Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trenażer - Prośba O Pomoc W Wyborze

trenażer nowicjusz pomoc eksperta

1 odpowiedź w tym temacie

#1 KsFPL

KsFPL
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 26 styczeń 2017 - 21:40

Witam,

 

zwracam sie do Was z prośbą o pomoc w wyborze trenażera. Nie jestem żadnym kolarzem czy zapalonym cyklistą, chce ten wysiłek potraktować jako element redukcji po cyklu na masie na siłowni :) ważę troszkę za dużo, abym mógł biegać bez zbytniego przesilania kolan i stóp, więc decyduję się na rower. Gdyby było cieplej to nie zawracałbym Wam głowy :) mam rower szosowy, który chciałbym zamontować na tym urządzeniu i po prostu pokręcić w miejscu przy jakimś filmie. Jeśli chodzi o moje doświadczenie rowerowe to od marca do września dojeżdżałem rowerem do pracy + po pracy w zależności od czasu i chęci, ogólnie było tego 50-100km dziennie. Chciałbym wydać na ten sprzęt ok 500 PLN, im mniej tym lepiej - byle mi się nie rozleciał do marca-kwietnia, kiedy już wrócę do jazdy na świeżym powietrzu. Moja waga to ok 90kg rower pewnie ma z 10 może 15. Nie zależy mi na tym, aby sprzęt był profesjonalny (z reszta nie za takie pieniądze), po prostu chciałbym, aby sie pode mną nie rozleciał i abym nie wałczył o życie próbując zachować równowagę :) Chciałbym też, abym mógł modyfikować stopię trudności - nic tak dobrze nie wpływa na palenie tłuszczu jak interwały! :) Nie pogniewam sie, gdy do opinii dołączycie linki do e-sklepów, gdyż cóż mi po świetnie zarekomendowanym sprzęcie, którego nigdzie online nie dostane :) z góry dziękuje za wszelka pomoc i przepraszam, ze temat może być zbyt ogólny, w razie czego, gdyby potrzebne były jeszcze jakieś parametry to chętnie uzupełnię moja wypowiedz! Dodam, że nigdy nie korzystałem z trenażera.

Pozdrawiam serdecznie 

Piotr



#2 tomek1234

tomek1234
  • Użytkownik
  • 23 postów

Napisano 27 styczeń 2017 - 09:07

Hej,

Osobiście poleciłbym Ci taki trenażer.

 

https://www.centrumr...lite,40306.html

Odrobine przekracza budżet, ale w zestawie masz już mate i podstawkę. Wszystko zalezy gdzie chcesz uzytkować trenażer. Jeżeli masz np garaż i nie ma znaczenia dla Ciebie hałas, czy kapiący pot to możesz poszukać samego trenażera - bez zestawu.

 

Zobacz sobie też te filmiki. Dają one troche światła na to czego można się spodziewać po różnych modelach/markach/cenach.

 

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=6QQ7zEx0zZ8

 

Pozdrawiam


  • System lubi to



Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: trenażer, nowicjusz, pomoc eksperta