Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tworzymy KOLARSKĄ DRUŻYNĘ SZPIKU


180 odpowiedzi w tym temacie

#21 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 19 kwiecień 2010 - 13:27

Również chętnie przyłączyłbym się do akcji. Jednak mam jeszcze kilka pytanek:

1) Jeżdżę głównie dla przyjemności, nie startuję w żadnych imprezach (ba, ostatnio nawet z regularną jazdą miewam problemy), ale jeśli dobrze zrozumiałem poprzednie informacje, nie byłoby to niczym "godnym potępienia", ponieważ chodzi głównie o pokazanie ludziom, że (w skrócie) temat jest warty zwrócenia na niego uwagi - czy tak? ;-)

2) Orientujecie się może, czy formularz/oświadczenie woli o wpisanie do CRNDSiKP dostępny na stronie Poltransplantu (link) trzeba koniecznie wysyłać pocztą, czy można złożyć osobiście w Al. Jerozolimskich (pytam, ponieważ to ode mnie jakieś 10 minut drogi)? Chyba, że może coś źle zrozumiałem i wpisanie do rejestru odbywa się inaczej (pomijam pobranie krwi, chodzi mi o samo "wyrażenie chęci")... Czy może w ogóle jest tak, że można wszystko załatwić od ręki, tzn. pójść, wypełnić formularz, oddać krew "i gotowe"?

3) To może nie pytanie, ale skromna uwaga dotycząca strony Drużyny Szpiku ;-) Rozumiem, że dobór kolorów jest celowy, ale przyznam, że jak wczoraj przeglądałem informacje na niej zawarte, to już po chwili obcowania z białym tekstem na czerwonym tle moje oczy zaczynały protestować ;-)

Pozdrowienia!

fs-userbar-blog-white.png


#22 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 19 kwiecień 2010 - 18:03

Pawelkepien:
ad.1. Dokładnie TAK.
ad. 2. Ja załatwiłem w Poznaniu sprawę od razu przy kolejnym oddawaniu krwi. powiedziałem, że chcę oddać krew do badań na potrzeby bazy danych niespokrewnionych dawców i tyle. Tak to było ze mną...
ad. 3. O to chodzi :mrgreen:

#23 MartaLa

MartaLa
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • SkądMazury

Napisano 20 kwiecień 2010 - 08:19

irimi, wygląda na to, że się kręci :)

#24 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 20 kwiecień 2010 - 08:29

Mowa! :mrgreen:
Jest już zgłoszonych 26 osób. Czekam jeszcze na dane dwóch osób.

#25 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 20 kwiecień 2010 - 08:54

I taki pomysł. Większość z nas ma zapewne jakiegoś znajomego, z którym czasem jeździ rowerkiem, a którego nie ma na forum. Może nie koniecznie szosowca, ale jakiegoś "górala"? Nie widzę powodów by takiej osoby nie zaprosić do Drużyny. Ja już "zgarnąłem" trzy osoby spoza forum. Rośniemy w siłę...

#26 Dorota

Dorota
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądPoznań

Napisano 20 kwiecień 2010 - 10:44

hej szpikowi kolarze
rośniecie w siłę, aż mi się buziol nie przestaje śmiać. juz pisze co i jak
robimy baże jak Rafał to dopnie Bogdan wrzuci na stronę do czlonków, słuchajcie działamy na facebooku jakby ktoś chcial. Co do koszulek, wybieramy sie do jednego a producentówmam nadzieję że uda nam się to szybciutko załatwić napiszcie prosze Rafałowi ile możecie wydac na koszulki, żebysmy wiedzieli jak negocjować. No i jesli macie pomysł np na sponsora to tez dajcie cynka. Ale fajnie, że jesteście. Jeszcze raz dzięki
Co do strony darszpiku, bedziemy ja poprawiać i męcząca czerwień się uspokoi.
Serdeczności

#27 MartaLa

MartaLa
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • SkądMazury

Napisano 20 kwiecień 2010 - 11:11

I taki pomysł. Większość z nas ma zapewne jakiegoś znajomego, z którym czasem jeździ rowerkiem, a którego nie ma na forum. Może nie koniecznie szosowca, ale jakiegoś "górala"? Nie widzę powodów by takiej osoby nie zaprosić do Drużyny. Ja już "zgarnąłem" trzy osoby spoza forum. Rośniemy w siłę...


no zgarnąłeś i mnie, a ze mną dwie osoby w promocji (z czego jedna osoba to szosowiec, druga nie, z resztą ja jestem byłym szosowcem...) :-D

#28 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 22 kwiecień 2010 - 12:57

Hough!
Nasze nazwiska pojawiają się już stopniowo na stronie Drużyny Szpiku . Niektóre osoby maja już swoje profile (Sly - bombowe zdjęcie :mrgreen: ).
Jeśli coś z waszym profilem będzie nie tak, to zgłaszajcie uwagi do admina strony Drużyny.: [email protected]

#29 moly

moly
  • Użytkownik
  • 296 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 kwiecień 2010 - 13:15

Którzy to "nasi"?

#30 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 22 kwiecień 2010 - 13:20

Ep.. No właśnie. Może zaproponuję by "naszych" wyróżnić...

#31 moly

moly
  • Użytkownik
  • 296 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 kwiecień 2010 - 13:28

Może po prostu założyć nowy rozdział? VIP-y, biegacze, kolarze. Ciekawe, gdzie wtedy Irimi się umieści :> ;)

#32 Gosc_Chester_*

Gosc_Chester_*
  • Gość

Napisano 22 kwiecień 2010 - 19:05

Ja też jestem ZA, by rozdzielić VIP-ów, biegaczy i kolarzy - będzie lepszy pogląd na proporcje, a i ludzie będą wiedzieć kto jest kto :)

#33 Dorota

Dorota
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądPoznań

Napisano 22 kwiecień 2010 - 21:28

irimi się podzieli, nie nie wrzucimy go do vipów

#34 Dorota

Dorota
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądPoznań

Napisano 27 kwiecień 2010 - 12:10

cześć
na stronie darszpiku już jest osobny dział kolarze - zakładka czlonkowie, jutro rano razem z Maciejem jade do producenta odzieży mam nadzieję że uda nam się czegoś dowiedzieć zdam Wam relację serdeczności

#35 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 27 kwiecień 2010 - 16:57

Dobra robota, dzięki :-) A właśnie miałem dziś pisać, czy coś ruszyło z koszulkami ;-) Powodzenia w takim razie!

fs-userbar-blog-white.png


#36 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 28 kwiecień 2010 - 11:02

ad. 1. Mam zrobioną listę kolarzy, którzy mogliby być VIPami Kolarskie Drużyny Szpiku. Oczywiście lista jest otwarta, a znajdujące się tam nazwiska, to kolarze, którzy mnie i Maciejowi przyszli do głowy.
Kto chciałby zając się wyszukiwaniem kontaktów do tych (i innych) osób, to proszę o odzew.
ad.2. Zaczynam poszukiwania kontaktów.
ad 3. Kto jest dobry w Corelu to może spreparuje logo?
Skeebal, widzę, że działacie ostro. Super!
Przyłączam się do prośby Skeeballa, by wspólnie ruszyć punkty 1, 2 i 3.

#37 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 28 kwiecień 2010 - 22:55

Co do kontaktów z kolarzami/organizatorami - twórcą jednej ze stron o kolarstwie - naszosie.pl - jest maro, który pisuje również na forum - może do niego by się odezwać - podejrzewam, że ma jakieś tzw. "dojścia" ;-) A swoją drogą miałem z nim okazję raz (tak, aż raz ;-)) wspólnie pokręcić - sympatyczny gość, więc myślę, że nie byłoby problemu. No ale nie chcę się tu za nikogo wypowiadać, ot taki pomysł ;-)

fs-userbar-blog-white.png


#38 Dorota

Dorota
  • Użytkownik
  • 17 postów
  • SkądPoznań

Napisano 05 maj 2010 - 21:58

Chciałam Wam napisać, że bardzo się cieszę, że jesteście, ot taki nowy powiew.
Koszulki piękne
jakby co przyjadę kibicować do Leszna
a w najbliższy piątek 7 maja w Poznaniu na Pl.Wolności odbędzie się kolejna akcja Krewni Euro, będziemy mieli stoisko zapraszam i można ZAREJSTROWAĆ SIĘ DO BANKU DAWCÓW SZPIKU

#39 MartaLa

MartaLa
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • SkądMazury

Napisano 06 maj 2010 - 12:32

Droga Braci Kolarska.
Zakładam, że wśród nas są słuchacze radiowej "Trójki" i nazwisko Sytner, Henryk Sytner nie jest obce. A jeśli jest, to już wyjaśniam, że pan Henryk Sytner jest popularyzatorem nie tylko czynnego wypoczynku jako takiego, ale wypoczynku na rowerze właśnie.

Co roku 'Trójka' organizuje radiową akcję sportowo-rekreacyjną "Wakacje na dwóch kółkach" dla dzieci i młodzieży szczegóły tu >KLIK .
Może warto by było rzeczonego redaktora zainteresować Kolarska Drużyną Szpiku? A może młodzież zechce wziąć udział, bo mnie wiek młodzieżowy opuścił wiele lat temu...

#40 Gosc_wonka2805_*

Gosc_wonka2805_*
  • Gość

Napisano 11 maj 2010 - 12:54

szanowni koledzy i koleżanki,

po dość długiej nieobecności zarówno na forum jak i na szosie - powracam i co widzę?? piękna inicjatywa - gratuluję szybkości działania! do kogo ma trafić moje zgłoszenie do drużyny? Z dumą będę szlifować formę na tyskich i bielskich trasach odziana w koszulkę Drużyny Szpiku!

pzdro,
Iwona



Dodaj odpowiedź