Skocz do zawartości


Zdjęcie

Zestaw Czujników Dla Tacx I Garmin


3 odpowiedzi w tym temacie

#1 Buquiet

Buquiet
  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 26 luty 2017 - 18:48

Witam

Które czujniki polecacie do bezproblemowej pracy z Tacx Flow Smart i licznikami Garmina 

Oczywiście w ANT+

kadencja

predkość 

puls

 

Co myślicie o tym?

https://www.centrumr...acx,451517.html

 

https://www.centrumr...acx,451517.html



#2 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 28 luty 2017 - 10:17

Co ja o tym myślę? Ano tylko to, że oba linki wskazują na ten sam czujnik pulsu Tacx. Można kupić znacznie taniej inny, ale jak na Tacx Ci zależy, to czemu nie... Oczywiście nie będzie działać jako kadencja czy prędkość, ale chyba masz tego świadomość? 


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect


#3 Buquiet

Buquiet
  • Użytkownik
  • 38 postów

Napisano 28 luty 2017 - 13:47

Wklei

 

Co ja o tym myślę? Ano tylko to, że oba linki wskazują na ten sam czujnik pulsu Tacx. Można kupić znacznie taniej inny, ale jak na Tacx Ci zależy, to czemu nie... Oczywiście nie będzie działać jako kadencja czy prędkość, ale chyba masz tego świadomość? 

 

Oczywiście drugi link miał być do czujnika kadencji i prędkości

Nie zależy mi  na TACX moze być cokolwiek innego, zależy mi przede wszystkim na bezproblemowej pracy ....

Kupiłem okazyjnie Garmina 520 i szukam dobrych czujników pod niego .... Ceny czujników Garmina rozwalają 



#4 Prozor

Prozor
  • Moderator
  • 8589 postów
  • SkądSulęcin

Napisano 01 marzec 2017 - 09:20

Każdy certyfikowany ANT będzie działać. Warto poszukać wysprzedażowych czujników tętna (allegro) Adidasa - na szybko widzę za 89 zł z dostawą. Ten trenażer transmituje dane mocy, prędkości i kadencji, tak więc do tego dodatkowe czujniki nie są konieczne. Na zewnątrz ewentualnie czujnik kadencji, prędkość z sygnału gps, choć stabilniej (zwłaszcza w terenie) z czujnika prędkości. Z tego sklepu co podałeś to chyba najtaniej wychodzi czujnik prędkość/kadencja Mio. Albo 2 osobne czujniki Sigmy (prędkość + kadencja), na alledrogo są poniżej 8 dych za każdy, czyli wyjdzie taniej w komplecie niż w/w kombo Mio...


Focus Izalco, Giant Trinity, Accent CX, Cube Stereo Hybrid 140 HPC Race 750

24-d4e1077f23de8150b93d6b38a42ed7c3.png Grupa Forum na Garmin Connect




Dodaj odpowiedź