Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kola Zipp 303


4 odpowiedzi w tym temacie

#1 szprot

szprot
  • Użytkownik
  • 122 postów
  • Skądkatzenfurt

Napisano 22 grudzień 2016 - 21:35

czesc.mam kola zipp i mam taki problem.odkleila mi sie folia od wewnatrz felgi.nie wiem co to jest ale tak jakos dziwnie szelesci.kola sa karbonowe.myslalem ze to jakis paproch z kleju i zacz±³em grzebac drucikiem przy otworze od wentyla i zachaczylem folie.co o tym myslec?mial ktos cos takiego?

pozdrawiam romek



#2 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8554 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 22 grudzień 2016 - 22:13

Najprawdopodobniej pozostałości po pęcherzu dociskającym warstwy włókna podczas formowania i wygrzewania. Jeżeli odkleiła się sama folia, nie ma powodu do obaw, folia nie ma żadnego znaczenia po spolimeryzowaniu żywicy.


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#3 szprot

szprot
  • Użytkownik
  • 122 postów
  • Skądkatzenfurt

Napisano 22 grudzień 2016 - 22:25

no to sie uspokoilem .denerwuje mnie bo troche szelesci,i tak sobie pomyslalem ze mozna by felge od srodka potraktowac pianka montarzowa.czy taki pomysl nie jest glupi?



#4 mikroos

mikroos
  • Użytkownik
  • 8554 postów
  • SkądSzczecin

Napisano 22 grudzień 2016 - 22:28

Nie robiłbym tego, koło może zacząć bić z powodu przesunięcia środka ciężkości. Bezpieczniej byłoby miejscowo użyć odrobiny żywicy epoksydowej albo po prostu odciąć folię - ten kawałek, który się odkleił, jest już kompletnie niepotrzebny.


rowerplus-logo-2.png
 
A Ty masz już swoje CZARNE ODBLASKI?


#5 szprot

szprot
  • Użytkownik
  • 122 postów
  • Skądkatzenfurt

Napisano 22 grudzień 2016 - 22:41

ok.rozumiem.z obcieciem jest klopot bo nie ma dojscia.ledwo to drutem powyciagalem.pomysle o zywicy.dzieki za szybka odpowiedz.





Dodaj odpowiedź