Skocz do zawartości


Zdjęcie

Aplikacja Na Androida, Lub Pc


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 Janao

Janao
  • Użytkownik
  • 71 postów

Napisano 11 grudzień 2016 - 12:36

Witam, zacznę od tego że miałem wcześniej trenażer Tacx Vortex z wirtualnym swiatem, ale jako że stwierdziłem że jak dla mnie to cholerstwo działa kupowato i nie używałem wirtualnych bajerów, tylko robiłem zwyczajne treningi, głównie interwałowy i luźna długa jazda, oglądając w tym czasie film. Postanowiłem sprzedać zestaw warty duzp forsy jak dla mnie kupiłem zwykły trenażer z manetką na lince Elitę Novo Force 8. (Polecam wszystkim, bo jak dla mnie działa lepiej niż duuużo droższy Tacx)

W aplikacji tacx'ana PC TTS 4, były fajne możliwości takie jak gotowe treningi, gdzie wystarczyło kliknąć w dany trening i resztę już robił komputer i trenażer.

Pytanie, czy znacie jakieś dobrze działające aplikacje na androida lub pc, (najlepiej po polsku) gdzie mamy gotowe treningi lub plany treningowe na całe tygodnie/miesiace ?

#2 pajak

pajak
  • Użytkownik
  • 383 postów
  • SkądGdynia

Napisano 11 grudzień 2016 - 19:14

Masa tego. Chociażby forumowy kolega "spłodził" swoją implementację TrainerRoad'a. Jest też masa innych małych (poszukaj odpowiedniego np. u Rainmaker'a). GoldenCheetah to chyba najlepszy PCtowy (chociaż dość ciężki na początku)

 

Tobie zapewne chodzi tylko o regulowanie obciążenia (i/lub/albo komendy "co robić", czy parametry w postaci mocy/kadencji/HR/itd). Ba.. do tego celu nawet nie są potrzebne żadne programy, wystarczy ściągnąć/kupić parę filmów treningowych (masa na youtube, Sufferfest, CTS, itd), gdzie korzysta się najczęściej z RPE. Zdecydowanie zajęć na cały "sezon" będzie pod dostatkiem.

 

Plan treningowy.. to lepiej przygotować sobie samemu (patrz "Biblia" Friela) lub skorzystać z porad kogoś doświadczonego. Jedynie "własny" trener jest w stanie ułożyć prawidłowy trening.

 


#3 Janao

Janao
  • Użytkownik
  • 71 postów

Napisano 11 grudzień 2016 - 21:33

Domyślamy się że każdy ma jakiś swj plan, ale np. Chodzi mi konkretnie o dobrą aplikacje najlepiej na androida, gdzie mam ju ułożone plany np. Dla amatora, średnio zaawansowanego i zawodowca. Jeśli chodzi o wspomnianą przez Ciebie książkę, to rozumiem że po jej przeczytaniu bede w stanie ułożyć sobie sam konkretny plan treningowy? A wiesz może, czy takie informacje znajdują się też w książce kolarstwo zaawansowane, bo chciałem ją sobie zamówić ; )



Dodaj odpowiedź