Skocz do zawartości


Zdjęcie

Jaka Korba 52/36?


2 odpowiedzi w tym temacie

#1 qzn

qzn
  • Użytkownik
  • 534 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 styczeń 2017 - 09:39

Szukam pomysłu na jakąś fajną korbę. Wymagania: blaty 52/36 i możliwość montażu na suporcie ITAL.

Shimano odpada. Najlepiej czarna. Obecnie mam chorusa 11s którego całkiem lubię ale przy bcd 135 nie zamontuję blatu mniejszego niż 39t. Możecie coś polecić? Przychodzi mi na myśl jedynie rotor.

 

Przy okazji, jest już jakiś konsensus odnośnie długości ramion? Przy 90 cm przekroku zawsze było 175, ale tyle nowych teorii, że zgłupiałem.



#2 1415chris

1415chris
  • Użytkownik
  • 4482 postów
  • SkądSurrey

Napisano 14 styczeń 2017 - 10:29

Haha, zanim doczytalem do konca, mialem pisac Rotor.
Do tego suportu 3D24, bo watpie zebys znalazl jakies miski z mniejszymi lozyskami, tak aby zamontowac 30mm oske.
Do tego, w tym rozmiarze masz wybor zebatek: okragle, z mniejszym owalem i z wiekszym.
Albo cos z Campy?

#3 qzn

qzn
  • Użytkownik
  • 534 postów
  • SkądWrocław

Napisano 14 styczeń 2017 - 10:44

niezbyt chcę montować coś mniej niż chorus, 5-ramienne 52/36 chyba nie występowały albo bardzo rzadko, 4 ramienne są jeszcze drogie. rotor trafia się na wtórnym za w miarę rozsądne pieniądze. rotor brzmi spoko, po prostu zastanawiam się nad alternatywami, nie lubię nie mieć wyboru :) te q-rings chciałbym spróbować, bardziej żeby pobawić się z ustawieniem FD żeby dobrze działało niż dla wpływu na jazdę ;)





Dodaj odpowiedź