Skocz do zawartości


Zdjęcie

Porada Dotycząca Zakupu B'twin Ultra 700 Af

decathlon btwin ultra 700 af

7 odpowiedzi w tym temacie

#1 mikronom

mikronom
  • Użytkownik
  • 1 postów

Napisano 29 styczeń 2017 - 10:01

Cześć, 

 

pierwszy post więc należy się przywitać. Jestem Tomek i szukam swojego pierwszego roweru szosowego. Aktualnie jeżdżę na rowerze crossowym Lazaro Integral V3. Kupowałem po taniości i nie skarżę się w tym rowerze na nic poza wagą.

 

Aktualnie Decathlon wyprzedaje końcówkę serii roweru B'TWIN ULTRA 700 AF. Cena w sklepie internetowym to 3499 zł, ale niektóre sklepy stacjonarne oferują ten rower za 3299 zł. Mam 180 cm wzrostu, długość nogi po wewnętrznej 85 cm. Według tabeli rozmiarów ze strony Decathlon'u powinienem brać M. Czy ktoś z użytkowników tego roweru mógłby się wypowiedzieć co do jego rzeczywistych rozmiarów i dopasowania do wzrostu?

 

A główne pytanie to czy opłaca się kupić ten rower w tej cenie? Czy są szanse kupienia czegoś lepszego, bardziej wytrzymałego? 

 

Interesuje mnie zakup roweru nowego lub używanego w cenie do 3500 z fakturą, lub 2800 na umowę kupna sprzedaży.

 

Z góry wielkie dzięki za pomoc



#2 Gorthin

Gorthin
  • Użytkownik
  • 252 postów
  • Skąd~

Napisano 29 styczeń 2017 - 21:24

Sam miałem Tribana 520 rozmiar M.

Mam 178-179cm wzrostu, noga około 84cm i na Tribanie jeździło mi się wygodnie. Aczkolwiek po prostu usiadłem na nim w sklepie, aby poczuć czy aby na pewno wszędzie sięgam i dam radę rower względnie ustawić.

 

Ultra 700 to na pewno ciekawa propozycja. 105 to na pewno ciekawa i dobra opcja na początek jak i już dla bardziej doświadczonego kolarza. Zarówno w Tribanie i Ultra na pewno wymieniłbym koła i siodełko, bo nie są one rewelacyjne. Siodełko może akurat podejdzie, zależy od człowieka. Ale koła nie są rewelacyjne. Sezon można potłuc, może dwa w zależności od jazdy. 

 

Przejrzyj internet i zapodaj jakieś proponowane rowery, to na pewno ktoś spojrzy i coś doradzi.



#3 Law_PL

Law_PL
  • Użytkownik
  • 13 postów
  • SkądWuWuA

Napisano 30 styczeń 2017 - 01:14

Podłączam się bo też myślę o tym rowerze. Co do rozmiaru to mogę Ci powiedzieć żebyś brał M. Mam takie same wymiary jak ty i przy testowaniu bolały mnie łokcie po 15min jazdy ze względu na wyciągnięcie. Co do ceny to podpowiem żebyś się jeszcze targował bo mają zapas ;)

Moje pytanie brzmi czy tylne koło 24 szprychy wytrzyma wagę rowerzysty 100kg?
Bo tylko ten punkt stawia pod znakiem zapytania mój zakup.

#4 Dr0zda

Dr0zda
  • Użytkownik
  • 269 postów

Napisano 02 luty 2017 - 14:14

Decathlon Bemowo rozmiar L za 2999 PLN dziś mieli !!!



#5 Law_PL

Law_PL
  • Użytkownik
  • 13 postów
  • SkądWuWuA

Napisano 02 luty 2017 - 14:37

Z tego co wiem to w Warszawie tylko L zostały. Kupiłem ostatnia M jaka była według uzyskanych info. Czekam na sezon i zobaczymy czy będę zadowolony :)

#6 muzycom

muzycom
  • Użytkownik
  • 159 postów
  • SkądWrocław

Napisano 05 luty 2017 - 22:07

Będziesz to fajne rowery są. Szczególnie za te pieniądze.

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka


  • Law_PL lubi to

#7 Kulqie

Kulqie
  • Użytkownik
  • 5 postów

Napisano 04 marzec 2017 - 09:21

Trochę odkopka, ale 

 

Zarówno w Tribanie i Ultra na pewno wymieniłbym koła i siodełko, bo nie są one rewelacyjne.

 

W tej cenie triban 540 ma koła mavica, a i ultra 700 ma oem mavici na szprychach aero - tylko że z naklejką btwin


  • Law_PL lubi to

#8 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 04 marzec 2017 - 09:57

Weź sobie rometa huragan4 na nowszej 105, przedział cenowy ten sam.


7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 




Dodaj odpowiedź



  

Również z jednym lub większą ilością słów kluczowych: decathlon, btwin, ultra 700 af