Skocz do zawartości


Zdjęcie

Starty, treningi, wspólne imprezy rowerowe


1154 odpowiedzi w tym temacie

#41 - MC -

- MC -
  • Użytkownik
  • 106 postów
  • SkądMiędzyrzecz

Napisano 18 maj 2010 - 17:13

W moich planach startowych na ten sezon nie przewidywałem tych imprez , ale kto wie może przyjedziemy z ekipą z Międzyrzecza. 8-) Kto wie może wszyscy w jednakowych charakterystycznych dla D.Sz. koszulkach.

u3181y2018v3.gif


#42 pawel1983pl

pawel1983pl
  • Użytkownik
  • 103 postów
  • SkądJastrzębie-Zdrój

Napisano 19 maj 2010 - 20:33

Koszulka doszła, świetna robota! Teraz można się pokazać w Radlinie 29 maja ;-).
Fajnie jakby jeszcze do tego były spodenki i bluza :-D.

Pozdrawiam.

#43 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 19 maj 2010 - 20:40

Hough!
Miejsce. Troszkę powęszyłem w kwestii obozu kolarskiego. Znajoma pracuje w ośrodku rekreacyjnym "Zacisze" w Złotowie (ok. 40km na północny wschód od Piły). Na początku sierpnia będę tam na obozie aikido, i to po raz enty, więc miejsce znam dość dobrze.
Nocleg. Pokój dla 3 osób 120zl na dobę. Jest to w zasadzie pokój 2 osobowy z rozkładanym fotelem, na którym śpi 3 osoba. Jest wygodnie. Na obozach aikido mamy 5 godzin treningów dziennie, więc dobry sen jest nam potrzebny, i spokojnie się w tym wysypiamy.
Wyżywienie. Na miejscu można w knajpce zjeść obiad, ceny są niewygórowane. Śniadanie czy kolację też można sobie zjeść w knajpce, ale ja akurat wolę w śniadania i obiady bawić się sam. Jest oczywiście taka możliwość (ja zawsze zabieram czajnik i mikser do sportowych koktajli :mrgreen: ), by sobie spokojnie przygotować śniadanie czy kolację w pokoju.
Rekreacja. 30 metrów od ośrodka jest plaża strzeżona. Jest boisko lekkoatletyczne. Niedaleko lasy, można też łowić rybki. Na miejscu bar ;-) Do centrum jest piechotą niecałe 2km.

Trasy kolarskie - rzecz najważniejsza. To Wielkopolska więc płasko. Osobiście znam trasę na Piłę (ok. 40km). Asfalt dobry, ruch umiarkowany. Tylko w Krajence brukowany odcinek ok. 500m (takie małe Roubaix :mrgreen: )
OGÓLNA MAPKA
Jak widać można też robić pętlę przez Krajenkę na Piłę i później na Jastrowie. Na 11 należy jednak spodziewać się większego ruchu.
Można też uderzać w kierunku na Kujan i Więcbork (do Kujana ruch mały, a asfalt dobry. Trasy raczej płaskie, ale popytam znajomych miejscowych czy są jakieś miejsca z podjazdami.

Termin: na dziś miejsce jest po 21 sierpnia, bo wcześniej są same obozy sportowe. Ja się w każdym razie wybieram tam w 1 tydzień sierpnia na obóz aikido, a później tak czy siak, od tego 21-ego zabieram dziewczynę i szosówkę (albo raczej szosówkę i dziewczynę :mrgreen: ) i od tego 21 sierpnia na 5-7 dni tam pojadę.

Jeśli ktoś byłby chętny, to dawajcie znać.

#44 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3200 postów
  • SkądPoznań

Napisano 20 maj 2010 - 22:10

Ze Złotowa jest żabi skok do :mrgreen: Bagdadu :mrgreen: , tuż koło Wyrzysku.
Jak tam Będziesz to fota pod tą tablicą jest obowiązkowa. :!:

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#45 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 21 maj 2010 - 11:29

Dziś zamówiłem koszulki w Nowatexie. Jeśli ktoś jeszcze się zdecyduje, to proszę dać znać, bo do poniedziałku mogę jeszcze rozszerzyć zamówienie. Mają być gotowe na środę.
Pan Piotr z Nowatexu poinformował mnie jeszcze o takiej oto IMPREZIE organizowanej przy udziale jego Firmy i Radia Merkury. Co prawda lista jest zamknięta, ale myślę, że ktoś z Drużyny mógłby się tam wkręcić. Jeśli ktoś z drużyny nie planuje treningu na ten dzień, to mógłby wskoczyć na rowerek (treckingowy, crossowy lub górski) i zabrać się na imprezę. W sobotę mam zamiar potrenować, w niedzielę, zresztą też, ale chyba mimo wszystko ten wyjazd też wcisnę do planu dnia.

#46 ROZMIAR

ROZMIAR
  • Użytkownik
  • 3200 postów
  • SkądPoznań

Napisano 21 maj 2010 - 13:50

Na rajdzie merkurego zawsze tak było, że więcej osób uczestniczyło niż było miejsc. Reszta nie ma po prostu zapewnionych jakiś tam dodatków no i może się nie załapać na jedzenie :-P

7602ede9d85aa0ebmed.png
 
Więcej satysfakcji daje dobra forma niż dobry sprzęt.

logo_phpBB.gif

 
 


#47 tresor

tresor
  • Użytkownik
  • 131 postów
  • Skądkrk

Napisano 22 maj 2010 - 10:31

Dziś w Krakowie na rynku można się zapisać do bazy dawców szpiku, tzn tam krew biorą itd. ;D

http://www.zdrowie.s...-krwi,8861.html

#48 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 22 maj 2010 - 16:06

O żesz... D..a blada, mam jutro zajęcia w środku dnia i na rajd jednak nie pojadę. A szkoda, bo była okazja nieco popromować Drużynę :-?

#49 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 30 maj 2010 - 12:19

Wczoraj Kolarska Drużyna Szpiku zadebiutowała na oficjalnej imprezie, jaka był V Leszczyński Maraton Rowerowy!

Oficjalnie wystartowało nas 6 zawodników, więc jak na debiut liczba całkiem przyzwoita, by nie powiedzieć imponująca. :mrgreen: Cała impreza była przepyszna. Warunki pogodowe dopisały, bardzo miła atmosfera - duch sportowej rywalizacji nie przysłaniał ludziom radości jazdy. Do tego wspaniałe widoki, sympatyczni kibice na trasie i asfalt dobrej jakości. Pierwszy raz startowałem w takiej imprezie i całość zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie.

Na koniec spora niespodzianka, ponieważ... Kolarska Drużyna Szpiku została wyróżniona przez Organizatorów Maratonu! Widać, że nasza idea, nasz pomysł bardzo przypadł im do gustu, a dzięki temu wyróżnieniu byliśmy jeszcze bardziej widoczni i trafiliśmy do świadomości kolarskiej rodziny.
Serdeczne dzięki wszystkim za udział w imprezie i do zobaczenia na kolejnej!

Mały fotoreportaż:
fot.1, fot.2, fot.3, fot.4, fot.5, fot.6, fot.7, fot8., fot.9, fot.10 :mrgreen:

#50 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 30 maj 2010 - 19:01

Gdyby ktoś nie widział w temacie maratonu, to dodam film z maratonu, gdzie wspominam o Drużynie i tutaj: oto ON. :mrgreen:

#51 pawel1983pl

pawel1983pl
  • Użytkownik
  • 103 postów
  • SkądJastrzębie-Zdrój

Napisano 02 czerwiec 2010 - 22:40

Witam.
29-30.05.2010 odbył się I Slaski Maraton Rowerowy ,to była pierwsza impreza tego typu na której byłem i nie żałuje :-) . Startowałem w koszulce DRUŻYNY SZPIKU oczywiście ;-).
Fot1 Fot2

Następna impreza w której będę brał udział to Pętla Beskidzka mam nadzieje ,że nie będę sam ;-)

Pozdrawiam
Paweł

#52 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 11 czerwiec 2010 - 12:20

Musze jeszcze porozmawiać o cenie spodenek z Panem Piotrem. Mam nadzieję, że będzie niższa od "standardowej". Ja kupię tak czy siak...

Jeszcze raz proszę byście podali swoje plany startowe. Mam na razie zanotowane 3 imprezy z udziałem Drużyny:
12 czerwca 2010 – V Choszczeński Maraton Rowerowy „Pętla Drawska”
19 czerwca 2010 – Mistrzostwa Polski Masters Piekoszów (?) - nie ma jeszcze potwierdzenia.
26 czerwca 2010 – IX Gorzowski Maraton Rowerowy
10 lipca 2010 – „Pętla Beskidzka”, Istebna.
Ja planuję wystartować w Łobzie 24 lipca i być może tydzień wcześniej w Kluczborku.

Jeśli braliście udział w jakiejś imprezie rowerowej czy choćby treningu, napiszcie swoje relacje, kilka zdań, wasze odczucia. Przesyłajcie do mnie, zredagujemy w miarę potrzeby i damy na stronę Drużyny. Się dzieje!

#53 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 11 czerwiec 2010 - 16:23

Nie no w Piekoszowie mam nadzieję że się ktoś pojawi z drużyny szpiku. ;-)

#54 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 12 czerwiec 2010 - 13:28

Rozmiar - dzięki, myślę, że to znacznie ułatwi sprawę.
Jeśli ktoś się decyduje na spodenki, niech pisze na prive'a. Najlepiej podawajcie rozmiar spodenek plus wzrost i szerokość/obwód w pasie na wszelki wypadek.

Imprezy w których pojawią się słynne już czerwone koszulki Kolarskiej Drużyny Szpiku:
12 czerwca 2010 – V Choszczeński Maraton Rowerowy „Pętla Drawska”
19 czerwca 2010 – Mistrzostwa Polski Masters Piekoszów
26 czerwca 2010 – IX Gorzowski Maraton Rowerowy
10 lipca 2010 – „Pętla Beskidzka”, Istebna
21 sierpnia 2010 – V Kołobrzeski Maraton Rowerowy
18 września 2010 – Maraton Rowerowy „Liczyrzepa”, Karpacz.

Oczywiście lista nie jest zamknięta i wkrótce się powiększy :mrgreen:

#55 Gosc_intel action_*

Gosc_intel action_*
  • Gość

Napisano 15 czerwiec 2010 - 19:38

irmi będzie ktoś z waszej drużyny szpiku na mistrzostwach polski w cK

#56 Marras

Marras
  • Użytkownik
  • 100 postów
  • SkądGryfino

Napisano 15 czerwiec 2010 - 20:36

tu mozna sie pokazac: www.tourdepologneamatorow.pl

#57 woody

woody
  • Użytkownik
  • 1415 postów
  • Skądłódź

Napisano 15 czerwiec 2010 - 21:03

Ja będę jechał z dziewczyną pętle Beskidzką :)

u2250y2014v3.gif


#58 irimi

irimi
  • Użytkownik
  • 839 postów
  • Skądże znowu?

Napisano 15 czerwiec 2010 - 21:24

...mistrzostwach polski w cK

Intel nie bardzo wiem o co pytasz... Sprecyzuj.

Zarzuciłem haka na forum rowerowym by wciągnąć do drużyny MTBowców, na razie cisza. Ale poczekam ;-)

Marta, czekam na jakiś sygnał od red. Olszańskiego. Dziś już powinien dostać koszulkę. Trójkę w zasadzie słucham rano, więc nie wiem czy coś było już wspomniane na antenie...

Cały czas czekam na zamówienia na koszulki i spodenki Drużyny.

#59 pawel1983pl

pawel1983pl
  • Użytkownik
  • 103 postów
  • SkądJastrzębie-Zdrój

Napisano 18 czerwiec 2010 - 16:24

Ja będę jechał z dziewczyną pętle Beskidzką :)

Jaki dystans jedziecie?

#60 woody

woody
  • Użytkownik
  • 1415 postów
  • Skądłódź

Napisano 18 czerwiec 2010 - 19:37

Mini - pierwszy maraton i jeszcze w górach nie jezdziliśmy :)

u2250y2014v3.gif




Dodaj odpowiedź