Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tworzymy KOLARSKĄ DRUŻYNĘ SZPIKU


180 odpowiedzi w tym temacie

#61 MartaLa

MartaLa
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • SkądMazury

Napisano 31 maj 2010 - 06:22

irimi,
Witam.
Mam pytanie czy można jeszcze się dopisać do Drużyny. Czy rekrutacja jest już zakończona. Byłem w Lesznie i jadę na 100% do Choszczna.
Pozdrawiam.


Maniu, rekrutacja będzie trwała tak długo, jak długo potrzebne będą przeszczepy szpiku. Każdy i zawsze na pewno będzie mile widziany. Prawda irimi?

#62 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 31 maj 2010 - 07:13

Mowa! :mrgreen: Maniu już do Ciebie piszę na prive'a co trzeba zrobić.

#63 woody

woody
  • Użytkownik
  • 1415 postów
  • Skądłódź

Napisano 31 maj 2010 - 21:42

Dobry pomysł z koszulką dla Sylwka. Mógłby zapozować z nią do zdjęcia, które potem pojawiłoby się w mediach.



Tylko pierw lepiej go zapytać :) pewnie jakiś kontakt do neigo jest na blogu

u2250y2014v3.gif


#64 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 02 czerwiec 2010 - 12:13

Jest sprawa.
Fajnie by było, gdybyśmy byli nieco bardziej widoczni na stronie Drużyny. Zatem:
1. Może ktoś zebrać do kupy najbliższe imprezy w których wystartują członkowie Drużyny? Wiem, że najbliższa taka impreza już w następny weekend. Nie wszyscy członkowie Drużyny są tutaj forowiczami, ale Ci, którzy są niech piszą w tym wątku o swoich najbliższych planach. To info następnie dobrze by było wysłać do Bogdana ([email protected]) a on wstawi je na stronę.
2. Może ktoś napisze krótką relację z Leszna, swoje osobiste wrażenia? Przydałaby się też relacja z jakiegoś treningu na Obornickiej. Oczywiście damy to na stronę Drużyny. Dokładajcie fotki, itp.

W piątek lub poniedziałek zamawiam kolejna partie koszulek, bo uzbierało się znowu ok. 8 zamówień. :mrgreen:

I link do TELEDYSKU DRUŻYNY

#65 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 02 czerwiec 2010 - 13:21

Jeszcze jedno. Na stronie Drużyny w naszym dziale warto by było dać jakiś kącik porad odnośnie sprzętu rowerowego, bardzo ogólnie, oraz na temat treningu kolarskiego. Kilka ogólnych zasad, jakieś porady praktyczne... Jakiś doświadczony kolarz (takich tu nie brakuje) mógłby się tego podjąć.

#66 Travis199

Travis199
  • Użytkownik
  • 36 postów
  • SkądRadomsko

Napisano 07 czerwiec 2010 - 08:12

Jestem pod wielkim wrażeniem działalności Drużyny Szpiku. Dzisiaj rano włączyłem TVN a tam na kanapie siedzą reprezentanci Drużyny Szpiku i udzielają wywiadu. Jak tak dalej pójdzie to będziemy rozpoznawalni w całej Polsce. SUPER i oby tak dalej. pozdrawiam :)

#67 tresor

tresor
  • Użytkownik
  • 131 postów
  • Skądkrk

Napisano 08 czerwiec 2010 - 11:09

http://www.wykop.pl/...-uratuje-zycie/

Robi się 'zamieszanie' wokół szpiku ! ;D

#68 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 09 czerwiec 2010 - 18:24

Hough!
Na stronie Drużyny pojawiła się RELACJA Pawła Szatkowskiego z I Śląskiego Maratonu Rowerowego. Zapraszam do lektury. :-D
PS. Jutro odbieram kolejną partię koszulek.

#69 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 12 czerwiec 2010 - 14:00

Spraw "okołodrużynowych" zaczęło gwałtownie przybywać. Jest sporo pomysłów.
Oto kilka z nich:
- wyścig Drużyny Szpiku - na początek czasówka na poligonie, za jakiś czas kryterium uliczne...,
- start honorowy członków Drużyny na czele wyścigu (Maciej proponuje Rybnik),
- broszura informacyjna, plakat(!) fotką Kolarskiej Drużyny Szpiku (pomysł Thoriana), który mógłby trafić do sklepów i serwisów rowerowych, broszury na ladę sklepową czy rozdawane na imprezach rowerowych...

Pomysłów jest więcej (np. bidony), trzeba by siąść i pogadać. Oczywiście wszystko do realizacji w rozsądnych terminach, bo lepiej dać sobie czas i zrobić coś porządnie albo wcale. Na razie tylko wstępne rozmowy, co kto może wziąć na siebie, ogólny plan działania.

Może w następna sobotę umówimy się na trening połączony ze spotkaniem?
Np. Spotkamy się o 10.00 na Obornickim. Przejedziemy przez poligon do Biedruska. Tam jest (była?) taka knajpka przy drodze na poligon. Siądziemy przy stole i najważniejsze sprawy obgadamy. Potem możemy wsiąść na rowery i pokręcić jakieś pętle albo poligon, ale lepiej pętle, by nas widzieli :mrgreen: Jeśli będzie fatalna pogoda, to zapraszam do siebie - miejsca wystarczy także na izotoniki w lodówce :mrgreen:

#70 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 13 czerwiec 2010 - 20:26

Jeszcze jedno. Do Drużyny zaprosiłem Pana Jacka Orłowskiego. Po prawdzie, to gdybym nie zamówił u niego roweru, i w tym jeżdżeniu się nie zabujał, to by Drużyny nie było...
Odpowiedź Pana Jacka bardzo mi się spodobała: "Wchodzę w to." :mrgreen:

#71 p

p
  • Użytkownik
  • 56 postów
  • SkądWadowice

Napisano 13 czerwiec 2010 - 20:32

Czyli niedługo powstaną ramy sygnowane logiem Drużyny Szpiku? ;)

#72 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3204 postów
  • SkądPoznań

Napisano 13 czerwiec 2010 - 21:04

Ja za rok planuję ;-)

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#73 MartaLa

MartaLa
  • Użytkownik
  • 16 postów
  • SkądMazury

Napisano 15 czerwiec 2010 - 19:29

Niesamowite jak to wszystko się rozwija :)

Tylko jakoś tak daleko ode mnie do tych wszystkich wydarzeń... :-(

A jak już coś dzieje się na Mazurach, to mnie jakieś zobowiązania 'zawodowo- naukowe' trzymają i nie pozwalają na uczestnictwo...
Kurcze, zazdroszczę Wam.

#74 Gosc_Chester_*

Gosc_Chester_*
  • Gość

Napisano 15 czerwiec 2010 - 22:30

Ależ tu chaos się robi w tym temacie.
Nie można by było zrobić osobnego działu dla Kolarskiej Drużyny Szpiku i tam zamieścić odpowiednie tematy typu "koszulki i spodenki", "wspólne spotkania", "podejmowane działania"?
Prośbę motywuję tym, że inicjatywa jest już zaawansowana i przydałoby się ogarnięcie, swego rodzaju awans na forum.

#75 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 16 czerwiec 2010 - 11:07

Niezła myśl chester, ale to już w gestii admina i moderatorów. Ale i tak jakoś dajemy radę ;-)

#76 maciej1986

maciej1986
  • Użytkownik
  • 3267 postów
  • SkądPoznań

Napisano 16 czerwiec 2010 - 17:17

To już gestia tylko admina, ja w tylko mogę poprzeć tę ideę. Trzeba się zwrócić do Malika aby nam subforum wydzielił.


#77 Malik

Malik
  • Administrator
  • 2523 postów
  • SkądZielona Góra

Napisano 17 czerwiec 2010 - 11:21

Irimi, do dzieła ;-)

#78 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 17 czerwiec 2010 - 12:04

Jak widzicie napisałem do Malika i szefostwo forum okazało się bardzo przychylne Drużynie, za co serdecznie dziękuję! :mrgreen:
Postaram się na dniach zacząć porządkowanie i pogrupowanie wpisów w tematy.
Pysznie! :-D

#79 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 17 czerwiec 2010 - 15:47

Hohoho, no to dostaliśmy własny kąt, dzięki Malik ;-) Jedna uwaga co do miejsc, w których można się rejestrować (oddać krew) - w Warszawie "aktualny" jest na razie tylko Wojskowy Instytut Medyczny na Szaserów - tego dowiedziałem się pod koniec kwietnia w Poltransplancie i tam też oddałem krew. Dzwoniłem na początku czerwca do Poltransplantu żeby zapytać, czy zostałem wpisany do rejestru, ale ponoć wyników z Szaserów jeszcze nie przesłano. Zadzwonię na początku lipca... ;-)

fs-userbar-blog-white.png


#80 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 22 czerwiec 2010 - 15:47

Pan Piotr z Nowatexu będzie promował Drużynę na najbliższych imprezach rowerowych! Zrobią flagę, która będzie nas reklamowała stojąc pomiędzy flagami Nowatexu. Do tego przekażę nasze broszury, które będą dostępne dla uczestników maratonów. Wchodzimy w ten sposób w świat MTBowców. Czym prędzej trzeba pomyśleć o broszurach Drużyny, na której będzie choć jedno zdjęcie kolarzy. Do rozdawania na imprezach rowerowych, w sklepach itp.
Kręci się (nomen omen) :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Maciej wpadł na genialny pomysł, by zrobić Sztafetę Drużyny Szpiku dookoła Polski. Myślę by w tej sztafecie połączyć siły biegaczy i kolarzy. Kolarze mogliby pokonywać odcinki pomiędzy miastami, zaś biegacze w miastach. Na niektórych odcinkach można by to robić wpólnie. To by scaliło drużynę i poniosło nas bardziej w świat. :-)
Pomysł oczywiście wymaga czasu na organizację, ale ja uważam, że jest rewelacyjny!



Dodaj odpowiedź