Skocz do zawartości


Dział retro


22 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gosc_youngkoellner_*

Gosc_youngkoellner_*
  • Gość

Napisano 09 listopad 2007 - 12:44

Witam wszystkich!

Nazywam się Tomek i zarejestrowałem się na forum wczoraj... stąd nie za bardzo jeszcze mam tytuł do wysuwania jakichkolwiek propozycji...

Tak czy inaczej: co powiedzielibyście na dział retro, w którym można by wymieniać informacje na temat sprzętu z zamierzchłych czasów?

A chyba jest o czym mówić - przecież taki Eddie Merckx nie wygrywał Tour de France na karbonowych podzespołach, nie? :-)

(nota bene - wygrywał m.in. na grupie Nuovo Record, którego jestem dumnym posiadaczem :-))

To chyba tyle.

Pozdrawiam,
Tomek

#2 Miguel

Miguel
  • Użytkownik
  • 840 postów
  • SkądGOP - Będzin

Napisano 09 listopad 2007 - 16:33

Mi się pomysł podoba. :-) Inne fora tego nie mają, a fajnie by było mieć coś nietypowego, nie? ;-)

#3 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 09 listopad 2007 - 18:55

skoro mamy "nowosci sprzetowe" w dziale "sprzet" to rownie dobrze w tym samym dziale mozemy miec cos ala "starocie". nie potrzebujemy dodatkowego kolejnego dzialu.

#4 Miguel

Miguel
  • Użytkownik
  • 840 postów
  • SkądGOP - Będzin

Napisano 09 listopad 2007 - 19:40

Z tym się trzeba zgodzić, równouprawnienie starych jak i nowych musi być. ;-)

#5 horny

horny
  • Użytkownik
  • 530 postów
  • Skądmazowieckie

Napisano 09 listopad 2007 - 20:30

Już nie chodzi nawet o równouprawnienie, ale cosik mi się zdaje, że nie byłby to dział wielotematyczny. ;-)

#6 pingpongista2

pingpongista2
  • Użytkownik
  • 98 postów
  • SkądPołudnie

Napisano 09 listopad 2007 - 21:45

pomysl calkiem dobry:-) niektorzy lubia jezdzic tylko i wylacznie na starych podzespolach, zadnych klamkomanetek czy aluminiowych ram, dzial bylby w sam raz dla nich a rowniez i dla innych jako ciekawostka:-)

#7 xGx

xGx
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • SkądWrocław

Napisano 10 listopad 2007 - 13:31

co lubie na tym forum? PROSTOTÊ tzn że nie ma rozdrabniania na 10000 działów!!! można stworzyć temat starocie i go przykleić na próbę a później zrobić subforum ;)

#8 horny

horny
  • Użytkownik
  • 530 postów
  • Skądmazowieckie

Napisano 11 listopad 2007 - 11:33

lubie na tym forum? PROSTOTÊ

... ja też, ale znaleźć informację na jakiś temat zaczyna być powoli problemem. Ostatnio szukałem postu i dopiero po wpisaniu kluczowych słów i .... autora wyświetliła się ilość postów umożliwiająca znalezienie tego jedynego. Inaczej zeszłoby mi do Bożego Narodzenia ;-)
Rozrosło się nam forum, rozrosło ...

pozdro horny

#9 xGx

xGx
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • SkądWrocław

Napisano 11 listopad 2007 - 14:36

No tak tu przyznam racje po prostu trzeba uporządkować i określić co gdzie ma być bo to rzeczywiście znalezienie czegoś przez wyszukiwarkę to ;)

#10 koncept.drugi

koncept.drugi
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Skądmarzec

Napisano 13 listopad 2007 - 00:50

Dobrze byłoby spowodować jakąś, chociażby skromną reorganizację działów. Już wcześniej w innym moim poście napomknołem, że brakuje mi tu miejsca, w którym łatwo można byłoby znaleźć informację nt. spodni, butów, rękawic, ochraniaczy itp. - tym bardziej, że teraz gdy robi się coraz zimniej takie tematy są na czasie.

#11 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 13 listopad 2007 - 09:28

No tak tu przyznam racje po prostu trzeba uporządkować i określić co gdzie ma być bo to rzeczywiście znalezienie czegoś przez wyszukiwarkę to ;)


IMO zdziebko przesadzacie. w czym problem?
czy nasze forum ma wygladac tak jak np forumrowerowe.pl? :-/

jak waszym zdaniem to powinno wygladac?

#12 horny

horny
  • Użytkownik
  • 530 postów
  • Skądmazowieckie

Napisano 13 listopad 2007 - 09:58

Problemy będą zawsze,... jak nie takie to inne. Trochę mało charakterystyczne są działy WOLNE TEMATY i OGÓLNIE. Piszemy tu wszystko i o wszystkim.
Przykład
Wolne tematy:
1. Przyrząd do łańcucha
2. Dieta
3. Trening na jesień
Ogólnie:
1. nogawki i rękawki
2. bezpłodność
3. ćwiczenia na zimę
Gdyby pozostawić jeden bez zmian, a drugi przekształcić na jakiś inny? ... trzebaby się zastanowić tylko na jaki.
Mnie się wydaje, że właśnie coś związane z treningiem, zdrowiem, dietą. Te wszelkie przyrządy, okulary, ubiory mozna wpisywać w dziale sprzęt

pozdro horny

#13 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 13 listopad 2007 - 10:42

Ogolnie
Sprzet, akcesoria itp
Zdrowie, trening
Wyscigi
Wolne tematy

moze byc?

#14 horny

horny
  • Użytkownik
  • 530 postów
  • Skądmazowieckie

Napisano 13 listopad 2007 - 11:01

IMO wporzo ;-)
może Wyścigi, Rajdy, Wprawy?
Acha i chyba najpopularniejszy temat z obecnego działu "Wyścigi" wskoczyłby do "Zdrowie, trening"?
GIEŁDA jeszcze :-P

#15 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 13 listopad 2007 - 11:40

IMO wporzo ;-)
może Wyścigi, Rajdy, Wprawy?
Acha i chyba najpopularniejszy temat z obecnego działu "Wyścigi" wskoczyłby do "Zdrowie, trening"?
GIEŁDA jeszcze :-P


oczywiscie.
jak wroce z pracy to troche poswiruje, albo wczesniej deschek to zrobi.

#16 xGx

xGx
  • Użytkownik
  • 458 postów
  • SkądWrocław

Napisano 13 listopad 2007 - 16:50

Problemy będą zawsze,... jak nie takie to inne. Trochę mało charakterystyczne są działy WOLNE TEMATY i OGÓLNIE. Piszemy tu wszystko i o wszystkim.
Przykład
Wolne tematy:
1. Przyrząd do łańcucha
2. Dieta
3. Trening na jesień
Ogólnie:
1. nogawki i rękawki
2. bezpłodność
3. ćwiczenia na zimę
Gdyby pozostawić jeden bez zmian, a drugi przekształcić na jakiś inny? ... trzebaby się zastanowić tylko na jaki.
Mnie się wydaje, że właśnie coś związane z treningiem, zdrowiem, dietą. Te wszelkie przyrządy, okulary, ubiory mozna wpisywać w dziale sprzęt

pozdro horny


oto właśnie mi chodziło by to jakoś uporządkować a nie robić jak forumrowerowe.pl bo tam jest tego od chu.. za dużo ;-p

Ogolnie
Sprzet, akcesoria itp
Zdrowie, trening
Wyscigi
Wolne tematy

moze byc?


ot to tak właśnie ;-)

#17 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 13 listopad 2007 - 20:04

ufff..
chyba moze byc no nie? ;-)

jeszcze jakies uwagi?

#18 Gosc_Qba_*

Gosc_Qba_*
  • Gość

Napisano 13 listopad 2007 - 20:38

Dla mnie bajka, tylko wydaje mi się, że dział ogólne i wolne tematy dalej są do siebie zbliżone, i i w jednych i w drugich poruszane są równie "swobodne" kwestie. A gdyby tak zrobić z obu tych działów jeden, w celu zachowania większego porządku? To tylko taka sugestia malutka, nie żebym coś narzucał... 8-) Pozdro!

#19 Gosc_Anonymous_*

Gosc_Anonymous_*
  • Gość

Napisano 13 listopad 2007 - 23:08

Jasne prostota i jeszcze raz prostota . Zobaczcie jak zaśmiecone są inne fora rowerowe . Z wiadomych względów nie będe wymieniał jakie. :lol:

#20 koncept.drugi

koncept.drugi
  • Użytkownik
  • 31 postów
  • Skądmarzec

Napisano 15 listopad 2007 - 01:30

Ja mimo wszystko oponował bym o wyłączenie ciuchów ze sprzętu. Wszystko, wszystkim ale co ma łańcuch do szalokominiarki? : P



Dodaj odpowiedź