lub długość podjazdu i średnie nachylenie.



#9 vuc

vuc
  • Użytkownik
  • 354 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 10:46

Jeśli w ogóle poziomice Maapa coś przedstawiają a nie są zdiełane przez grafika.
A może to izobary? ;)

 

Mi najbardziej podobają się poziomice Maapa,

bo układają się w miarę w tym samym kierunku,

przez co świetnie wyglądają powtórzone na całej koszulce a nie tylko z przodu i z tyłu.



#10 LoozaQ

LoozaQ
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 12:46

Wstępnie jestem zainteresowany ;)



#11 Dragonis1345

Dragonis1345
  • Użytkownik
  • 14 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 19:14

+1



#12 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 21 listopad 2016 - 21:14

vuc, myślę tak samo. Dlatego lepsze od przełęczy, czyli mocno nieregularnych kształtów, będą jakieś szczyty. Jak na przykład Ventoux. Poniżej koszulka z długim rękawem oparta właśnie na Ventoux. Poziomice są nieco za rzadko - Maap ma 16 poziomic na wysokość i do tego mniej więcej będę dążył.

 

Jednak skłaniam się do wersji z kreskami na rękawach. Inne możliwości to bez pasków i ewentualnie biały ściągacz. Co myślicie?

 

X55MdR5.png


  • vuc lubi to

#13 LuKson

LuKson
  • Użytkownik
  • 4 postów
  • SkądOpole

Napisano 21 listopad 2016 - 22:19

Zainteresowany :)

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka



#14 Grafi_t

Grafi_t
  • Użytkownik
  • 109 postów

Napisano 21 listopad 2016 - 23:10

Nie wiem,czy biały ściągacz to dobry pomysł. Ale juz w spodenkach wyglądały super. Mi najbardziej podoba się druga wersja bluzy, rękawy bez wzorów.

#15 LoozaQ

LoozaQ
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 10:00

Wstępnie jestem zainteresowany ;)

 

Osobiście byłbym zainteresowany zestawem z Martombike, gdyż mam już jeden komplet (koszulka 230, spodenki 573 Laser Cut)  i jestem z niego bardzo zadowolony. Białe ściągacze w koszulce z długim rękawem chyba faktycznie nie są dobrym pomysłem. Mam też pytanie odnośnie spodenek. Czy będzie to powielenie wzoru z koszulki? Mnie najbardziej pasowałyby całe czarne ze ściągaczem w kolorze koszulki (granat). Chyba, że macie jakieś inne propozycje.



#16 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 22 listopad 2016 - 11:15

Spodenki chciałbym granatowe jeśli to będzie możliwe. Do tego białe ściągacze lub wzór poziomic na bocznych panelach. Maap proponuje dwie wersje: całe granatowe + ich logo na bocznym panelu lub granatowe + logo na bocznym panelu + kolorowe ściągacze.

 

Wersja granatowa bez wzoru, a z białym ściągaczem powinna fajnie pasować do koszulki z poprzedniego zamówienia. Tak samo spodenki z poprzedniego zamówienia (czarne + granatowy ściągacz) też powinny być kompatybilne z granatową koszulką/bluzą poziomicową.

 

Będę dzisiaj oglądał jak wygląda jakościowo komplet od firmy Verge. Czy jeśli jakość będzie znacznie lepsza (powiedzmy poziom Santini) od Martombike, kosztem wyższej ceny to co byście wybrali? U Martoma krótki komplet wyjdzie około 350zł, Verge około 450zł.



#17 blazej

blazej
  • Użytkownik
  • 291 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 11:19

Ja bym dołożył

Wysłane z mojego SM-T815 przy użyciu Tapatalka



#18 blazej

blazej
  • Użytkownik
  • 291 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 11:21

Dla Pań też będzie można zamawiać?

Wysłane z mojego SM-T815 przy użyciu Tapatalka



#19 LoozaQ

LoozaQ
  • Użytkownik
  • 9 postów

Napisano 22 listopad 2016 - 11:39

Szkoda. O ile spodenki w kolorze koszulki jeszcze mogę zaakceptować, tak biały ściągacz już kompletnie mi nie pasuje. Mam dość zbudowane uda przy stosunkowo krótkich nogach i moim subiektywnym odczuciu wygląda to dość komicznie. Druga sprawa to to, że biały sciągacz przy intensywnym cioraniu, z czasem może już nie być biały.
Co do Verge to u nich podoba mi się to, że długość spodenek można dopasować właśnie szerokością ściągacza, więc zakup u nich jak najbardziej.


  • BlackJungle i diaremi lubią to

#20 sirkozi

sirkozi
  • Użytkownik
  • 2297 postów
  • SkądGdańsk

Napisano 22 listopad 2016 - 21:59

Dla Pań też będzie można zamawiać?

Wysłane z mojego SM-T815 przy użyciu Tapatalka

 

Jasne. Dowiem się czy są te same warunki jak dla facetów czy są jakieś różnice. Na stronie mają krój kobiecy, więc pewnie bez znaczenia.

 

Moje najnowsze propozycje poniżej. Z przedniego panelu koszulki jestem całkiem zadowolony, rękawy trzeba będzie jeszcze dopracować. Spodenki proponuję granatowe i dla urozmaicenia biały pasek na ściągaczu. Dodałem też loga wymagane przez Verge. Na koszulce wymagają takie same logo na piersi i na jednej z kieszonek. Także bardzo skromnie, co mi się bardzo odpowiada. Wzór jest dalej oparty na Mt. Ventoux i myślę, że tak też będzie ostatecznie. Teraz podszedłem do niego nieco inaczej i na obrazku mamy południową ścianę, a szczyt jest w lewym górnym rogu koszulki.

 

XIy6VRf.png

sjeBG97.png

 

Teraz z uwag organizacyjnych. Zamówienie chcę zamknąć jak najszybciej, aby wyrobić się z dostawą do połowy lutego. Czyli musimy uwinąć się ze wpłatami do maksymalnie połowy grudnia. Wiem, że zbliża się okres świąteczny i związane z nim wydatki, ale nic na to nie poradzę. Jeśli ktoś jest naprawdę zainteresowany to może już odkładać fundusze. :)

 

Na 90% będę zamawiał z Verge. Tak jak pisałem, komplet krótki z kolekcji Strike wychodzi około 450zł. Bluza około 250. Z kolekcji topowej Tor około 25% więcej. Obie mają taki sam krój aero i wkładkę w spodenkach. Różnią się nieco materiałami i zakończeniem rękawów w koszulce. Oglądałem dzisiaj oba rodzaje koszulek i oba stoją na bardzo wysokim poziomie wykonania. Przy zamawianiu prawdopodobnie będzie można wybrać z której kolekcji. W najbliższych dniach zamówię próbki rozmiarówki od producenta i opiszę dokładnie różnice między tymi kolekcjami.





Dodaj odpowiedź