Skocz do zawartości


Zdjęcie

Pedały miche 302. Problem


5 odpowiedzi w tym temacie

#1 sowacki

sowacki
  • Użytkownik
  • 52 postów
  • SkądBytom

Napisano 03 czerwiec 2010 - 13:27

Witajcie


Chciałem zapytać czy może ktoś z Was użytkował pedały MICHE 302 z zółtymi blokami. Są dość tanio sprzedawane na allegro. W opisie produktu jest coś napisane o precyzji i doskonałości;) no właśnie problem cały w tym że precyzji i doskonałości w nich za grosz. Jest problem z wpięciem, pedały nie dochodzą do końca. Trzeba użyć sporo siły i techniki żeby się wpiąć do końca.( Kombinacje z regulacją śruby nic nie dają) Po tygodniu użytkowania pojawiają się nawet problemy ze skutecznym wypięciem!

A więc pytam i przestrzegam jednoczesnie niestety... 70 zł za pedały z blokami. No może to jest odpowiedz co do problemów z ich działaniem.

#2 Marco665

Marco665
  • Użytkownik
  • 178 postów
  • SkądWarszawa / Koszalin

Napisano 03 czerwiec 2010 - 13:33

Mam takie pedały i nie narzekam. Owszem, ciężko się wpinało, ale przez pierwszych kilka dni. Regulacja jest dziwna, ale w miarę działa. Natomiast trzymają bardzo dobrze, w tej chwili mam je zamontowane i nie mam problemów z wpinaniem w nie bloków. Jedyne co mógłbym im zarzucić to zbyt mała możliwość regulacji. Ale w tej cenie nie ma co wymagać profesjonalnego sprzętu.

#3 Xorlarrin

Xorlarrin
  • Użytkownik
  • 286 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 03 czerwiec 2010 - 14:07

Również ich używam i mam podobne odczucia - wpinam i wypinam się bez problemu. Moim zdaniem fajniejsze od R540, tyle że niestety cięższe. No i osobno bloki są tańsze, bo można w olshu dostać za 34zł.

#4 matsu

matsu
  • Użytkownik
  • 5 postów
  • SkądWłocławek

Napisano 03 czerwiec 2010 - 15:05

Ja żeby zacząć się dobrze wpinać musiałem tylną część bloku spiłować trochę pilnikiem. Od tamtego czasu działały perfekt.

#5 Bartosz

Bartosz
  • Użytkownik
  • 998 postów
  • Skądwa-wa

Napisano 03 czerwiec 2010 - 17:09

Heh, to dobrze że w końcu je olałem i dopłaciłem do looków :mrgreen: U mnie wpina się i wypina bajecznie, jak by ich nie było :mrgreen:

#6 Marco665

Marco665
  • Użytkownik
  • 178 postów
  • SkądWarszawa / Koszalin

Napisano 03 czerwiec 2010 - 19:04

Bartosz, wiesz, za tą kasę imho to świetny wybór na pierwsze wpinane pedzie, jak najpierw się nauczysz na takich nieprecyzyjnych dziadach wpinać i wypinać to potem będzie już tylko lżej. Sam mam też 105tki z grupy 1055 bodajże i pomimo znacznego zużycia są wg mnie lepsze, ale tych miche mi po prostu nie szkoda do dobijania.



Dodaj odpowiedź