Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tworzymy KOLARSKĄ DRUŻYNĘ SZPIKU


180 odpowiedzi w tym temacie

#161 Gosc_88orange_*

Gosc_88orange_*
  • Gość

Napisano 05 marzec 2011 - 19:11

Cały temat bardzo mi się podoba, nie tylko kręcić pedałami ale przestać być bezimiennym na trasie.
Czy znajdę gdzieś wykaz członków (bez danych osobowych), z podziałem na regiony w kraju, razem raźniej a cel wciąga, pochłonięty pracą i rowerem w Olsztynie nie prędko będę, ale jakiś kontakt z Lubuskiego to chętnie.

#162 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 05 marzec 2011 - 22:26

Hej.
Tu LISTA KOLARZY. Drużyna nie ma jakiejś swojej "lokalizacji". Prześledź inne wątki tu na forum dotyczące Drużyny, zajrzyj na stronę główną fundacji DAR SZPIKU , to będziesz dokładnie wiedział. Zapraszam do Drużyny!
Pozdrawiam!

#163 Gosc_88orange_*

Gosc_88orange_*
  • Gość

Napisano 06 marzec 2011 - 10:51

Dziekuję za wstępne informacje, przeczytałem wszysto zarówno pobieżnie jak i ponownie z dużym zainteresowaniem, moje córki na studiach w ramach WF-u mają zajęcia z rowerem (turystyka,rekreacja), również podłapały temat, zapoznałem się z listą członków, jakoś wcześniej mimo poszukiwań nie mogłem na nią trafić, napewno ułatwi mi to kontakt, teraz na rower by w razie czego za ostatniego nie robić, potem na spokojnie przejrzę lokalizacje, tak na marginesie to Lubuskie jest trochę w plecy w imprezach rowerowych, no może poza Piekłem Przytoku.

#164 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 08 czerwiec 2011 - 10:39

Prośba w imieniu szefowej.
Osoby które nie mają swoich zdjęć w profilu na stronie Drużyny proszę by wysłały fotki do Bodzia: [email protected]
Dzięki!

#165 moly

moly
  • Użytkownik
  • 296 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 lipiec 2011 - 11:35

Zapraszamy jutro na Tor Poznań o godz. 18 na spotkanie Kolarskiej Drużyny Szpiku połączone z pamiątkowym zdjęciem grupowym.

#166 MaciejBrace

MaciejBrace
  • Użytkownik
  • 21 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 lipiec 2011 - 22:59

Witam

W jakimś konkretnym miejscu, czy trzeba będzie szukać po całym torze ?

MaciejBrace

#167 moly

moly
  • Użytkownik
  • 296 postów
  • SkądPoznań

Napisano 06 lipiec 2011 - 23:13

Zapraszamy w poniedziałek na Tor Poznań o godz. 19 na spotkanie Kolarskiej Drużyny Szpiku połączone z pamiątkowym zdjęciem grupowym.


Jutro niestety tor czynny dla nas tylko od 15 do 16:30, co pewnie mało komu pasuje.

Spotkajmy się przy wieży startowej.

#168 zorrospecialized

zorrospecialized
  • Użytkownik
  • 171 postów
  • SkądLubin

Napisano 08 lipiec 2011 - 15:21

Witam u nas w zakładzie tzn KGHM powstała górniczo-hutnicza drużyna szpiku.

#169 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 08 lipiec 2011 - 17:21

Wiemy Zorro, wiemy :-) INFO

#170 zorrospecialized

zorrospecialized
  • Użytkownik
  • 171 postów
  • SkądLubin

Napisano 09 lipiec 2011 - 18:16

o widzisz a ja nie widzialem tego

#171 charles7310

charles7310
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • SkądPoznań/Brunssum

Napisano 18 lipiec 2011 - 08:32

....witam wszystkich...... kochani robicie kawał dobrej roboty, której nie można w żaden sposób zmaterializować......ano więc siadłem pomyślałem i wymyśliłem, że skoro i tak wożę swoje szanowne cztery literki na siodełku bez celu i hej byle naprzód postanowiłem do Was dołączyć....na rowerku dosłownie od niedawna ale czuje, ze to jest to ......mam wielką ochotę i ambicję spróbować swoich sił w maratonach i w ten sposób propagować szczytną ideę .....wiadomo, że ochotą i ambicja to jedno a życie piszę najróżniejsze scenariusze.... na dzień dzisiejszy zaciskam zęby i ostro kręcę kółkami żeby forma pozwoliła na początek zaliczyć dystans MINI ........niestety co dobre szybko się kończy i za dwa dni koniec sielanki czyt. urlopu i powrót do pracy a co za tym idzie czasu będzie mniej ale na Maltę blisko a w weekend na drogach spokojniej więc pewnie wyskoczę na 3-4 godzinki pokręcić.... może na początek tyle ......serdecznie pozdrawiam i mam nadzieję dołączyć do Was jak najszybciej...

#172 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 20 październik 2011 - 12:21

Hej tam! GŁOSOWAĆ!!!

#173 Jacek 62

Jacek 62
  • Użytkownik
  • 45 postów
  • SkądStargard Szczeciński

Napisano 20 październik 2011 - 13:51

Hej tam! GŁOSOWAĆ!!!

Zrobione !!!! pozdrawiam wszystkich :->

#174 charles7310

charles7310
  • Użytkownik
  • 224 postów
  • SkądPoznań/Brunssum

Napisano 20 październik 2011 - 18:57

Hej tam! GŁOSOWAĆ!!!


jo tyż......pozdrawiam

#175 pawelkepien

pawelkepien
  • Użytkownik
  • 719 postów
  • SkądWarszawa

Napisano 20 październik 2011 - 21:27

+1 ;-)

fs-userbar-blog-white.png


#176 garenge

garenge
  • Użytkownik
  • 862 postów
  • SkądPoznań/Inowrocław

Napisano 20 październik 2011 - 21:43

poszło

Grube kolarstwo, BMI fighter :)


#177 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 16 styczeń 2012 - 18:17

W tym roku można wspierać Drużynę 1% odpisu od podatku:
Dołączona grafika

No i gratulacje dla wszystkich członków Drużyny, bo w 2011 roku zarejestrowano 37695 (!!!) potencjalnych dawców szpiku w Centralnym Rejestrze Niespokrewnionych Dawców Szpiku i Krwi Pępowinowej, do czego na pewno swoja mała cegiełkę dołożyliśmy :-D

#178 danek

danek
  • Użytkownik
  • 608 postów
  • SkądKoszalin

Napisano 29 styczeń 2012 - 19:42

No i ja dołaczyłem się do was :D , bo nosiłem się z zamiarem od października :D
Pierwszy raz usłyszałem o inicjatywie na półmaratonie w Koszalinie.
Tu startowała biegowa drużyna i było to mocno nagłośnione i tak sobie pomyślałem, że skoro teraz więcej jeżdżę niż biegam to przyłączę się do was. :D

Ktoś wcześniej w postach wpadł na pomysł , aby popilotować bieg maratoński, skoro biegacze też wspierają akcję warto połączyć siły. W tym roku kolega organizuje maraton nocny i myślę , zgodziłby się na takie coś tymbrdziej , że impreza jest mocno medialna .
Tyle , że jest to nocny bieg i nie wiem czy wam to pasuje :D Pomysł biegu jest dosyć fajny nazywa się nocna ściema i jest przestawiony czas podczas biegu na czas zimowy i życiówki o godzinę lepsze :D dla zainteresowanych link : http://www.nocnasciema.com/

Plan na ten rok, żeby wspierać akcję podczas treningów oraz Świnoujście 19 maja br. i w Kołobrzegu oraz na Mondovelo we Francji w lipcu gdzie jednocześnie chętnie wystartuję w tym stroju , bo barwy narodowe i akcja jest mi bliska :D

#179 Gosc_Rzysko_*

Gosc_Rzysko_*
  • Gość

Napisano 13 luty 2013 - 14:02

Czy "Kolarska Drużyna Szpiku" jest klubem ?
Domniemam iż możemy być stowarzyszeniem kultury fizycznej, ale czy mamy to prawnie uregulowane ?

Nie wiem czy mogę wpisać nas' w wnioskach do RZKol-u i PZKol-u (§9./10.)

9.Przynależność klubowa Wnioskodawcy : nazwa K.S ......... /Drużyna Szpiku/
10.Adres Klubu Sportowego Wnioskodawcy : ........../Adres etc. .../

Myślę że dobry temat, jak już tworzymy to wszystkie aspekty ;-)

#180 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 09 grudzień 2013 - 15:47

Tadam!
http://supermaratony.org/?p=5693


  • maciej1986 lubi to



Dodaj odpowiedź