Skocz do zawartości


Zdjęcie

Trek Emonda S5 Vs Eddy Merckx Milano 72


23 odpowiedzi w tym temacie

#21 Cyklo Ziutek

Cyklo Ziutek
  • Użytkownik
  • 1050 postów
  • SkądPuławy

Napisano 09 marzec 2017 - 12:22

... Tak jak Trek, Giant ma również na tylnym trójkącie miejsce na czujnik ANT+ - rozwiązanie przyjemne ale wychodzi dość drogo.

Wszystkie podzespoły kupujesz oddzielnie. Czyli nadajnik Bontragera powinien pasować do Mio (chyba). Jest wygoda i trochę schodzimy z kosztów.



#22 haem

haem
  • Użytkownik
  • 48 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 21:05

Prestiżem bym się nie przejmował, Włosi jeżdżą na Giantach (trafiłem na kilka takich filmów na YT, jak zastanawiałem się nad Propelem). Natomiast jak przejrzysz amerykańskie fora, to zobaczysz, że co najwyżej Spec - a konkretnie S Works, a to już inna półka cenowa, może liczyć na trochę większe poważanie, ale nawet gdyby, to kto by się tym przejmował ;).

#23 LuckyLuk

LuckyLuk
  • Użytkownik
  • 645 postów

Napisano 09 marzec 2017 - 21:33

No tak, dlatego mam 2 Gianty :) I choć to modele ze średniej półki to kiedyś, jak wyjechałem na górę to 3 panów w średnim wieku których suma wartości rowerów była niższa niż mojego MTB podsumowała komentarzem - no są lepsze rowery :) 

Ale to problem postkomunistycznych krajów. Zauważyłem że np. w US też jest sporo Giantów i na forach sobie je cenią. 

 

Wszystkie podzespoły kupujesz oddzielnie. Czyli nadajnik Bontragera powinien pasować do Mio (chyba). Jest wygoda i trochę schodzimy z kosztów.

No niby tak ale jeśli weźmiemy koszta to wychodzi mało ciekawie. Czujnik ANT+ ze 150PLN, do tego licznik, który obsługuje ANT+. W sumie fajnie, że czujnik kadencji i prędkości jest ukryty ale za cca. 230 PLN jest nowa sigma 16.16 CAD. Nie wiem jczy poza wpasowaniem w ramę jest jakaś wygoda osobnego czujnika ANT+



#24 Cyklo Ziutek

Cyklo Ziutek
  • Użytkownik
  • 1050 postów
  • SkądPuławy

Napisano 09 marzec 2017 - 22:28

...

No niby tak ale jeśli weźmiemy koszta to wychodzi mało ciekawie. Czujnik ANT+ ze 150PLN, do tego licznik, który obsługuje ANT+. W sumie fajnie, że czujnik kadencji i prędkości jest ukryty ale za cca. 230 PLN jest nowa sigma 16.16 CAD. Nie wiem jczy poza wpasowaniem w ramę jest jakaś wygoda osobnego czujnika ANT+

Jak nie chcesz wydawać kasy, a jesteś posiadaczem telefonu z ANT+ (np Samsung S5), to IpBike rozwiązuje problem. Jedyny zakup to tylko nadajnik ANT+. 





Dodaj odpowiedź